Píchlé kolo u kočáru. Co s tím?

marfushenka
6. lis 2008

Bohužel nám tatínek při včerejší procházce píchnul kolo u kočárku (Quiny Buzz) a já nevím co s tím. ☹ On je teď služebně pryč a vrátí se v neděli, což by znamenalo, že se prakticky nedostaneme ven. Jsem technický antitalent. poradí někdo?

mery.luu
6. lis 2008

ahojky

tady na MK v nějaké diskuzi jsem četla, že s tím holky chodívaj do cykloopravny. Držím palce. 🙂

nensy
6. lis 2008

jo tak moje kámoška taky píchla kolo a normálně byla v pneuservisu a tam jí to zadělali

simlenka
6. lis 2008

tak máš dvě možnosti - buď zalepit duši anebo koupit novou 😉 určo to v nějakým krámku s kočárkama mít budou a když uděláš hezký oči na souseda, tak ti to vymění, nám se to stalo nedávno, ale měli jsme doma lepení na píchlý kola, takže pohoda a oprava byla za 10 minut hotová

kacerka
6. lis 2008

marfushenko, MM vždycky vyndá duši a vymění ji za novou, starou zalepí a je připravená na příště. Určitě Ti někdo ze známých nebo sousedů pomůže 😉

gabinaf
6. lis 2008

My píchli nedávno, zašla jsem od cykloshopu, duši za 12,- Kč vyměnili a ještě jsem za 65,- kč koupila sadu na lepení na příště. a pán i sám vše odmontoval a namontoval 🙂