Pláč počas kúpania. Nevie niekto prečo?

rimmel
17. únor 2010

ahojte, maly vcera vecer ked ho muz dal ho vanicky, straaasne plakal..z nicoho nic, inak vodu miluje, kazde kupanie samy smiech. mysleli sme si ze to je asi z unavy nakolko poobednajsi spanok nemal, dnes ale to iste.

nevie niekto preco? alebo ako mu to znova sprijemnit? 😒

momin
17. únor 2010

A dnes si ho koupala ty? Treba chce na koupani maminku...... 😅

rimmel
autor
17. únor 2010

ne ale bola som pri nom..od malicka ho vzdy kupe tato a iba on, takze tym to urcite nebude 😉

rimmel
autor
17. únor 2010

akurat kukam na nete a ze to moze byt, ze sa mu vo vanicke uz nepaci...ze je primala, no skusime zajtra napustit velku vanu ci to pomoze..ale vo vani ho muz vzdy aj tak posadi nech sa pohra tak neviem co..ale zevraj sa mu tam proste uz nemusi pacit 😕 😀

momin
17. únor 2010

😀 😀 teda jak se vam tam jeste vleze? 😀 😀
My uz koupeme dlooouho ve velke vane.... 😉

rimmel
autor
17. únor 2010

aj my sme parkrat skusali ale boze to trva kym sa to napusti 😝 😀 ale neviem ci to bude tym, uz ako sa muz iba zohol ze ho tam da zacal plakat...

rimmel
autor
17. únor 2010

niekto iny? nemate skusenost?

romana29
17. únor 2010

neměla moc studenou nebo teplou vodu? To je tak jediný, co mě napadá. Nebo nemá třeba nějakou opruzeninku, že by ho to štípalo ve vodě?

moravanka
17. únor 2010

me se to stalo jednou. jsem ji dala do vany na lehatko jako vzdy a hrozny rev. uplne jsem se lekla. myslela jsem, ze mam moc horkou vodu, tak jsem jeste jednou merila a v poradku. tak jsem malou dala zase do vany a zase zacla jecet. tak jsem ji vytahla a nekoupala. na druhy den bylo vse zase v poradku. doted nevim, co ji bylo.

rimmel
autor
17. únor 2010

romana ani jedno z toho..

moravanka presne to iste aj my, hned jak plakal tak sme ho dali von, este raz vyskusali, to iste tak von...no som zvedava zajtra.

aj sme vyskusali druhykrat tu vodu dat este studenejsiu mozno mu bola pritepla..ale sak furt takuistu mam, to nebude tym 😒 divnee mi to je cele

luthien.k
17. únor 2010

Nám malej plakal ve vaně asi 14 dní jedno období a pak to přešlo, aniž bychom přišli na to, čím to bylo... Tak uvidíte zítra a další dny, zkusila bych tu velkou vanu a vlézt si tam s ním 😉

rimmel
autor
17. únor 2010

lut no uz aj mna to napadlo ze zajtra nech tam s nim ide muz..do kelu chceli sme ist zrovna zajtra do plavarne, no ked aj tam bude pistat to bude sranda 😠 😀

samik2008
18. únor 2010

Rimmel mě napadlo,jestli mu třeba předtím při koupání nestříkla voda do očička nebo do pusenky a bojí se

náš malej si jednou při koupání polil hlavičku vodou a to se mu vůbec nelíbilo a začal řvát jak tur a chtěl jí ven...no ale zase je fakt že na druhý den se koupal v pohodě...hm tak nevím

rimmel
autor
18. únor 2010

samik nie, on je zvyknuty ze preglgne vodu tu a tam, i ze ma vodu vsade 🙂 ale dik. 😉

rimmel
autor
18. únor 2010

dnes znova...plac ☹ celkovo je nejaky uplakany v poslednej dobe 😒

iluss
18. únor 2010

rimmel: tys ho doteď koupala v dětské vaničce? To tam musel být jak sardinka v konzervě 😀
zkus mu napustit vodu do vany, dej mu tam nějakou kačenku nebo dětské houby do vody ať s nimi blbne. Malá si s tím ve vaně vyhraje a já jí mezitím umyju. Ani se jí pak nechce z vody ven.

samik2008
19. únor 2010

rimmel ahojky,takže když je celkově uplakaný tak ho určitě něco trápí a není to vodou...třeba zoubky 😒

luthien.k
19. únor 2010

rim, tak to nehroťte, prostě koupat jen co nejkratší dobu, aby se umyl a vyčkávat, až se to upraví. Koupete každý den? My jen třikrát týdně, jen mu samozřejmě meju ruce a obličej a opláchnu zadeček.

momin
19. únor 2010

me dokonce lekarka rikala ze koupat jen 1x tydne..ale ze zalezi na me. Koupu co 2 den..obcas co 3. Kdyz nekoupu tak vecer utiram vlhcenyma ubrouskama... 😉

rimmel
autor
19. únor 2010

iluss nebol tam ako sardinka, mame velku vanicku, ale vcera sme ho dali do velkej, muz do nej tiez siel, a nic...

luthej uz kupeme denne, neviem, paci sa mi to tak koli ritualu ale niesme tam dlho 5min max a nepouzivame ziadnu kozmetiku iba vodu,,sampon raz, dvakrat tyzdenne.

tak myslite ze napr skusit dva dni nekupat teraz?

moravanka
19. únor 2010

nam v porodnici rekli, ze staci kazdy 2 den. ja koupu denne.

luthien.k
19. únor 2010

rim, já bych to asi nechala chvíli "odležet", tím snad nic nezkazíte. Náš malej brečel u plavání ve vaně, mm s ním od malinka plave, tak jsme ten čas, co se mu to nelíbilo, je rychle ošplouchli a pak ho to zase přešlo...

rimmel
autor
19. únor 2010

no jo, tak ho nechame par dni tak...ono aj vcera sme ho tam nenechali dlho, resp sadol si, a reval, tak sme ho dali von a skusili este raz ochvilku a zase len co sa mu nohy doktli vody plakal, tak sme ho dali zase von.

tak pockame par dni 🙂

germik
19. únor 2010

rimmel - prvé čo ma napadlo že by mu mohli íst zubky, ked vravíš že v poslednu dobu je taký uplakaný a doteraz ste ten problém nemali
Tak ho nekup každý den, my malú teraz kupeme každý druhý
Naša malá neznášala kupanie tak prvé 2 mesiace, a až potom nam doktorka poradila že detičky potrebujú byt celé po krk ponorené vo vode /ako ked boli v brušku/. To som vobec nevedela, z knižiek som vyčítala že tak malým detom stačí tak 10cm vody vo vaničke. No teda u nás to neplatilo a musela mat plnu vaničku vody...