Pasení koníků. Kdy to vaše mimča zvládly?

momin
29. čer 2009

Ahoj holky. Zajimalo by me kdy to vase mimca zvladly? Pry bysme to meli zvladnout do 3 mesicu ale my porad nic. porad breci na brichu... 😒

suki
29. čer 2009

momin...buď v klidu, každé mimčo to má trochu jinak a ze srovnávání už jsme vyléčená, buď ráda, že malinkej je zdravej, však on se to taky naučí 🙂 Naše malá asi na koci třetího pásla koníky, ale to není u každýho miminka stejný. Nejboj, uvidíš, že za chviku bude taky pást jako profík 🙂 😉

dvojka
29. čer 2009

doktorka mi taky říkala,že ve 3 měs,by už malá měla začít,avšak realita byla jiná.První dcera vydržela na bříšku chvíli od4,5 měsíce,ale i tak se jí to nelíbylo a vlastně začla pást až když se sama přetáčela a druhá dcera tomu taky moc nedala do toho pátého měsíce
někde tu už téma na tohle je

dvojka
29. čer 2009

omluva za hrubku 😅

momin
autor
29. čer 2009

Ja sem prave podobne tema hledala a nenasla... 😔 Diky. Asi bych mela prestat srovnavat.. jenze ja se porad bojim aby bylo vsechno tak jak ma byt....

dvojka
29. čer 2009

momin-zkoušela jsi dávat Danečka na gymbalón?

momin
autor
29. čer 2009

Nezkousela.. nemame ho.. Myslis ze by to slo lip?

dvojka
29. čer 2009

u nás to teda pomohlo a myslim,že se připojí víc maminek který budou souhasit 😉

dvojka
29. čer 2009

na kojencích bylo taky téma,kde byly cviky popsány a nebo se zeptej schauly na kojencích

momin
autor
29. čer 2009

A proc ji?

dvojka
29. čer 2009

no protože tam radí hodně holkám v různých tématech,tak mě zrovna napadla.

momin
autor
29. čer 2009

joo dekuju,....

nikka.vo
29. čer 2009

Momin, je důležité dávat miminko na bříško fakt často, holt málo kterému se tam líbí, ale naučit se to musí, že 😅 Nám radili na rehabilitaci (chodili jsme tam s uskříplým nervem v zápěstí) jak dítěti pomoc, aby se mi lépe ,,páslo,, 😅 Lokýtky mu musíš strčit jakoby malinko pod hrudníček, aby tam měl pravý úhel a pěstičky měl cca v úrovni bradičky a hlavně aby neměl ty ručičky roztažené, ale opravdu víc u sebe, než od sebe. Je to vcelku zázračná pomůcka, dítě díky tomu pase líp, ale ze začátku samozřejmě vydrží chvilku, dost rychle se to ale díky tomu naučí. 😉 Je dobrý ho dávat pást třeba při každém přebalování, kdy bude nahatej a do doby, než se přestane snažit, nebo bude řvát.