Otěhotněly jste hned po ukončení šestinedělí?

petrakubes
15. srp 2017

Holky je tu nekdo,kdo otehotnel hned po ukonceni sestinedeli?

annasmyckova
15. srp 2017

moje sestřenka otěhotněla v šestinedělí -má kluky necelých 11 měsíců po sobě, jsou jako dvojčata...

lela36
15. srp 2017

moje mamka mela segru, po roce ve stejny mesic jsem se narodila ja a po dalsim roce opet ve stejnem mesici se narodila jeste dalsi segra 🙂 se divim, ze z toho mamku nekleplo, byli jsme jak trojcata 🙂 co mela jedna, museli mit i ostatni..

kocvarovas
15. srp 2017

Do třídy se mnou chodili bráši. Jeden se narodil v říjnu a druhej v srpnu další rok. Vždycky si dělali srandu, že rodiče šestinedělní klid vůbec neřešili.. 🙂

petuliee
15. srp 2017

já mám holky od sebe 13m, nejsouteda v šestineděli ale i tak nelituju... bylo to lepši nez ted rozdil 3roky 😀

tofife
15. srp 2017

Já mám rozdíl necelých 12 měsíců, takže to bylo v podstatě hned po šestinedělí a za mě dobré.. dá se to v pohodě zvládnout 🙂

jaja01k
16. srp 2017

Ja teda o trochu pozdeji, mame rozdil 13 mesicu. Druhe tehotenstvi bylo docela narocne, ale po porodu uz pohoda. Ted je klukum 2,5 a 3,5 a jsou to super partaci 🙂

karlajasmine
16. srp 2017

Jedna vzdalenejsi teta v moji rodine ma deti od sebe 10 mesicu... ze pry si myslela, ze v sestinedeli neni mozne otehotnet :D