Pension vhodný pro rodiny s miminkem. Poraďte

neeve
16. zář 2007

Holčinky, chtěla jsem se zeptat, určo už jste si tu některé dělaly různé srazíky...a třeba i na víkend v pensionu apod.
Je nějaký pension vhodný ke srazu mladých rodin s miminky? Myslím jako osvědčený a s dostatečnou kapacitou míst...
Kujů 😉

kajjinka
25. zář 2007

ahoj neeve, poslala jsem ti kontakt do IP, nase particka tam byla letos v cervenci a bylo to moc fajn, muzou tam jet i rodiny s malymi miminky, maji na to vybaveni a jde dohodnout prakticky cokoliv, okoli krasne, vybaveni super, tak to zkoukni 🙂

petaska
25. zář 2007

Kajji můžeš mi to písnout taky? Díky, takové odkazy se hledají docela těžko a ne všude jsou na dětičky vybavení a také ochotní je vůbec akceptovat...

kajjinka
25. zář 2007

mas to tam 😉

neeve
autor
25. zář 2007

Kaji moc díky, vypadá to super! Ale to už jsem ti psala do IP 😉

musko
25. zář 2007

neeve - je to pre Vás asi ďaleko, ale my sme tam mali rozlúčku so slobodou pred svatbou ( pov. tam mala byť neformálna svadobná hostina, ale muselo sa to prehodiť) - je to tam krásne a boli sme veľmi spokojní. www.rezidenceposledniraj.wz.cz Ak budeš chcieť vedieť viac, napíš mi do IP.

cermonca
4. bře 2008

Kajjinka:Mohla bys mi take poslat kontakt na tu dovcu? 🙂

zuzana_t
24. bře 2008
aloiska
28. dub 2008

Sousedka byla loni v Krkonoších v Černém Dole. Měla s sebou 2-letého Honzíka a 3 měsíční Andulku a byla úplně nadšená. Letos jedou znovu. Čisťounko, teplounko, krásná zahrada, spousta prolézaček, vybavení pro děti včetně vnitřní herničky. www.dumalois.cz

amalii
15. čer 2008

Ahoj holky, byla jsem s malou v Krkonoších ve Velké Úpě na horské chatě Portášky. Bylo to tam super. Na děti jsou perfektně zařízeni. Mají tam dětský koutek, venkovní dětské hřiště ze dřeva s houpačmami s ohromou trampolínou, která má ocharnnou síť. Malá si to užívala hlavně ve vířivce a bazénu. Hlavně já jsem si odpočala. Personál splní jakékoliv přání. Doporučuju http://www.portasky.cz

jenick
19. srp 2009

můžem jen doporučit Myslivnu v Černém Dole - www.myslivna160.cz . Byly jsme tam na týden v červenci a úžasné... mají tam i dva koníky. Hlavně pro děti super, vyřádili se v bazénu a připlatili jsme si pro malého (rok) i pár lekcí na plavání, který tam dělá majitelka. Eva a Honza

agatka77
13. zář 2009

neeve my byli na dovče tady a fakt super!
www.uko.cz, je to v Bedřichově (Jizerky)

pavlina05
20. zář 2009
moniska24
22. zář 2009

neeve my teď byly s holkama a dětma tady http://www.hotelpeklo.cz/
už plánuju prodloužený víkend,bylo tam moc hezky

aajina
25. zář 2009

My byli v létě tady a super.Příští rok jdem zas 🙂
http://www.penzionuanetky.eu/

consti
28. zář 2009

My byli letos tady a super: http://www.malikovcourtyard.com/cz/index.html
Kromě nás tam byly jen samé rodiny s dětmi od 6 měsíců 😉 . Moc krásné místo, klidné, nikde v okolí žádná frekventovaná silnice, uzavřený dvůr a krásná zahrada, milí majitelé. Doporučuji 😉 😵 .

hrusti
7. říj 2009

Ahoj, my jsme byli v srpnu v penzionu Sumavous, www.sumavous.cz, je to kousicek od Vimperku. Je to vylozene delat pro rodiny s detmi, svobodnym bezdetnym parum to ani nedoporucuju 😀 , protoze pri spolecnem jidle, obzvlast vecer, kdy jsou deti utahane, to byl docela humbuk 😀

ava
21. říj 2009

jeste nejake tipy - Morava, Vých.Čechy, Záp.Slovensko??

vonamula
28. říj 2009

Jak uz psala moniska24 vyse www.hotelpeklo.cz je super - doporucuji tez http://www.chatanavikend.sk/ - to k te otazce na zapadni Slovensko

llllucka
4. lis 2009

Holky,můžete mi poradit nějaký pension v Krkonoších.Díky:-)

berenika39
4. lis 2009

ahoj, třeba to někoho zachrání - píšu,kam NEEEEE!!!

Od dubna jezdíme s malým každý víkend, manža sport, vždycky v poho, ale v jednom pensionu nás ubytovali,dali klíče, a když jsem přišla s prckem (rok a dva měsíce),vyhodili nás. Děti neubytují. Pročůrávají lůžkoviny a ruší ostatní hosty brekem po nocích. (péta nosí plínky a spí vždycky od osmi do osmi🙂)).

Je to pension Bílá vrána v Lázních Bohdaneč.

luckahr
7. lis 2009

berenika39, tak to je husty 😝 😠 a sehnali jste jiny ubytovani v pohode?
IIIIucka, my jsme byli moc spokojeny tady www.hoteladam.cz neni to teda penzion, ale hotel, nicmene super s detma.

zdeniii
4. zář 2010

Za nás můžu doporučit Jizerské hory a penzion UKO!! Dneska jsme se vrátili a maximální spokojenost, bylo to i vidět na plné obsazenosti penzionu!!! 😵

akasamitni
10. říj 2010

nedávno jsme se vrátily právě z penzionu UKO a u nás ta spokojenost až tak nebyla. Penzion je určitě krásný, nový, snaží se dětem vyjít maximálně vstříct, ale pár nedotažených drobností nám opravdu vadily. V první řadě je třeba si dát pozor, kam se objednáváte, penzion se skládá ze 3 objektů. My to neřešili, chtěli po nás datum narození dětí, tak snad nás nenechají s ročním dítětem pobíhat sem a tam, a nechali. Zrovna 3 dny pršelo a byla zima, takže neustálé oblékání dítěte na snídani, oběd, večeři je nepříjemné. Také jsme to schytali nachlazením. Další, píší na stránkách, že je tam Wifi ( i proto na Uko padl náš výběr) , potřebovala sem pracovat, bohužel na pokoji nebyl dosah, maličkost. Nyní tam provádějí stavební úpravy, dělnící spali na našem objektu, takže každou chvíli si vařili v kuchyňce, tudíž musíte čekat, nebo se ve společ. místnosti dívají na TV a vy tam vlastně sedíte na židli opodál a jako platící zákazníci jsme měli smůlu. A taky když chcete jet na procházku ven s kočárkem, bez auta, musíte jít vždy část po silnici, kde jezdí dost aut ☹ Nějaké pokoje mají tvořené jako mezonety, což je pro větší rodiny určitě fajn, ale nepřejte si vedle takového mezonetu mít pokoj, při dusotu dětí přímo nad hlavou si říkáte, že stropy jsou z papíru. Místní menší penzionky nám byli daleko příjemnější s rodinnou atmosférou, tady je ta atmosféra moc škrobená a cízí. Je to pouze naše zkušenost, ostatním přeji příjemnější zážitky 🙂My měli asi zrovna pech a za ty peníze pojedem raději už jinam 🙂

elgereta
2. lis 2010

ahojky, sháním cenově přijatelný ubytování v penzionu s dětským koutkem v blízkosti vleku, kdekoliv v ČR. nevíte o něčím? děkuji

kinguse
9. lis 2010

@elgereta ..ahoj,můžu doporučit www.dobrachata.cz Zkus kouknout,my tam byli spokojený.

izina
14. lis 2010

@kinguse Ahoj, prosim tě, mrkla jsem na stránky a dohadujeme se s partnerem, zda jsou uvedené ceny za pokoj nebo osobu. Dík

kinguse
14. lis 2010

@izina myslím,že za osobu. Jsou tam nějaký slevy na děti a cena myslím byla kolem 500,-/osobu se snídaní? Byli jsme tam v létě.

izina
16. lis 2010

@kinguse Ok, díky, zkusim tam zavolat

pavlicka
19. lis 2010

doporučuju www.penzion-bavlnka.cz, je to v Jižních Čechách. Nové, prostorné, krásně zařízené. Ve sprchách se mi líbily hluboké vaničky, že to děti měly jako vanu. Měli jsme apartmán, takže děti jsme vyseparovali do jednoho pokojíčku a my byli ve druhém. Dole hned vedle jídelny prostorná herna a přímo v jídelně hrací koutek pro kojence. Super jídlo, okolí penzionu nádherné včetně velkého hříště. Postýlky, jídelní židličky, nádobí, cyklovozíky... prostě vše se podřizuje dětem.

kramlinka88
29. lis 2010

Ahoj, na jaře plánujeme sraz cca 20 maminek s malými dětmi (do 3 let). Nevíte náhodou o něčem v okolí Jihlavy / kraj Vysočina? Nějaký penzion, hotel, chata pro daný počet osob, a aby to bylo zařízené pro tolik malých dětí?
Budu ráda za každou odpověď.
Mockrát děkuju