Plavání jednou či dvakrát týdně? Máte zkušenost?

lena1981
5. zář 2011

Ahoj holky, začali jsme dnes chodit plavat, s tím, že jednou týdně. Instruktorka nás ale láme na 2x týdně s tím, že jednou je málo, že vše dítko zapomene. 2x týdně je již ale hodně vysoká částka (plaveme v BC Kenny) a navíc jsem s malým chtěla jednou týdně i cvičit v dětském centru a to by již bylo moc.
Jaké máte zkušenosti vy? Díky

benjik
5. zář 2011

Nezapomene nic,chtějí jen tahat peníze. neříkám,že to není dobrá věc,ale jednou týdně to vážně stačí. obzvlášt,když to chceč doplnit ještě jinou aktivitou.

zdeniii
5. zář 2011

Jednou je až až!! pro mimčo je to záhul...

ufo8
5. zář 2011

Já jsem teda zastance plavání, ale na organizovaný kurz tak jednou týdně, ono pak přijdou všelijaké rýmičky, že budeš ráda, že stíháte nahrazovat zameškané hodiny. a pokud budete zdraví tak vám nic nebrání jít do bazénu individuálně navíc 😉

parvitas
5. zář 2011

to je pravda, že zabudne. my sme chodili 2x týždenne, pri presunutí hodiny toho deti veľa pozabúdali... boli sme bez prechladnutí, myslím, že ju to otužovalo. skôr ochorela, keď sme už úplne prestali 🙂
ale tiež sa to finančne nedalo dlho zvládať... škoda. lebo vodu miluje. veľa vecí samozrejme zabudla, len básničky si pamätá, keď jej ich pripomeniem...
a potom sme plávanie nahradili hudobnou (tam sa aj vyšalela) a výtvarnou (v iný deň, to bolo zase pokojnejšie, babranie sa s ceruzkami a prstovými farbami a nožničkami at'd).

ssimmikk
5. zář 2011

určitě stačí jednou týdně, chodím s malou od 8měsíců a brzo si na to zvykla a nikdy nic nezapoměla, taky jsme přemýšlela, zda nechodit dvakrát týdně, ale zavrhla jsme to a jsme moc ráda, když chceme, tak jdeme na bazén 😉

weri1
5. zář 2011

nezapomene, my taky chodíme jednou týdně a myslím, že to pro dítko stačí....ono se to nezdá, ale je to pro něj záhul

lucy222
5. zář 2011

Naše instruktorka mi plavání 2x týdně vyloženě nedoporučila - prý je plavčo pro prcky dost fyzicky náročné. Takže za mně 'neeee' 🙂 1x týdně stačí. A co se finanční stránky týče - no, tak z tohohle hlediska by stačilo plavčo 1x za 2-3 týdny 😅 😉