Plavání kojenců může být nebezpečné pro děti alergiků

mousunek
7. čer 2009

Ahojte holky teď jsem přečetla na internetu článek viz odkaz, tak mrkněte

http://www.novinky.cz/zena/deti/170456-plavani-...

berenika39
11. čer 2009

hupcza 😀 😀 😀 , kliiid
Já Pétu normálně nechám vyřvat ráno v posteli. Pak mu tam dám rohlík. Před obědem mu dám tepláky. Jo a někdy ho i přebalím. Odpoledne spím, tak nevím co dělá. večer přijde někdo domů tak mu dá jídlo a než dopiju svoji osmou skleničku, usne v posteli sám a bez večeře, ráno mu dám zas rohlík. Kromě toho každý čtvrtek chodíme plavat. Líbí se mu to.
Hele, myslíš, že se mu věnuju dost?

😀 😀 😀 😀 , neber si ty negat reakce k srdci.....

snezenkajarni
11. čer 2009

Ahoj holky,
jsem tady nová a začínám se rozkoukávat. Vaše diskuse mě docela zaujala. Asi plavání není pro každého, ale každý je zodpovědný za sebe i za svoje děti. No a pokud si někdo myslí, že jeho dítě nemůže být bez plavání, tak ať s ním chodí plavat. Je to záležitost jen a jen jeho, jak se rozhodne.
hupcza asi budu hodně zvědavá, ale jak jsem si diskusi pročítala tak jsi psala, že tvůj ondrášek není přes den v kočárku ani v postýlce. Docela by mě zajímalo, kde máš přes den dítě. Přece jenom je ještě malé. Já svého chlapečka mám zatím v postýlce. Tak by mě zajímalo, kde všude můžou děti být. Na zem bych ho ještě nedala a nic jiného zatím nemám.

majenka
11. čer 2009

Snezenkajarni: koukala jsem k Hupcze do albíčka, abych si ověřila svůj tip a vypadá to tak, že malý Ondrášek je přes den u rodičů v šátku nebo v náručí. Naše Ančí na tom byla stejně...dokud nezačala lézt, byla celé dny u mne a v noci spí se mnou v posteli doteď. Postýlku už jsme dávno prodaly 😀

garfie
12. čer 2009

snezenkajarni: naše prtě bylo na dečce už jako malé, nebo v lehátku, v šátku, ev. v postýlce....ale to je mimo téma.
Jinak taky mi přijde, že se tu kamenují spíš maminky co plavat chodí než naopak 🙂

hupcza
12. čer 2009

beren: no záleží, kolikrát ho na tom plavání potopíš 😀 😀

snez: v šátku a nebo v náručí a nebo na zemi (ale naté zemi je hrubá deka v několika vrstvách položená na koberci a na ní hrací dečka (kdyžuž musím dělat něco, co se šátkem nezvládnu nebo se bojím ..třeba slít vařící vodu z nudlí apod.)

maj: taktak 😉

gar: taktak 😉

janeyzelvicka
12. čer 2009

hupcza: není zač, nemusíš děkovat 😉 Já si jen vzpomněla na matematickou logiku, byly na to i nějaké tabulky a speciální znaky 😀, jmenovalo se to implikace, ekvivalence a takňák 😀 😀 Takový to, že když přijde Petr, přijde i Pavel, a jestli z toho vyplývá, že když Petr nepřijde, tak Pavel taky ne 😀
No a vyšlo mi z toho, že z tvrzení spíše matky co se dětem věnují chodí plavat nevyplývá, že matky co neplavou se dětem nevěnují 😅

majenka
12. čer 2009

janey: 😀 😀 😀

hupcza
12. čer 2009

janey 😀 😀 😀

jennyska
19. bře 2014

Ahoj @majenka @hupcza @vrana @maart @kacka.va @momin @luucia @mousunek @janeyzelvicka @petka80 @aneta15 @ducky a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Plavání kojenců https://www.modrykonik.cz/plavani-kojencu/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s Plaváním Vašeho dítěte - kojence, pomůžete další spoustě maminke, které zvažují, zda plavat s dětmi začít, či ne a zde na koníku hledají Vaše rady, tipy a zkušenosti, které určitě ocení! Ve Wiki mají na místě jak obecné informace o této tématice, tak také Vaše příběhy.

Např. Kam jste na kurzy chodily? Co vše jste musely mít s sebou? Co bylo náplní kurzu? atd.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all