Pískoviště. Necháte děti dělat, co je napadne?

suki
18. dub 2009

Tak jsem s malou začala chodit na píseček samozřejmě a ona to miluje a já vlastně taky.Chtěla bych vědět, jak probíhají vaše návštěvy písečku....necháte dětičky hezky samostatně dělat, co je napadne, půjčujete bábovky a půjuíjí si od vás bábovky? Ptám se proto, že nám se stalo několikrát, že si chtěla Nikča něco půjčit a maminka prostě běžela a říkala...."to neber, to je naše" a pod. Já třeba malou fakt nechám, ať si pujčí a zárověň jí učím, že i ona pak má půjčit bábovičky nebo tříkolku....Taky jí dost nechávám volný prostor a nechám jí, ať si věci vyřídí sama, pokud jí teda jiný malinký človíček nějak neohrožuje na zdraví. A co vy? Jaké máte zážitky z písečku vy a jak celkově hodnotíté různé situace, které prostě k písečku patří? 🙂 😉

suki
autor
20. dub 2009

budeš bohatej

simply.vero
20. dub 2009

nobody, 5 litrů! 😲 ty seš tak ublafanej chlap! 😀

nobody
20. dub 2009

jo, já blbec mám 5 litrů..to je hrozný ..

bábovičky jsou fajn..hlavně když se otloukají

mudr.
20. dub 2009

jak vis, ze je to chlap ? 😉

simply.vero
20. dub 2009

správně, nobody, hezky to tu vracíš zpátky k tématu 😀 někdo tady tu morálku hlídat musí, co? 😀

suki
autor
20. dub 2009

já si tím teda taky nejsem jistá mudr. 😎 😎 😎

simply.vero
20. dub 2009

mudr, podle celkových vnějších projevů mi to tak připadá, ale je fakt, že jsem to podrobně nezkoumala...

skurinka
20. dub 2009

mnudr-se z tebe dorvu 😀 😀 😀 vsak jsem ji to rikala NO a pak uz jsem na ni mluvila i cesky 😀 😀

mudr.
20. dub 2009

otlouka se pistalicka, poveď se mi babovickoooo 😉

suki
autor
20. dub 2009

jo...co mi to tu děláte z takovýho pěknýho tématu, co??? 😀 🤐 🤐

Sprosťačinky, na to vás užije 😀

suki
autor
20. dub 2009

Máte pěkný bábovečky?? My jo 😎 😀

nobody
20. dub 2009

sprosťačky 😀

mudr.
20. dub 2009

no my je mame ve sklepe opotrebovany a pristi rok je zase vytahnem a vyzeneme z nich pavouky 😉

suki
autor
20. dub 2009

no, já nevím, kdo se nám tu přiznal k čůrání do písku, že jo 🤐 🤐 😀

mudr.
20. dub 2009

a i k jinym vecem...jako pokakanym gatim...ze jo? 😝 😀

suki
autor
20. dub 2009

mudr....to je dobře, my máme rybičku, autíčko, bábovku bábovku a kyblíček a pak takový ty lopatičky, hrabátka a spol. 🙂

nobody
20. dub 2009

bábovka bábovka je nej, suki suki

simply.vero
20. dub 2009

suki, o lopatičky a hrabátka jsme se vždycky prali ve školce, bábovičky nás moc nebraly, těch bylo dost. a taky sítka! to bylo teprv něco! 😀

mudr.
20. dub 2009

jeee a nejlepsi je sitko na kyblicek, kde si presivas pisecek do kyblicku a pak se v tom jemnym pekne rukama rochnis... 😉

simply.vero
20. dub 2009

jo, přesně! a když je toho dost, tak si do toho třeba zahrabeš nohu 🙂

simply.vero
20. dub 2009

i s botičkou pokud možno 😎

nobody
20. dub 2009

simply .. dyť to máš pořád doma 😀

suki
autor
20. dub 2009

sítko na kyblíček nemáme, ale pujčila jsem si ho od holčičky a pěkně jsem si udělala hlaďošek....to je aspoň píseček krásnej, takovej hladkej.... 😵

janulle22
20. dub 2009

a sakra tu se to zacina vracet do detstvi... 😀 😀

simply.vero
20. dub 2009

a já mám 500 😎 😀

mudr.
20. dub 2009

vid a nejlepsi je bilej plazovej pisek...to je teprv neco 😉

suki
autor
20. dub 2009

jé, já bych si tam tu nohu klidně zahrabala 😵 😵 to mi připomnělo pláž 😵

mudr.
20. dub 2009

simply- gratuluju k petistovce 😵 to by jsme meli na pisku oslavit 😀

suki
autor
20. dub 2009

nebo bych se do hlaďošku zahrabala celá 😀

simply.vero
20. dub 2009

bílej plážovej mi za dětství nebyl dopřán, ale bylo fajn soukromničit na pískovišti na zahradě, i když písek byl žlutej 🙂 ve světle nobodyho přiznání doufám, že byl žlutej od přírody... 😅