• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Opožděný motorický vývoj. Máte zkušenost?

6. listopadu 2009 
máte někdo s tím zkušenost_Doktorka nám napsala do průkazu mírná PMR :frowning2:
6. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neumim si predstavit co to znamena u 3 mesicniho miminka?? Vysvetlila to nejak??
6. lis 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NEZVEDÁ MOC HLAVIČKU
6. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je totiž lenoch jinak je čilá až moc
6. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodne holek tady se mnou asi nebude souhlasit ale podle me to nektere doktorky az moc resi!! Nas maly zacal "past koniky" az koncem 4 mesice,az se zacal sam otacet na brisko. jestli myslis drzeni hlavicky na brisku... :wink:
6. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj držení hlavičky na bříšku malá má průjem a bolí ji bříško tak se nedivím že na něm nechce ležet :unamused:
6. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak když má náladu tak ji zvedá dost a má snahu jen u doktorky holt na to kašle no
6. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byt tebou tak to zatim neresim,jeste k tomu kdyz ti ji doma zveda pekne.. ja sem taky ted posledne tvrdila doktorce ze maly krasne stoji na 4 a uz se snazi lezt a on se tam na ty 4 nechtel ani zaboha postavit,pritom doma je tak porad. tak nevim jestli mi verila nebo ne.... Vsak jeste uvidis co ti napisou ostatni... :wink:
6. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky :slight_smile: moc jsi mě uklidnila
6. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dala ti nějaké doporučení k dalšímu vyšetření nebo to tam jen poznamenala?
6. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilot, malá mi začla zvedat hlavu až ve 3 měsíci, do té doby pásla hady :grinning: Prostě ležela na břiše a ani se nehla. Některý dítka jsou taková, že jim musíš lehce ukázat, co po nich chceč. To mi včera řekla rehabilitační sestra páč Kristýnka patří k ním. Tak zvedání hlavičky... Dát na bříško, přidržet zadeček k zemi a jezdit po páteři od shora dolu a bude ji to stimulovat. Na převracení zase jemný táhnutí za nožičku, ale to stačí cvičit až po 4 měsíci. Na záda zase dáš ručičku šikmo jako k té druhé a jemně do mimča šťouchneš. Atd. jsou takový lehčí metody, ale stačí je dělat, až když je vidět, že na to fakt sama nepřijde :wink:
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilotko ja si taky myslím že nektere dr to moc přehánejí,že to nebude tak horké jak se zdá..sama poznáš jestli se ti zdá v pohode..my jsme sice předčasne a prave proto nás desne hlídají a tabulkují..
pokud by se jí to opravdu nezdalo,poslala by vas k neuroložce a na rehabku,což ješte ale neznamená že se neco deje,rehabilitace vojtovou metodou jenom muže pomoct a vás neposlala,spíš si ji jen příšte hodne zkontroluje..
ghlavne se nestresuj,vím sama jaké to je a vetšinou naprosto zbytečne..

veř malé :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky moc ted jdem zase papat :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek