Pláč a pouštění prsu u kojení. Poraďte

jakelina
15. dub 2010

Máte někdo podobnou zkušenost, že přes dostatek mléka se vám dítě pouští prsu, kroutí hlavou a pláče. Znovu se přisaje a tak pořád dokola. U nás pomůže na chvilku zvednout a nechat odříhnout, nebo pomasírovat bříško. Díky za zkušenosti

kacamura
15. dub 2010

takové podobné téma už tu je... můj janáš to dělá celkem běžně... prostě ho bolí bříško.. tak dělám to, že ho nechám odkrknout a už mu nedám, on se zase sám přihlásí až bude mít hlad....

jakelina
autor
15. dub 2010

kacamura já jsem to tady proletěla zběžně a nic podobného jsem nenašla.
Dík za odpověď a jsem ráda, že v tom nejsem sama, mám čtvrté dítě a nikdo z těch tří to nedělal.

kacamura
15. dub 2010

wow... čtyři děti... tak to je mazec... máš ůj velkej obdiv... já jsem ráda, že stíhám tohole jednoho prdolu... 🙂 ..ale chci ještě jedno 🙂

jakelina
autor
15. dub 2010

kacamura, my jsme je všechny chtěli a jsou to naše poklady. Větší mají svoje zájmy a ti dva menší nám dělají radost skoro jako vnoučátka 😀 Máme doma pořád veselo.

alenapo
22. dub 2010

Nam se to stava taky a myslim si ze to muze byti i tim ze je malickej unavenej a ma i hlad a nevi coby drive.

radushka
26. dub 2010

my to máme někdy taky tak.Ale je to bříškem, tak prostě přestanem kojit, počkáme a malá si pak přece jenom dá. Paradoxem ale je, že když ji to takhle chytne, že začne u kojení plakat, tak když jí dám dudlík, tak se okamžitě zklidní 😨 .Nechápu.

rimmel
26. dub 2010

tiez je mozne ze mliecko tecie prirychlo

venuss
26. dub 2010

ahoj holky, mně to taky začal syn dělat... ale u mě je problém v tom,že hned po šestinedělí jsem dostala menstruaci a malej mi odmítal mliko,tak jsem dokrmovala nutrilonem.. porad to prso natahuje a odtrhava se a prisaje se a porad dokola...nijak se u toho nekrouti,jen mi prijde,jakoby mu to neteklo,nebo nevim.... Nutrilonem ho přikrmuju ráno.V noci a přes den mu někdy stačí moje mlicko a nekdy prikrmim ...mylite,ze ma hlad a neteče mu to?