Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

suki
18. dub 2009

Tak jsem s malou začala chodit na píseček samozřejmě a ona to miluje a já vlastně taky.Chtěla bych vědět, jak probíhají vaše návštěvy písečku....necháte dětičky hezky samostatně dělat, co je napadne, půjčujete bábovky a půjuíjí si od vás bábovky? Ptám se proto, že nám se stalo několikrát, že si chtěla Nikča něco půjčit a maminka prostě běžela a říkala...."to neber, to je naše" a pod. Já třeba malou fakt nechám, ať si pujčí a zárověň jí učím, že i ona pak má půjčit bábovičky nebo tříkolku....Taky jí dost nechávám volný prostor a nechám jí, ať si věci vyřídí sama, pokud jí teda jiný malinký človíček nějak neohrožuje na zdraví. A co vy? Jaké máte zážitky z písečku vy a jak celkově hodnotíté různé situace, které prostě k písečku patří? 🙂 😉

mudr.
27. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀 my byli na plavacku 😉 😵

conny
27. dub 2009

Ahojte, my taky ne, protože malá zase řádila se synovce a taky na motorce 😀

skurinka
27. dub 2009

super mudriku 😀 hlavne ze ses nam v poradku vratila a neutopila 😝 😀 😀 😀 😀

suki
autor
27. dub 2009

tak dneska ani jedna bábovka, jo???? 😒 😎

slunicko552
27. dub 2009

sku já jsem žehlila včera 😠 😝 Ale stejně furt peru,tak na prd ☹ Malý super,už všechno opakuje.Jen je to divoch,trochu zákeřák 😅
mudr a co malý líbí se mu?

mudr.
27. dub 2009

sluni- libi a mooooc, se smeje nahlas 😅 😵

skurinka
27. dub 2009

je to bobek malej mudrousek 😀 😀
me vykladej sluni porad do kola.uz me normalne nekdy z toho jebe 😝

mudr.
27. dub 2009

ja jsem malej bobek ??? 😲 😀 😀 😀 😀

jo malej jako ze je mudrousek a je to bobek??? 😀 😀

slunicko552
27. dub 2009

mudr tak to je super.Malý nic moc,většinu času prochodí po schodech nahoru a dolů 🙄
sku já to žehlení vždycky odkládám až mi to z toho koše padá 😕 A co děti už zdraví? 🙂

skurinka
27. dub 2009

jojo sluni az mooooc 😀 domca kasle ale ma sirup a pomaha mu to,do skolky teda chodi pac to bych asi doma s nema zesedivela 😀
conny-koukam ze Vendulka je stara jak moje mala.kdy ma venda narozky?hanulka ma 3.7

mudr.
27. dub 2009

sluni- no tak taky zabava, ne??? 😀 😀 😀 😉 😉 😉

skurinka
27. dub 2009

jako mudr-jooooooooooooo 😀 😀 😀 nekdy je to skvely ale z toho no to je hruza co dokazou delat,jsou protivni porad umrceny hruza 😝

slunicko552
27. dub 2009

sku to nějak rychle odeznělo,ne?Ale to je dobře 🙂
mudr zábava to jo,ale jak pro koho 🙄 😀

mudr.
27. dub 2009

jeee sluni, ted koukam na tvoje albiko jak jste byli v zoo, tak nas malej je taky vyfocenej v tom medvedovi, jako martinek 😉 😵 😵 😵

conny
27. dub 2009

Ahoj sku, tak Tvoje malá je o 22dnů starší 😉 , promiň za trošičku pozdní odpověď, ale nestíhám ☹

slunicko552
27. dub 2009

mudr jj tam fotí snad každý 😀 Jsem Ti taky mrkla do alba,jestli ji tam máš a nic 😀 Jinak máš moc pěkné děti 😵

slunicko552
27. dub 2009

con nic si z toho nedělej,na to přijdeš 😉

mudr.
27. dub 2009

je dekuju, martinek je taky takovy slunicko... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a jinak manza stahl fotky z ostravy na cd a v PC vymazal, tak ted nevim, jak je dat zpatky... 😖 😖 bych ho... 😠

skurinka
27. dub 2009

v klidu conny 😉
no sluni -jako meli to 24h ty tepoty a pak to bylo ok.asi ta jednodenni viroza a le jsem rada pac to bylo na maslu 😒

slunicko552
27. dub 2009

sku no tak ještěže tak.Já jsem taky vždycky na nervy,když je malý nemocný ☹ Bych si to s ním hned vyměnila.
mudr nejde to zkopírovat z toho cdčka?

conny
27. dub 2009

Jj, a ještě, když mám tebe sluni, ty mi s tím pomůžeš 😎

mudr.
27. dub 2009

sluni, urco jo ale co ja vim jak, jsem to nikdy nedelala 😀 😀 😀 😀

slunicko552
27. dub 2009

con 😵
mudr já Ti neporadím,nevím ani kde se strká kabel od fo´táku 😅

mudr.
27. dub 2009

jo tak stahovat fotky a zmensovat umim uz, to mi bylo ukazano, ale kopirovat z cd fotky neumim. ale kdybych tam to cédo strcila, tak me to navede, ne? 😲

conny
27. dub 2009

Sku, když je malá nemocná, tak je to opravdu příšerné, vzala bych to nejraději vždycky na sebe, ale to asi každá mamina 🙂

slunicko552
27. dub 2009

no zmenšovat taky umím,ale když ho tam strčíš,tak by to mělo najet samo,když nebudeš nic dělat.Teda myslím.
con Ty víš ne,poraď 🙂

mudr.
27. dub 2009

jo jeste malej detail...-kam to cédo dal ??? 😀 😀 😀

skurinka
27. dub 2009

to jo conny a kdyz jsou oba zaroven tak to je na maslu 😝
ale jinak jsou to dablici.domca zacina bejt straaaaaasne chytrej a kdyz me neco vysvetluje a ty obliceje u toho,bych se dorvala 😀 😀 😀

slunicko552
27. dub 2009

😀 😀 Počkej zkusím se podívat,jestli není u nás 😀

conny
27. dub 2009

No tak to promiň mudr. i slun, ale zas tak chytrá nejsem, ale kdybych to dělala sama, tak na to určitě přijdu 😀 . Dělám si legraci, fakt nevím ☹