Péřová zavinovačka Dráček

luu_ca
12. říj 2017

Ahoj,

máte někdo prosím zkušenost s péřovou zavinovačkou Dráček?
Kupovali jste k ní do sady i polštář?
Kolik povlečení k ní máte?
Máte tip,kde koupit nejlevněji (nové, nepoužité)?

Děkuji za informace 🙂

terla
12. říj 2017

Zkušenost nemám(nebo si spíš nepamatuji), ale pokukuji po ní taky pro sestru. Moje mamka mě jako malou dávala na klasický polštář, a to je prý generacemi ověřený, že v tom jsou děti spokojený.🙂 Já mám po mě od mamky schovaný, ale používala jsem minimálně, protože na to byla velká stuha a zdálo se mi to pracný zavazovat. Já používala rychlozavinovačku.

odula
12. říj 2017

@luu_ca ahojky ja mam a vrele doporucuju. polstar jsem nekupovala,stacil jeden dracek,dva povlaky. Mala byla drazdiva, takze se to skvele osvedcilo,vlastne nam to zachranilo spani. 🙂 kupovala jsem z ofiko web shopu, jestli se da koupit levneji netusim,potah by se mozna dal usit🙂

mina_
12. říj 2017

já tedy nemám dráčka, ale tu klasiku a bohate stačila, dcerce se tam líbilo, připadne mám na prodej, s ružovým povianem pro holčičku

pak u nás byl oblíbený nacpaný perovy polstar na válení, ale to jsem mela pujčené od tcyhne po jejich 3 detech a taky super

bru_cka
12. říj 2017

@mina_ poslete prosim foto a
Cenu? Dekuji

smudlinka24
14. říj 2017

Mam dve perinky, kazdou s nahradnim povlakem. Jedna je v postylce, druha v kosiku a nebo v kocarku. Jeden z nej nakupu pro mimi, ktere v ni lepe spi. Prvni jsem koupila bazarovou, nechala vycistit a kdyz se osvedcila, poridila jsem druhou-novou.

sebestol
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luu_ca
autor
30. říj 2019

Pro nás to byla nakonec zbytečná koupě, malý neměl zavinovani rád, občas na tom ležel jako v duchně.

suromana
30. říj 2019

Kupovala jsem Kenny péřovou zavinovačku, syn se narodil na zimu a taky v ní celou zimu proležel, za mě stokrát vrácená investice, mohu jen doporučit.

sebestol
31. říj 2019
Uživatel sebestol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sebestol.

super 🙂 nám teda doma neleží

aaddeellaa
11. led 2020

@sebestol dobry den, a nebudete ji prodávat? Děkuji

suromana
11. led 2020

Syn byl listopadový, proto jsem koupila a využili jsme hodně, mám zavinovačku a dva povlaky. Teď čekáme druhé v únoru, tak taky chvíli využijeme.

meggie12345
22. lis 2020

Ahoj 🙂
Myslíte, že využiju péřovou zavinovačku pro miminko narozené v květnu?

sebestol
21. únor 2021
Uživatel sebestol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sebestol.

@aaddeellaa Dobrý den, boužel jsem ji již darovala kamarádce, ale dívala jsem se na kennyshop, že tam mají super sety tak třeba ušetřit koupí všeho dohromady.

sebestol
21. únor 2021
Uživatel sebestol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sebestol.

@meggie12345 Ano já jsem ji měla hodně dlouhou, hlavně ten klid který jsem měla, když se dítě zavinulo a uklidnilo.

meggie12345
21. únor 2021

@sebestol trochu se bojím, aby mu v tom nebylo přes léto horko...

sebestol
23. únor 2021
Uživatel sebestol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sebestol.

Rozumím @meggie12345 je to o tom, že péřová zavinovačka v létě má opačný účinek, kdy chrání před horkem. Stačí hledat na netu a najdeš o tom jak používat zavinovačku v létě.