• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

26. května 2009 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my byli na plavacku :wink: :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my taky ne, protože malá zase řádila se synovce a taky na motorce :grinning:
27. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
super mudriku :grinning: hlavne ze ses nam v poradku vratila a neutopila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska ani jedna bábovka, jo???? :unamused: :sunglasses:
27. dub 2009 ve 21:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
sku já jsem žehlila včera :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale stejně furt peru,tak na prd :frowning2: Malý super,už všechno opakuje.Jen je to divoch,trochu zákeřák :sweat_smile:
mudr a co malý líbí se mu?
27. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni- libi a mooooc, se smeje nahlas :sweat_smile: :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to bobek malej mudrousek :grinning: :grinning:
me vykladej sluni porad do kola.uz me normalne nekdy z toho jebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem malej bobek ??? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo malej jako ze je mudrousek a je to bobek??? :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mudr tak to je super.Malý nic moc,většinu času prochodí po schodech nahoru a dolů :rolling_eyes:
sku já to žehlení vždycky odkládám až mi to z toho koše padá :confused: A co děti už zdraví? :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo sluni az mooooc :grinning: domca kasle ale ma sirup a pomaha mu to,do skolky teda chodi pac to bych asi doma s nema zesedivela :grinning:
conny-koukam ze Vendulka je stara jak moje mala.kdy ma venda narozky?hanulka ma 3.7
27. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni- no tak taky zabava, ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
27. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mudr-jooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: nekdy je to skvely ale z toho no to je hruza co dokazou delat,jsou protivni porad umrceny hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sku to nějak rychle odeznělo,ne?Ale to je dobře :slight_smile:
mudr zábava to jo,ale jak pro koho :rolling_eyes: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee sluni, ted koukam na tvoje albiko jak jste byli v zoo, tak nas malej je taky vyfocenej v tom medvedovi, jako martinek :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sku, tak Tvoje malá je o 22dnů starší :wink: , promiň za trošičku pozdní odpověď, ale nestíhám :frowning2:
27. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mudr jj tam fotí snad každý :grinning: Jsem Ti taky mrkla do alba,jestli ji tam máš a nic :grinning: Jinak máš moc pěkné děti :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
con nic si z toho nedělej,na to přijdeš :wink:
27. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dekuju, martinek je taky takovy slunicko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a jinak manza stahl fotky z ostravy na cd a v PC vymazal, tak ted nevim, jak je dat zpatky... :confounded: :confounded: bych ho... :angry:
27. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v klidu conny :wink:
no sluni -jako meli to 24h ty tepoty a pak to bylo ok.asi ta jednodenni viroza a le jsem rada pac to bylo na maslu :unamused:
27. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sku no tak ještěže tak.Já jsem taky vždycky na nervy,když je malý nemocný :frowning2: Bych si to s ním hned vyměnila.
mudr nejde to zkopírovat z toho cdčka?
27. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, a ještě, když mám tebe sluni, ty mi s tím pomůžeš :sunglasses:
27. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni, urco jo ale co ja vim jak, jsem to nikdy nedelala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
con :dizzy_face:
mudr já Ti neporadím,nevím ani kde se strká kabel od fo´táku :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak stahovat fotky a zmensovat umim uz, to mi bylo ukazano, ale kopirovat z cd fotky neumim. ale kdybych tam to cédo strcila, tak me to navede, ne? :astonished:
27. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sku, když je malá nemocná, tak je to opravdu příšerné, vzala bych to nejraději vždycky na sebe, ale to asi každá mamina :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zmenšovat taky umím,ale když ho tam strčíš,tak by to mělo najet samo,když nebudeš nic dělat.Teda myslím.
con Ty víš ne,poraď :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jeste malej detail...-kam to cédo dal ??? :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo conny a kdyz jsou oba zaroven tak to je na maslu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jinak jsou to dablici.domca zacina bejt straaaaaasne chytrej a kdyz me neco vysvetluje a ty obliceje u toho,bych se dorvala :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: Počkej zkusím se podívat,jestli není u nás :grinning:
No tak to promiň mudr. i slun, ale zas tak chytrá nejsem, ale kdybych to dělala sama, tak na to určitě přijdu :grinning: . Dělám si legraci, fakt nevím :frowning2:
27. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek