Papá míň, v noci se budí. Může to být spurt?

kris85
10. čer 2011

Pěkný večer maminy! Obracím se na vás s otázečkou, ohledně papání mojí 3 měsíční holčičky... Jsme na UM od 6-ti týdnů, s papáním nikdy nebyli problémy...pomalu a pomalu jsme přidávaly dávku, teď už mi někdy vypila i 150ml a teď poslední 3dny do ní sotva dostanu 100ml někdy i míň, v noci se mi taky začala nějak budit...jsem z toho nešťastná co se děje...snad jí nic není...jinak je spokojená, vysmátá...máte některá stejnou zkušenost? Může to být spurt, nebo to je jen u kojo dětí? Moc díky za odpovědi 🙂

ffiinnkkaa
10. čer 2011

U nás to bylo kolem třetího měsíce taky..prostě nechtěl a nechtěl..tak jsem mu tehdy koupila sunar od ukončeného 4 měsíce a opět znova dostal chuť 🙂
Teď když jsou vedra jíme taky o trochu méně...i člověk nemá v horku hlad 🙂

jankadudova
10. čer 2011

Ahoj. Spurt nesouvisi s kojenim. Kazde dite roste🙂 treti mesic je celkem typicke obdobi vetsiho neklidu a drazdivosti prave kvuli spurtu. Nekdy se rika, ze ten "rust" muze i trochu bolet a proto jsou deti vic uplakane. POkud se budi casteji, je v poradku ze chce mensi davku mleka. Hlavne aby mela dost pocuranych plenek - 6-8 za den. Jinak bych to nechala na ni 😉

benjik
10. čer 2011

Souhlasím s @jankadudova a ještě přidávám,že ji klidně můžou začínat zoubky,tak je prostě bez chuti. No a navíc ty vedra ted,tak klidně může chtít mín,ale častěji.

dzanes13
11. čer 2011

Nič si z hoto nerob aj ja mam teraz taketo obavi a dufam ze sa to zlepsi.Moj ma za chvilku 3mesiace a zrazu mu tiez prestalo chutit.Ja si myslim ze ked nám drobci neubudaju z vahy tak by malo byt vsetko ok.

luciebx
11. čer 2011

taky se priklanim k rustovem spurtu.. my to meli okolo toho 3 mesice taky.. neboj.. vse prejde.. a jsou deti kterym fakt rostou zoubky brzo. .. u miminek clovek nikdy nevi..