Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

suki
18. dub 2009

Tak jsem s malou začala chodit na píseček samozřejmě a ona to miluje a já vlastně taky.Chtěla bych vědět, jak probíhají vaše návštěvy písečku....necháte dětičky hezky samostatně dělat, co je napadne, půjčujete bábovky a půjuíjí si od vás bábovky? Ptám se proto, že nám se stalo několikrát, že si chtěla Nikča něco půjčit a maminka prostě běžela a říkala...."to neber, to je naše" a pod. Já třeba malou fakt nechám, ať si pujčí a zárověň jí učím, že i ona pak má půjčit bábovičky nebo tříkolku....Taky jí dost nechávám volný prostor a nechám jí, ať si věci vyřídí sama, pokud jí teda jiný malinký človíček nějak neohrožuje na zdraví. A co vy? Jaké máte zážitky z písečku vy a jak celkově hodnotíté různé situace, které prostě k písečku patří? 🙂 😉

mudr.
25. dub 2009

teeeda maminky...tak krasne pocasi a na pisecku nikdo za cely den...??? 😲 😲 😲 😖 😖 😖 😖

slunicko552
25. dub 2009

Ahojte my jo 😀 Malý tam sebral nějakému klukovi zmrzku 😅 Ten zůstal úplně opařený stát s vykulenýma očima 😀

mudr.
25. dub 2009

teeeda ... 😀 kde to asi okoukal brat si takhle bez dovoleni... 😉 😀

slunicko552
25. dub 2009

No to nevím,já to ještě nezačla provozovat 😕 😀

jabber
25. dub 2009

Nee, my dneska nebyli, byli jsme na výletě v Jizerkách 😵 🙂

slunicko 😀 to bych taky koukala - někdo mi ukrást zmrzlinu!!! 😀

suki
autor
25. dub 2009

zmrzlinu bych taky ukradla 🙂 😎

malá dnes byla na písečku s babičko u

mám smutnou, tak spíš budu poslouchat písníčky ☹

mudr.
26. dub 2009

jabberko- v jizerkach??? tam bydlim ja !!! 😲 😲 😲 😵 😵 😵 😵 😵 kdepak jste byli presne??? 😨 😨 😎 😎 😎 😎

jabber
26. dub 2009

mudr 🙂 no vidíš! 😀 😵 my byli Lázně Libverda - Hejnice - Smědava 🙂 ježiš tam bylo včera tak náááádherně 😵

mudr.
26. dub 2009

to si delas prdel !!! to je od nas 10 km !!! jsme mohli dat kafe jako !!! 😲 😲 😲 😲 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mudr.
26. dub 2009

taky nic nereknes... 😖 😢 😉

jabber
26. dub 2009

fakt? 😀 tý jo, no to mě fakt nenapadlo 😅 😀 No máte tam ale nádherně, to zas jako teda jooooo 😵 Na obídku jsme byli v Obřím sudu 😀

mudr.
26. dub 2009

kecas... 😢 😢 😢 to me je lito...jste meli prijet k nam na zamek do Frýdlantu, jsme hned pod nim staveli hranici na carodejky... 😉 (viz foto)

jabber
26. dub 2009

O Frýdlantu jsme uvažovali, ale nakonec jsme dali přednost přírodě, malou by to na zámku nebavilo 😖 a my už tam byli, chodit po hradech a zámcích, to je moje 😵
Hranici máte pěknou! 😵 Tam se to bude pálit jedna báseň 🙂

mudr.
26. dub 2009

no a jste tu jeste, nebo uz doma? a tady jste byli jen tak na vylete, nebo za nekym, bo co??? jsem zvedava, vid? 🙄 😀

jabber
26. dub 2009

Nene, už jsme doma, byli jsme tam jen na výletě 🙂 V pohodě, já jsem taky zvědavá 😀 Dneska bude asi ten píseček 😀 Anebo možná Mácháč, to se uvidí 🙂

mudr.
26. dub 2009

hod sem nejaky vase fota...jiste taky fotite, ne? jeee, tak do Doks bych taky rada jela... 😉 a blizko tam je Bezděz, tak pak napis, kam jste nakonec jeli 😉

jabber
26. dub 2009

jasně, že fotíme 🙂 No jestli pojedeme, tak přímo někam na pláž k jezeru, protože dneska má na Mácháči fičet a manžel je po zimě už nadrženej na prkno 😅 😀 Ale možná pojede sám, no, to se uvidí - možná půjdem radši na ten píseček s bábovičkama 😀
Tak mějte pěkný den 😵

mudr.
26. dub 2009

vy taky a uzivejte slunicka... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mudr.
27. dub 2009

😢 😢 😢 jsme byli odkopnuty na treti stranku... 😔

to nebyl nikdo na pisecku ??? 😲 😲 😲 😨 😨 😨 😕 😕 😕

slunicko552
27. dub 2009

Ahoj my dneska ne 🙂 Malý řádil s neteří na motorce 😀

suki
autor
27. dub 2009

Ahoj, my dneska taky ne, nebyla jse skoro celý den doma 😝

mudr.
27. dub 2009

No a my taky ne, pac nechodime 😀

slunicko552
27. dub 2009

mudr 😀

mudr.
27. dub 2009

tak jsem rada, ze jste se aspon ozvali a ja muzu jit v klidu spat 🙂

slunicko552
27. dub 2009

Už valíš? 😲

skurinka
27. dub 2009

my taky ne pac bylo hnusne 🙂

mudr.
27. dub 2009

neeee, jen budu v klidu usinat... 😉

slunicko552
27. dub 2009

Ahoj sku jak je? 🙂
mudr 😀 tak to jo.Tak to mi se bude taky dobře spát,když vím,že jste taky nebyli 😀

skurinka
27. dub 2009

ahoj sluni.ale jde to .dnes se me nechce vubec nic delat,mela bych zehlit ale prdim nato.a co vy?co prcek?