Plačící dítě. Máte podobnou zkušenost?

zdenous100
4. čer 2020

Ahoj, jdu k vás s prosbou. Mám syna 5 měsíců a neustále mě řve a když říkám řve tak to tak je :(. Nejde utišit, zkoušeli jsme vozit, nosit, houpat, nic nezabírá prostě řve a řve. Nejhorší je uspávání, vím ze by se to nemělo, ale on se musí vyplakat do spaní. Zkoušeli jsme usínání u prsa, u muziky, nic nezabírá. Mám strach aby si neudělal kýlu a neměl nějaký zdravotní problémy. Na prdíky netrpí a kaká úplně bez problémů. Nevím co si s ním mám pročíst, trápí mě to. :( má tady některá podobnou zkušenost? Mě to trhá srdce, když ho prostě nemůžu vklidu uspat a musí se vyplakat, děkuji za rady

helcakab
5. čer 2020

@zdenous100 jo a ještě je syn kojeny nebo UM? Pokud UM, tak třeba mu nesedí mlicko. A každopádně bych se poradila i s doktorkou, že stále brečí, třeba doplní vyšetření na neurologii.

hanousek1992
5. čer 2020

@zdenous100 nene vubec nic 😏 bylo to hodne narocne. Ani venku v kocarku spat nechtel to byl take rev.

zdenous100
autor
5. čer 2020

@helcakab je kojeny

jipe
5. čer 2020

@zdenous100 polštář pod miminko, že do něj hezky zapadne jako do hnízdečka, ale pokud nezabrala ani hacka, tak tohle to nevytrhne. A ani prso ho neuklidní? Bych zkusila dudlík 🙂

lv
5. čer 2020

@whitechocolate u nás úplně stejné - dcera zdravá, řvala jak siréna do 2 a čtvrt roku snad tahem. Bylo mi řečeno, že je to temperamentem, prostě je taková - i teď, snadno se naštve, uráží se, věčně nespokojená (př. výlet, líbí se jí a najednou ji prelitne něco přes nos, a je konec - minule ji vylekala vosa, zamračená, neuzije si ani ona ani my) emočně citlivá.. Ne vzdy něco dítěti je. Kdo nezná, neuvěří - vyzkoušeli jsme všechno.

malytlustyhroch
5. čer 2020

@zdenous100 mam postupne jednoho tiche miminko a jedno vztekle miminko, takze muzu potvrdit, ze i temperament dela hodne, a ze s temi temperapentnimi je to proste narocnejsi.

zdenous100
autor
5. čer 2020

@jipe Jo takhle, no spinká v hnízdecku. U prsa se napije a jak je napitej tak začne křičet

zdenous100
autor
5. čer 2020

@malytlustyhroch Taky si myslím, že todle bude nás problém.

zdenous100
autor
5. čer 2020

@lv Děkuji za názor, jsem ale ráda že nejsem jediná :D.

jipe
5. čer 2020

@zdenous100 tak to už jen přežít, pokud ani dudlík nechce

zdenous100
autor
5. čer 2020

@jipe dudlík si veme vyjímečně 🙂 jinak ho plive ven

isobara85
5. čer 2020

Meli jsme doma to samy, castecne si myslim, ze po manzelovi podedila intoleranci laktozy (pozor ta je i v MM), reseni je bezlaktozove UM. Mela castou, zelenou, zapachajici stolici, pomohla az s prikrmy prevaha nemlecne stravy. Dale je to povahou, ted ma dcera 3 a pul a je porad vztekla, citliva, uzkostna, musi se s ni jednat fakt citlive a opatrne, porad ma na krajicku. ( moje povaha). Dale vysad Vigantol a precti si neco o Kiss syndromu.

jednaholkaa
5. čer 2020

@zdenous100 Ta bezmlecna dieta se musi dodrzovat prisne..tzn, zadne maslo, jogurty apod a kontrolovat vsechny polotovary aby nemely neco z toho a i pecivo. Byt vami to zkusim na tyden opravdu striktne, i s tim vejcem, sojou a masem.. Pokud je to ono tak byste mela videt do tydne zmenu.

zdenous100
autor
5. čer 2020

@jednaholkaa Děkuji 🙂 vyzkousim

zdenous100
autor
5. čer 2020

@isobara85 Vyzkouším vysadit mléčné výrobky. Jinak si taky myslím, že to bude nejspíš pomahou. S Vigantolem bych se musela poradit s lékařem. Děkuji za rady

zuzroko
5. čer 2020

@zdenous100 byli jsme na alergologii, ale testy v tomto veku nejsou prukazne, takze to zjistujeme pres eliminacni dietu. Vse sem vysadila a postupne zarazuji a pozoruji reakce.

whitechocolate
5. čer 2020

@lv
To máte doma opravdu to samé vydání, člověk neví, jaká nálada bude za hodinu, popravdě já druhé dlouho nechtěla, ale nakonec druhou máme a to je nebe a dudy, takže je mi jasné, že kdo takového uřvance neměl, nedokáže pochopit.

@zdenous100
Ano, je dobré vědět, že nejste rarita i to pomůže, protože já v okolí byla absolutně nepochopena a nakonec sama o sobě pochybovala, co jsem to za mámu, že mám takové nervní dítě. Právě díky té druhé vím, že jsem asi úplně normální☺.

lv
5. čer 2020

@whitechocolate ona je druhá, pořád rikam, ze být prvni, tak je jedinacek

zdenous100
autor
5. čer 2020

@whitechocolate to si říkám dost často co jsem ti za matku, že nedokáži uspat vlastní dítě :(

zdenous100
autor
5. čer 2020

Zázrak!!. Dnes usnul naprosto bez pláče, jsem z toho úplně paf. Asi tuší, že ho tady pomlouváme 😁😁 je to miláček 😍

gabi_k
5. čer 2020

@zdenous100 možná zabírá dieta? 🙂 moc vám to přeji ♥️ pokud place běžně po kojení, je to podle všeho něco v jídle, které jíte.. Pozorujte dal a hlavně se vyspete 🙂

zdenous100
autor
6. čer 2020

@gabi_k no zatím jsem nic držet nezačala a dneska normálně usnul..
Vsimala jsem si i, že byl celej den nějakej klidnej 🙂

pavlusak
7. čer 2020

@zdenous100 bude to povahou,prvni dcera taky to stejne,jak pisete,nic ji nenasli,zdravotne v poradku a rvala nekolik let,potom uz byla jenom negativni uzkostna,a ted je ji 13 puberta a opet povahove katastrofa... zivot s ni nebyl a neni lehky...dlouho hsem nechtela o dalsim diteti ani slyset,pak prisel novy manzel a rozhodli jsme se...bohuzel ja mam tu smulu ze i tato dcera vypada ze bude to same,ma skoro 3 mesice a rve skoro furt,ja jsem zrala na antidepresiva,protoze vim co nas vsechno jeste ceka...nevim cim jsem si zaslouzila obe deti takove😞

karoczde
16. čer 2020

@zdenous100 jdete k nejakemu dobremu osteopatovi... může mit jeste nejake trauma z porodu(nejakou blokaci v krčku..) apod.