Pláč miminka po usnutí. Stalo se někomu?

lenda93
14. kvě 2022

Ahoj, malá (rok) se teď budí cca půl hodky po večerním usnuti s ukrutným pláčem, včera jsme mysleli, že to jsou prdiky, protože jsme ji vzala a víc se vyprdela. Pak jsem si všimla, že je procurana, tak jsem ji prebalila a neřešila to dal. No a dneska zase ten hrozný řev, tak jsme si mysleli, že třeba zas prdiky, ale chytla jsem malou jako včera, ona se hrozně moc počurala, až zas procurala plinku, že to až kapalo na zem 😯. Stalo se to někomu? Jakože hrozný řev a pak velké curani? Přijde ku, že toho možná bylo tolik, že to ta plinka nedokázala tak rychle vsaknout, a proto to úplně proteklo, nebo nevím 😯

lidija1234
14. kvě 2022

@lenda93 tyjo tak to jsem zvědavá taky. Mě se teda tohle nestalo jenom poslední měsíc se malý každou noc procura i kdyz prebalim. Taky nevím co teď tam najednou ale u vás je to teda hodně zvláštní

emillyhk
14. kvě 2022

@lenda93 To mi přijde, jestli ji nebolí bříško...
Jinak nám posledních pár dní syn pročůral plenku několikrát, včera dokonce manželovi na ruku 🤭😄 Jak je teplo, tak víc pije a potřebuje přebalit častěji 🤷‍♀️

lentilkah
14. kvě 2022

Nema po ockovani? Syn takhle kricel po hexa vakcine.

lenda93
autor
14. kvě 2022

@lentilkah tyjo no, malá má po bexseru, kde jsme byly v úterý, pak měla dva dny teploty. Tak je mozny, že je to ještě z toho 😯 spíš mě ještě zaráží to curani k tomu no, přes den u nebo před curani neplace, že by měla mít třeba nějaký zánět nebo něco. Nebo mě ještě napadlo, že když je takhle víc v klidu a ještě třeba není v úplně tom totálním extra tvrdém spánku, jestli třeba víc nevnímá, že potřebuje čůrat a potřebuje to nějak ventilovat, no nevím

lenda93
autor
14. kvě 2022

@emillyhk no ona právě toho tolik nevypije, sice má um 3x denně, ale pořád vypije třeba jen decku vody (samozřejmě, že v příkrmech má taky něco žejo)... Ale to curani na ruku, to bylo asi vtipný 😂

veroniqess
14. kvě 2022

Myslím, že se tomu říká falešné usnutí, když je to cca půl hodiny po usnutí. Doporučuji IG babiesandsleep třeba, tam se to určitě někde řešilo, mimo jiné například posunutím večerky apod.

lenda93
autor
15. kvě 2022

@veroniqess jj, já znám různé tyhle profily😊 já mSlim, že to falešné usnuti bylo těch 5 minut. Ji ak mi šlo i o to curani právě 😊 že hrozně plakala, vycurala se a pak už dobrý