Pláč miminka ve spánku

anny87
16. dub 2019

Ahoy maminky. Moje 6 tydeni dcera casto, vlastne kazde spani i nekolikrat place ve spanku. By me zajimalo co se ji muze zdat tak spatneho ze je tak nestastna. Place vlastne i kdyz bdi, je to uplakanek. Co sni? :(

merope
16. dub 2019

Chovat v náručí. Jinak jsem kdesi četla, že děti pokud jsou přes den přetížené, tak pak to složitě zpracovávají. A mám pocit, že pokud je toho přes den na malého moc, tak pak je večer plačtivější. Hlídat návštěvy, okolí, nedělat moc změn. Mít ji co nejvíc u sebe, ať se cítí v bezpečí.

jannym
16. dub 2019

Můžou jí trápit prdíky, může jí něco svědit nebo jí být horko, nebo je prostě od povahy plačtivější, u nás byl třeba i neurologický problém, kdy byla odpoledne schopná v jednom kuse 5 až 6 hodin vřeštět, na neuro nám dali hořčík a nařídili rehabilitace a od té doby byla spokojené miminko, dokonce ani u vojtovky neplakala... ale to byl extrém a se synem si teď užívám klidné, spokojené miminko

ariadna12
16. dub 2019

Nosit v nositku

anny87
autor
17. dub 2019

Holky. Tak nejak se mi ji podari uklidnit. Spis by me zajimalo proc tak place kdyz spi. Co se ji tak zkeho zda.?? Trha mi to srdce. :(

merope
18. dub 2019

@anny87 Může ji bolet bříško nebo opravdu prostě je toho na ni ve dne zatím moc (svět je prostě divný místo se spoustou podnětů, co takové miminko nemusí být schopné pojmout).