Pláč ze spaní. Zažily jste?

makkyv
11. pro 2021

Hezký večer maminky, mám 13 měsíční dcerku, nikdy se nám to nestává, stalo se to za celý rok asi 2x a to jen chvilinku a oka, říkala jsem si sny. Dnes, ale byla celý den vzhůru, takže večer hned vytuhla, vzbudil jí pláč, ani prso nechtěla a nemohla přestat, nějak jsem ji utišila zavřela oči a po chvilce hysterák, prso nechtěla, až byla zpocená a teplá, teplotu nemá. Dala jsem ji viburcol, tak snad to bude už dobrý, ale vůbec nevím co to může být, hladím ji po vláskách a má prso a najednou se podívá na mě a začne plakat, zažila jste to některá?

Děkuji moc🍀

klokanka31
11. pro 2021

@makkyv Jojo,naše měla takové období, někdy měla takový hysterák že nešla vůbec utišit třeba půl hodiny...jsem si říkala že asi hodně špatný sny, protože vypadala šíleně vyděšeně...

moonulka
11. pro 2021

Ano, pokud dcera (teď má 18m) před den málo spí, tak se většinou po půl hodině od usnutí večer vzbudí s hysterickým pláčem, volá mě i když jsem u ní a ani kojení hned nezabírá. Buď sny, nebo je to prostě zátěž na mozek, když si během dne dostatečně neodpočala. Ale podotýkám, že večer nejeví známky přetažení.

makkyv
autor
11. pro 2021

@klokanka31 Jeje😓 To je fakt hrozný.. malá teď naštěstí usnula, tak snad bude klid..

makkyv
autor
11. pro 2021

@moonulka Tak to bych viděla naprosto stejnou situaci, ještě jsem četla, že toho na děti může být hodně (hodně zážitků třeba) Malá měla angínu a mamka týden před tím karanténa, tak jsme se nevidely a dnes po 3 týdnech přejal a malá si jí užívala, ale nespala právě a ještě jsme kravily, tak i to možná 🤔

klokanka31
11. pro 2021

@makkyv Tak to může být tím...snad zas bude líp...

makkyv
autor
11. pro 2021

@klokanka31 Doufám.. krásnou noc a děkuji 😘

azanka
11. pro 2021

Celý den vzhůru ve 13 měsících? Tipovala bych to na klasický přetažení. Synovi jsou dva roky, včera nezabral přes den, usnul v sedm a ještě před osmou měl hysterák asi na 20 minut.

klokanka31
11. pro 2021

@makkyv Není zač a taky přeju hezkou a pokud možno klidnou noc 🙂

makkyv
autor
11. pro 2021

@azanka Ona nechtěla vůbec spát😐 občas má takové dny, že prostě neusne, ani kdybych se rozkrájela, ale nikdy toto nemívá, tak proto jsem se lekla. Teď už je klid, tak snad už to hude dobrý 🙂

aselluska
11. pro 2021

@klokanka31 hele, koukám že vy to máte doma jako přes kopírák, jen jste starší 🙂

maxulekapcule
11. pro 2021

@azanka Můj malej od roka přes den nespal, ale nikdy jsme hysteraky neměli teda. Ale určitě to není nic výjimečného. Prostě už přestal spávat, bylo to zvláštní, a rozhodně byl, a je nezastavitelny dítě ;)