Otáčení při hajání na jednu stranu. Jak tomu zabráním?

lulie1
6. bře 2012

Maminky prosiim o radu, jak mam docilit aby mi mala nelehala na jednu stranu, ma uz hlavicku celou sisatou 😲 davala jsem stocenou plenu, otacela ji hlavicku, otacela ji celou v postylce....

beruska24.9.
6. bře 2012

@lulie1 - kolik je malé? otáčí jen hlavičku nebo se otáčí na bok celá?? z toho úvodu to nějak nejde poznat 😕

kachen
6. bře 2012

Stejna otazka jako @beruska24.9., kolik je male? Predpokladam, ze mas na mysli predilekci hlavicky. My jsme meli ze zacatku stejny problem. Chodili jsme na neurologii (s necim jinym), ptala jsem se na to doktora. Pry to do 3.mesice nemam resit. Pokud by se to nesrovnalo do te doby, tak potom cviky na rehabce. Tam jsme nemuseli, male se to srovnalo samo. Nemusela jsem delat vubec nic. Max muzes otocit postylku tak, aby se dite otacelo za svetlem nebo za tebou.

beruska24.9.
6. bře 2012

@lulie1
@kachen
u synovce pomohlo obalit pytlík mouky plínkou/ručníkem a položit těsně vedle hlavičky na jím preferovanou stranu. u naší starší se to minulo účinkem - napnula všechny své miminkovské síly a jakýmsi záhadným způsobem se dokázala od balíku odsunout a začala ho okusovat 😀 takže jsem na jeden bok ´´hrací´´ postýlky dala takový ten mantinel a k němu jsem ji pokládala bokem, kam neměla točit hlavičku. aby mohla pozorovat dění kolem, byla ´´nucena´´ koukat na druhou stranu 😵

lulie1
autor
15. dub 2012

Malé jsou 3 měsice 😲

lulie1
autor
15. dub 2012

Ale je to desna ciperka - taky jsem ji davala vedle hlavicky stocenou plenu, ale ona uz si ji sama brala a cpala do pusinky 🙂 a postylku mame u dveri takze kdyz ji otocim tak silha na kazdeho kdo vchazi do pokojicku 😲 ja doufam, ze se ji to jeste zlepsi aniz bych musela chodit na rehabko a nejak ji "trapit"

tadlen
16. dub 2012

asi jste svůj problem už vyřešily, měli jsme ho taky, dávala jsem mu vedle hlavičky zabalený 1KG pytlík mouky a hlavičku na stranu už nestáčel... prostě mouku nepřetlačil... 🙂