Piškoty. Může je 10ti měsíční dítě?

misellll
1. čer 2010

ahoj holky chtěla jsem se zeptat znáte takové ty velké podlouhlé piškoty?Myslíte,že už by je malá mohla papat?Je jí deset měsíců a jeden týden 😕

brusinka.pusinka
1. čer 2010

Barborko já bych piškoty nedávala né zrovna ty dlouhé jsou plné cukru i na povrchu 😉 Raději malé kup sušenky pro děti od 6 měsíce 😀 a nebo dej obyčejný piškot 😉

fifa79
1. čer 2010

Já si myslím,že ano,pokud to nebudeš přehánět.Já jsem prckovi dávala normální piškoty.Pak mu kupuji dětské sušenky a nebo křupky.

brusinka.pusinka
1. čer 2010

Promiň Miselll jsem zpletla jméno 😉

kocicinka
1. čer 2010

Já kupuji amarantové piškoty, mají je v DM, nebo Albertu. Na sušenky má času ještě dost, ale příležitostně dám sušenky Jitřenky.Oboje cca od 10 měsíce

momin
1. čer 2010

Ja davam malemu od 8 mesicu normalni piskoty-kulate....
Ty podlouhle sou potypane cuktem ty jeste nemel... Ale myslim ze jednou za cas to Barusce urcite neublizi... 🙂 😉

shaula
1. čer 2010

Souhlasím s holkami - ty podlouhlé cukrářské piškoty bych v tomto věku určitě nedávala (já je nedávám vůbec) - jsou jednak plné cukru, ale taky vajec (na té značce, co jsem měla doma, bylo psáno 26 % !!!). Když už musíš piškoty, tak raději alespoň ty obyčejné...

berenika39
1. čer 2010

taky si mnyslím, že se svět nezboří, ale není absolutně žádný důvod jí to dávat, proč? je tolik jiných možností, co jí dát žužlat....je tam plno bílého cukru, ten nepotřebuje vůbec, vejce celá do roka taky nejsou nic moc, bílek je alergen.

fajn jsou křupky kukuřičný, mají i sladké, kdybys nutně chtěla, dětské sušenky, požít se dá telka - pečené sušenky bez zbytečné soli a koření.....miselll, psala jsi, že máte problémy s bříškem, tak to nepokoušej zbytečně, ne? 😉 😉 😉

momin
1. čer 2010

Ja si porad myslim ze jim ty piskoty nijak neublizi..... 😎
Ale s tema krupkama je to dobry napad.. u nas taky fici vice nez piskoty.. 🙂 🙂

berenika39
1. čer 2010

no petr ty křupky přestal jíst někdy po roce, když objevil zajímavější a chutnější věci...prostě jak jsou bez chuti, tak si vždycky vzal a začal s nima krmit plyšáky.....ale v deseti měsících je to dobrá varianta mlsání. to je jasný že ty piškoty nic strašnýho neudělaj, jen mi přijde zbytečný je dávat, dokud je prcek nepozná, sám je chtít nebude, že....

misellll
autor
1. čer 2010

holky kukuřičné křupky malé dáváme kupuju je ve zdravé výživě...měla i ochucené(banánové z lékárny),ale je tím už přejezená.Malá je hrozná 😀 když vidí,že něco jíme chce hned taky,tak jsem jí vždy dala do ruky kukuřičnou křupku,ale teď mi je týden plive,dala bych rohlíček,ale máme jeden zub a malé se to stále lepí na patro a zvedá se jí žaludek.Berenika:právě proto,že máme problémy s bříškem,tak se radši ptám.JInak nám teď dělají testy na okultní krvácení jsem z toho celá nervozní ☹

kocicinka
1. čer 2010

Piskoty jistě neublíží, ale taky nepomohou. Vždyť kolik v nich je výživných a tělu prospěšných látek? Skoro nic.Jen to zatláská žaludek. My se bez piškotů obejdem, jednou za čas dám ten amarantový(ale i bez nich bychom se obešli), na žužlání a pod. dávám jablko, hrušku na dílky, kukuřičné, jahelné křupky atd.

lamarika
1. čer 2010

miselll tak zkus nějaký ty sušenky pro děti. Mají je třeba v DM. Nebo je dělá tuším Hami nebo Hamé. My bereme z DM takový zvířátkový, ale i tak dostává občas. Prakticky jen o víkendu když s manžou obědváme abychom se naobědvali v klidu a aniž by se nám někdo sápal do talíře. U nás už křupky nevedou. Kdyby se jen mohl dostat k piškotům, tak mi klidně sní celej sáček na posezení, ale dávat mu je nechci, takže je spíš má když se mu podaří ukradnout nějakej psovi. Jinak ty amarantový piškoty už malýmu taky nejedou.

jeudi
1. čer 2010

michell já je občas dávám třeba v kočárku a ok 🙂

anicka164
2. čer 2010

Mikuláš se zatím spokojí s křupkama, rohlíkem nebo chlebem, chudák, má přísnou matku 😉
Doma mu ale nejčastěji dávám nějaký ovoce (jablka, hrušky), relativně málo pije, tak si říkám, že v tom je aspoň nějaká voda. Teď měl navíc nějaký bolení v krku, tak mu tam ty sušený věci špatně klouzaly.
Ale čas od času mě napadne, že ho asi držím moc zkrátka, nevím...