Oklepávání miminka. Setkaly jste se s tím?

andy84
11. kvě 2010

Ahojky maminky, chci se zeptat, jestli se některá z Vás nesetkala s častým oklepávání miminka, jako když je mu třeba zima, že se tak jakoby zachvěje (otřepe), třeba několikrák za sebou? Děkuji moc. Je nám necelých 6měsíců a pozoruji to již pár dní.

momin
11. kvě 2010

andy84 náš to děla třeba když čurá.... 🙂 😉
vy ste ješte pořád v plence tak to možná bude ono jen to nevidíš... 🙂

rimmel
11. kvě 2010

andy to ma suvislost s nervovou sustavou, stale sa vyvija, nemusi to byt iba zimov, neboj to vekom prejde 😉

rimmel
11. kvě 2010

pardon zimou! 😀

delfi
11. kvě 2010

andy: mě to malej taky dělá když čůrá a udělá to i několikrát za sebou 😉

momin
11. kvě 2010

andy nemysli klepani bradou!!!!

rimmel
11. kvě 2010

ja viem co mysli.

miska73
11. kvě 2010

náš malej to taky dělá při čůrání 😉

andy84
autor
11. kvě 2010

Zimou to holky není, při čůrání to dělá teda taky,ale i mimo, prostě někdy během 10in třeba 4x... zaškube tak tvářičkou a hrudníčkem.

andy84
autor
11. kvě 2010

Ještě mě napadá, jsme narozený o 3tt dřív, ale to s tím asi nemá nic společného, také teď špatně spinká a je hodně neklidná, mrská hodně ručičkama a nožičkama, tak mě napadlo začít dřív s příkrmy, třeba je to hladík a nebo zoubky..

rimmel
11. kvě 2010

andy su to tie nervy ako som uz spominala.

momin
11. kvě 2010

Andy ja myslim ze tohle nebude mit s hladem nic spolecneho... 🙂
Nektere deti to proste delaji.. maly hazi rucickama do dneska a do nedavna porad klepal bradickou..
Deticky se vyviji i kdyz sou uz na svete.... 🙂 je to tim..deje se v nich spouuustu veci..... 😉

andy84
autor
11. kvě 2010

No asi zbytečně to řeším, děkuji moc za info. Nechám to být, snad to časem pomine... 😉

andy84
autor
11. kvě 2010

Ale znáte to, člověku to nedá, když jde o toho malinkýho tvorečka 😅 😵

rimmel
11. kvě 2010

jasne 😉 neboj toto je jedna z norm. otazok..nie ako napr "ako poznam kedy je babo pokakane a pocikane" 😝 😀

momin
11. kvě 2010

Andy znam to.. a pokud mas opravdu strach klidne zajdi k lekari.. ja sem tam asi do 8 mesicu litala s kazdou blbosti... 😅 😎
Ale mame hodnou a trpelivou doktorku.. vzdycky sem tam prisla se seznamem na co se chci zeptat... 😀

andy84
autor
11. kvě 2010

Uvidím, jestli se to nezlepší, moc ji sleduju, čeká nás za týden prohlídka v 6. měsíci, tak se zeptám tam, už mám taky pěkný seznam, ale naše paní doktorka je také hodná a trpělivá, tak to snad pochopí 😀

lilili2
11. kvě 2010

Oklepávání u miminka při čůrání nebo kadění je úplně normální (ptala jsem se na to na neuru). Malý to taky dělá 😅 .

andy84
autor
11. kvě 2010

Ona to dělá ale častěji, nejen při čůrání a kakání... Několikrát denně.

momin
11. kvě 2010

andy84 a si si jista ze necura? 😅 🙂

berenika39
11. kvě 2010

andy, moje hodná tchyně tomu říká, že ho "střáslo", prostě se jakoby oklepal....při čůrání, když třeba špatně polknul, nevím čím to je, ale nic děsnýho to nebude....petr to taky dělal.....

andy84
autor
11. kvě 2010

Dělá to i při čůrání, to jo, ale občas i když nečůrá, to je nahatá, tak možná zimou, no holky, díky už jsem klidnější 😀