Oliver nebo Bruno. Jmenují se tak vaše děti?

joseline3
15. črc 2008

Oliver nebo Bruno..tyhle jména semi moc líbí, ale každý mi říká, že na ně není zdrobnělina nebo že jsou "divná". Máte někdo takhle pojmenované dětičky, jak jim říkáte a jak jim říká okolí? A co holčička Berta?

johanda
17. črc 2008

Oliver je fajn jméno. Bruno se mi taky nijak zvlášť nelíbí, ale proti gustu žádný dišputát.
Aponchie - Maya je teď nějak v kursu, s dcerkou chodí do školky 2. Joachim - krásné, taky bych dala, ale už nebudu mít komu 😉

aponchie
17. črc 2008

fakt jo?ja nemam vubec prehled teda a navic to mam uz asi 5let vybrane..jeste se mi libi Sylje 😀

caira
18. črc 2008

Zannet, jeste jsi zapomela dotat, ze krome Lilly se dava Ellie, ja tu { UK} znam snad milion Elinek, posledni je zrovna sousedu novy prirustek 🙂 My vybirali jmeno presne tak, aby jich pak nebylo deset ve tride..

zanett
18. črc 2008

jj, to je pravda, Peto, Ellie taky vede🙂

kalo
18. črc 2008

Je to sice mimo téma, ale pro zajímavost...já byla před dítětem úča na ZŠ a opravdu v každé třídě byly min. 2 Elišky nebo Natálky a z kluků Jakub a Honza......Opravdu hodně časté../asi jak za nás bylo hodně časté jméno Jana nebo Martina 🙂 /

schiffa
18. črc 2008

Oliver je pekne, jeste lepsi je ale Olivier. Bruno nic moc. Berta mi prijde jako vylozene skarede jmeno. Tlusta Berta. No, kazdy ma jiny vkus, to fakt zalezi jenom na tobe (a manzelovi). Takze kasli na nase nazory a na okoli!

jankapavol
21. črc 2008

Oliver je moc pekne,hodilo by se nam to moc i k prijmeni.Mam ale taky strach z tech zdrobnelin.Ale Oli by mozna slo.Urcite Oliverku.To je ale dlouhe.Mozna Olisku..Ja nevim,ale na maly miminko Olivere je moc tvrde.
Ale je to opravdu jmeno jak pro osobnost.

caira
21. črc 2008

Aponchie : Maya je vazne krasne jmeno, ja kdysi obcas po vecerech hlidala holcicku jmenem Maya. A Joachim/Joaqim je moc zajimave, me se libi jmeno pro holcicku Phoenix a manzel porad rika, ze by ji rikal Joachime { po Joachim Phoenix}.. no uvidime..treba pri dalsim diteti mi to projde... 😉

jabrunko
21. črc 2008

Mne sa teda Brunko paci ... ale v CR by som si ho nedala, lebo ceske Bruniku neznasam 😀

jabrunko
21. črc 2008

zdrobneniny - Bru, Brunko, Brunino, Bruni, Brunkacik 🙂