Pasení koníčků. Je to špatně?

eliska1998
30. pro 2021

Ahoj holky jdu si k vam jeste pro jednu radu😇
Zda se mi ze moje mala 3 mesice pase spatne koníčky..
Krasne mi sice zvedá hlavicku ale pri paseni se ji delaji vrásky na zádech a cetla jsem ze to je spatne a zvedá mi v kolenou nozicky je to taky spatne? Nevim zda delam tu správnou techniku jsem prvorodicka a s doktorkou jsem to jeste neresila protoze jsem si myslela ze je jeste brzo ze na tu správnou techniku prijdu.
Moje mala je vcelku drobná mela porodní vahu 2800 a prijde mi ze nema tolik síly aby krasne pasla koníčky a poradne se zaprela o ručičky
Nejake rady?😇 Budu vdecna😇

intonace
30. pro 2021

@eliska1998 Ahoj jak dlouho pase koníčky? U nás to přišlo později. A můj názor je, že nemůžou mít tolik síly hned,musí se vypracovat,zpevnit svalstvo které je potřeba a pak to bude vypadat lépe😉 Teď přijde každým dnem další a další pokrok. Je to úžasné 🥰

eliska1998
autor
31. pro 2021

@intonace Je pravda ze mi pase koníčky asi az od 1 mesice

michaelarousova
31. pro 2021

@eliska1998 muj prvni pasl konicky fakt dobre skoro az v 5 mesicixh…ted mam 4mesicniho a taky to jestw neni ono..moje doktorka to uderem 3.mesice resi tim ,ze posila na fyzio..ja bych tam zasla pro sichr at vis,ze je vsechno v poradku a,ze proste jen pomalejsi☺️Kazde dite je jine a vsichni na to prijdou☺️To skatulkovani do tabulek je blbost

eliska1998
autor
31. pro 2021

@intonace Pase mi asi az od 1 mesice predtim mi porad jen zaborovala hlavicku do země a jecela porad a pak mi nekdo poradil at ji koupim kontrastní kartičky a uz mi zvedala hlavicku 😇 davam ji kazdy den 3-4x past koníčky a zvedá mi cim dal tim vic hlavicku vys a i dyl vydrzi mi i klidne 3-4 minuty ale prave asi spatna technika
Az pujdu k doktorce hned se s ni o tom pobavím😇

pampeliska1313
2. led 2022

Můj syn špatně pásl a neudržel hlavičku v tom “sedacim” testu u doktorky ještě ve čtyřech měsících. Na rehabce řekli že má slabší jednu polovinu těla a proto mu to nejde, začala Vojta a teď se už i otaci na bříško. Ale třeba dětská doktorka mi tvrdila ze má špatně ruce, ze je musí mít přesně u těla, což zase fyzio říkala ze ruce dobrý(měl je před sebou a opíral se o předloktí) ale ze proste jednu má slabší. Řekla bych, ze až teď v půl roce je pasení více méně v pořádku.) a teda do toho ctvrtyho měsíce doktorka pasení neresila, ze má čas. Měl by to ideálně prcek zvládnout do konce třetího měsíce a pak se to kdyžtak řeší.)

eliska1998
autor
2. led 2022

@pampeliska1313 Prikladam fotku jak me mala pase koníčky prijde mi ze technika je spatne🙁

eliska1998
autor
2. led 2022

@pampeliska1313 kdyz ji ručičky natahnu dopredu hned mi zabori hlavicku a zacne plakat😞

pampeliska1313
2. led 2022

A co bez body? Jak má vrásky? Podle toho poznáte co je špatně. Mně osobně to ale takhle na pohled jako nějaká tragédie nepřipadá, dokonce mi to přijde źe je to v podstatě dobře. Opírá se o předloktí, pěstičky ještě zatnutý, ale je to prcek, hlava v prodloužení páteře, nepřijde mi, že by tam byl zaklon.. tohle můj syn zvládl o dost později.🙂

pampeliska1313
2. led 2022

Ideálně past bez oblečení a bez plenky, aby se to tělíčko mohlo vyvažovat správně a nevadila tam třeba plenka.)

eliska1998
autor
2. led 2022

@pampeliska1313 Ma vrásky na zádech prave hodne🙁Zkusim bez body a plenky a uvidime jak to pujde😇

eliska1998
autor
2. led 2022

@pampeliska1313 Zitra bych poslala fotky bez body aby jste videla lepe 😇

angienessi
4. led 2022

Me prijde,ze vam to jde krasne. Zase bych to tolik neresila,kazde dite je jine. Chapu to,take mam prvni dite a byla jsem ze vseho vypleskla,ale ten stres a tlaky okoli hruza. Nakonec na nic netlacim.. Past koniky mi nechce,ale zase se sama pretaci na bok a pak i na bricho a plazi se🤷‍♀️. Doktorka by si jiste vsimla,kdyby se neco nezdalo a na kontrole kycli take😉. Ja byla pro jistotu na rehabilitacich. Vse ok,hlavicku drzi krasne,ale paseni nechce🤷‍♀️.