Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

suki
18. dub 2009

Tak jsem s malou začala chodit na píseček samozřejmě a ona to miluje a já vlastně taky.Chtěla bych vědět, jak probíhají vaše návštěvy písečku....necháte dětičky hezky samostatně dělat, co je napadne, půjčujete bábovky a půjuíjí si od vás bábovky? Ptám se proto, že nám se stalo několikrát, že si chtěla Nikča něco půjčit a maminka prostě běžela a říkala...."to neber, to je naše" a pod. Já třeba malou fakt nechám, ať si pujčí a zárověň jí učím, že i ona pak má půjčit bábovičky nebo tříkolku....Taky jí dost nechávám volný prostor a nechám jí, ať si věci vyřídí sama, pokud jí teda jiný malinký človíček nějak neohrožuje na zdraví. A co vy? Jaké máte zážitky z písečku vy a jak celkově hodnotíté různé situace, které prostě k písečku patří? 🙂 😉

slunicko552
29. dub 2009

No to je dost blbé 😖 Vám nestaví nové hřiště pro děti?Třeba napsat na město 😀 Já mám před domem pískoviště,taky odkryté a tam se scházejí akorát puboši a hulí 😠 😔

mudr.
29. dub 2009

jo, mame tu vic hrist, nyni jedno krasne, nove, ale piskoviste u toho neoplocene...ani v parku, kde je take novejsi neni, ani na sidlistich, proste nikde. me to stve, kdyz vidis v rohu ho.no od kocky... 😠 ☹

slunicko552
29. dub 2009

No to Ti věřím,tam bych taky nešla,ale kde s prckem jít,že 🙄 Tady je naštěstí skoro všechno oplocené a to jedno se zakrývá,Jsou dvě vedle sebe,takové malé.Ale chodí tam hodně dětí 😵

suki
autor
29. dub 2009

Mudr, my chodíme taky jen na oplocený 😉

mudr.
29. dub 2009

no prave me to stve. ja myslim ale, ze dle EU by to uz melo byt povinne, ne??? 😨

suki
autor
29. dub 2009

jéé, to nevím...a vy tam nemáte oplocený?

mudr.
29. dub 2009

tady udelaji krasny novy hriste a pisek pro vsechny deti a zviratka... 😖

suki
autor
29. dub 2009

aha 😝 😒 , no tak to je blbý...tak můžete dát nějakej požadavek, ne?

skurinka
29. dub 2009

mudr jestli podle eu tak tady jsm za opicema...myslim tim nemecko 😠 jediny hriste ktere bylo oplocene bylo jeste jak jsme driv bydleli ale to byl domca mimi.

mudr.
29. dub 2009

fakt jo skuri??? teeeda to docela cumim... nemusi byt cely hriste, staci jen piskoviste...

chtelo by to nejakou petici udelat s ostatnima maminama... 😉

suki
autor
29. dub 2009

přesně petici, nebo prostě na město dát požadavek, měli by vám vyjít vstříc 😉 😉

mudr.
29. dub 2009

tady u nas jo? cccccccccccc.... mam strach... no ale zkusime se nekde pozeptat... 😉

suki
autor
29. dub 2009

No co, tak snad to musí pochopit ne?? 😕

mudr.
29. dub 2009

no to jo, jenze my jsme v takovy pr.eli....9 tis. obyvatel, tak si to umis predstavit...oproti brnu vesnice hadr... 😀

suki
autor
29. dub 2009

no jo...co naděláš, ale zkus to 😉 😉 😉 😉

mudr.
29. dub 2009

no nez budu chodit s danem, tak to tu bude vse podle EU... 😀

suki
autor
29. dub 2009

😀 😀 tak to máš vyřízený 😀

mudr.
29. dub 2009

nooo 😀 😀 😀

suki
autor
29. dub 2009

jo 😉 😀

mudr.
29. dub 2009

sukinko- jak vy to mate na pisecku s tim pujcovanim hracek? 😉

suki
autor
29. dub 2009

celkem dobrý 😉 zlepšilose, Nikolka občas něco pujčí a už ani neháže písečekna děti, teda ne už tolik 😀

mudr.
29. dub 2009

no to ses rozepsala teda... 🤐 😅

mudr.
29. dub 2009

jsme tu rano probiraly, jak s pujcovanim a nepujcovanim hracek, vis...tak nevim , co je spravne, jestli ucit decko pujcovat vzdy a vse, nebo pujcovat jen co chce, nebo nepujcovat ... 😉

suki
autor
29. dub 2009

já nechám Nikču, když půjčit nechce, takš nechce, ale vysvětlím jí, že tím pádem si nemůže ani půjčit ona....
Př...holčička si chtěla půjčit kyblíček a Nikča nepůjčila, ale furt jí brala ten její, tak jsem jí vyvětlila, že když nepůjčí holčičce, tak, že jí nemůže ten její brát a ejhle..ono to najednou šlo 😵 😵 🙂

mudr.
29. dub 2009

jen jestli to takhle hezky a hned pochopi vsechny deti, jako nikousek... 😉

suki
autor
29. dub 2009

no ona se někdy zlobí, ale v tomhle jí neustupuju 🙂 ona je chytrá dost, jako ostatně všechny děti 🙂 , ony to chápou, jen se jim do toho většinou nechce 😝

mudr.
29. dub 2009

no to je taky pravda 😀 jsou chytrejsi, nez si myslime, ze??? 😉 😵 😅

suki
autor
30. dub 2009

Krásný písečkování dneska 😉 😉

slunicko552
30. dub 2009

Ahojte tak malý dneska bude na soukromém písku,u babičky 😝 Jen žádné jiné děti,tak to se mu moc nebude líbit 😒

mudr.
30. dub 2009

ahoj holky, tak my jdem na carodky u nas, ale vecer jsem tu jak na koni... 😉
uzivejte pisecku i nepisecku... 😉