Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

Tak jsem s malou začala chodit na píseček samozřejmě a ona to miluje a já vlastně taky.Chtěla bych vědět, jak probíhají vaše návštěvy písečku....necháte dětičky hezky samostatně dělat, co je napadne, půjčujete bábovky a půjuíjí si od vás bábovky? Ptám se proto, že nám se stalo několikrát, že si chtěla Nikča něco půjčit a maminka prostě běžela a říkala...."to neber, to je naše" a pod. Já třeba malou fakt nechám, ať si pujčí a zárověň jí učím, že i ona pak má půjčit bábovičky nebo tříkolku....Taky jí dost nechávám volný prostor a nechám jí, ať si věci vyřídí sama, pokud jí teda jiný malinký človíček nějak neohrožuje na zdraví. A co vy? Jaké máte zážitky z písečku vy a jak celkově hodnotíté různé situace, které prostě k písečku patří? 🙂 😉
mudr.
27. dub 2009
😃 😃 😃 😃 😃 my byli na plavacku 😉 x-)
conny
27. dub 2009
Ahojte, my taky ne, protože malá zase řádila se synovce a taky na motorce 😃
skurinka
27. dub 2009
super mudriku 😃 hlavne ze ses nam v poradku vratila a neutopila :-p 😃 😃 😃 😃
sukiautor
27. dub 2009
tak dneska ani jedna bábovka, jo???? :-| 😎
slunicko552
27. dub 2009
sku já jsem žehlila včera ]-( :-p Ale stejně furt peru,tak na prd 😞 Malý super,už všechno opakuje.Jen je to divoch,trochu zákeřák :-N
mudr a co malý líbí se mu?
mudr.
27. dub 2009
sluni- libi a mooooc, se smeje nahlas :-N x-)
skurinka
27. dub 2009
je to bobek malej mudrousek 😃 😃
me vykladej sluni porad do kola.uz me normalne nekdy z toho jebe :-p
mudr.
27. dub 2009
ja jsem malej bobek ??? :-o 😃 😃 😃 😃

jo malej jako ze je mudrousek a je to bobek??? 😃 😃
slunicko552
27. dub 2009
mudr tak to je super.Malý nic moc,většinu času prochodí po schodech nahoru a dolů 8-(
sku já to žehlení vždycky odkládám až mi to z toho koše padá =-) A co děti už zdraví? 🙂
skurinka
27. dub 2009
jojo sluni az mooooc 😃 domca kasle ale ma sirup a pomaha mu to,do skolky teda chodi pac to bych asi doma s nema zesedivela 😃
conny-koukam ze Vendulka je stara jak moje mala.kdy ma venda narozky?hanulka ma 3.7
mudr.
27. dub 2009
sluni- no tak taky zabava, ne??? 😃 😃 😃 😉 😉 😉
skurinka
27. dub 2009
jako mudr-jooooooooooooo 😃 😃 😃 nekdy je to skvely ale z toho no to je hruza co dokazou delat,jsou protivni porad umrceny hruza :-p
slunicko552
27. dub 2009
sku to nějak rychle odeznělo,ne?Ale to je dobře 🙂
mudr zábava to jo,ale jak pro koho 8-( 😃
mudr.
27. dub 2009
jeee sluni, ted koukam na tvoje albiko jak jste byli v zoo, tak nas malej je taky vyfocenej v tom medvedovi, jako martinek 😉 x-) x-) x-)
conny
27. dub 2009
Ahoj sku, tak Tvoje malá je o 22dnů starší 😉 , promiň za trošičku pozdní odpověď, ale nestíhám 😞
slunicko552
27. dub 2009
mudr jj tam fotí snad každý 😃 Jsem Ti taky mrkla do alba,jestli ji tam máš a nic 😃 Jinak máš moc pěkné děti x-)
slunicko552
27. dub 2009
con nic si z toho nedělej,na to přijdeš 😉
mudr.
27. dub 2009
je dekuju, martinek je taky takovy slunicko... x-) x-) x-) x-) x-) x-)

a jinak manza stahl fotky z ostravy na cd a v PC vymazal, tak ted nevim, jak je dat zpatky... :-S :-S bych ho... ]-(
skurinka
27. dub 2009
v klidu conny 😉
no sluni -jako meli to 24h ty tepoty a pak to bylo ok.asi ta jednodenni viroza a le jsem rada pac to bylo na maslu :-|
slunicko552
27. dub 2009
sku no tak ještěže tak.Já jsem taky vždycky na nervy,když je malý nemocný 😞 Bych si to s ním hned vyměnila.
mudr nejde to zkopírovat z toho cdčka?
conny
27. dub 2009
Jj, a ještě, když mám tebe sluni, ty mi s tím pomůžeš 😎
mudr.
27. dub 2009
sluni, urco jo ale co ja vim jak, jsem to nikdy nedelala 😃 😃 😃 😃
slunicko552
27. dub 2009
con x-)
mudr já Ti neporadím,nevím ani kde se strká kabel od fo´táku :-N
mudr.
27. dub 2009
jo tak stahovat fotky a zmensovat umim uz, to mi bylo ukazano, ale kopirovat z cd fotky neumim. ale kdybych tam to cédo strcila, tak me to navede, ne? :-o
conny
27. dub 2009
Sku, když je malá nemocná, tak je to opravdu příšerné, vzala bych to nejraději vždycky na sebe, ale to asi každá mamina 🙂
slunicko552
27. dub 2009
no zmenšovat taky umím,ale když ho tam strčíš,tak by to mělo najet samo,když nebudeš nic dělat.Teda myslím.
con Ty víš ne,poraď 🙂
mudr.
27. dub 2009
jo jeste malej detail...-kam to cédo dal ??? 😃 😃 😃
skurinka
27. dub 2009
to jo conny a kdyz jsou oba zaroven tak to je na maslu :-p
ale jinak jsou to dablici.domca zacina bejt straaaaaasne chytrej a kdyz me neco vysvetluje a ty obliceje u toho,bych se dorvala 😃 😃 😃
slunicko552
27. dub 2009
😃 😃 Počkej zkusím se podívat,jestli není u nás 😃
conny
27. dub 2009
No tak to promiň mudr. i slun, ale zas tak chytrá nejsem, ale kdybych to dělala sama, tak na to určitě přijdu 😃 . Dělám si legraci, fakt nevím 😞

Začni psát odpověď...

Odešli