Plenky z Lidlu - zkušenosti, nemohl by mi je někdo vyfotit?

ela90
8. bře 2019

Prosím prosím, našla by se dobrá duše, který by mi vyfotila plenku z lídlu? od pondělí mají být v akci. používám jednorázové jen na noc, tak pokud se netrefím, budu mít na nic celkem dlouho ten balík 😀. Ted mám koupené balení babylove z dm, dá se to srovnat? Díky moc

papaja90
8. bře 2019
ela90
autor
8. bře 2019

@papaja90 maji prosim vzadu gumicku? Nebo po stranach?
V noci popravde neprebaluju 😃 (pokud se nepokadi) a potrebuju aby ji to nikama neproteklo.

diewcatqoo
8. bře 2019

@ela90 ahoj, s plienkami z lidlu som max spokojna. Tiez v noci neprebalujem a rano tam syn ma riadne nacurane, ale nikdy sa nam nestalo, aby plienky pretiekli.

lenca91
8. bře 2019

My jsme po Lupilu plenach opruzeny :(

veronika_2018
8. bře 2019

@ela90 Gumičku vzadu nemají. Tyhle plenky dávám na noc a zatím nám nikdy neprotekly 😉. Teď máme vel. 4, kdybyste chtěla vyzkoušet. Jsem z Chlumce.

veronika_2018
8. bře 2019
veronika_2018
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronika_2018
8. bře 2019

Aha, teď koukám, že jste ze Zlína 😂

podaji
8. bře 2019

Mají dva druhy. Zelené a fialové. Ty fialové se mě zdají o krapet lepší v tom, že pocurane méně páchnou. Já je doporučuji. Vydrží opravdu hodně, v noci zásadně neprebaluji a plenka vždy vydržela a že mám fakt prutokacka 😁

ela90
autor
9. bře 2019

Diky vsem za reakci. S tim opruzemin je to tezko, to je risk vzdycky u novych. Ale gumicky kolem nozicek vypadaji dobre. Tak pokud jsou hodne save, tak zadama snad neprotecou 😄.

papaja90
9. bře 2019

@ela90 me teda protecou, mala spi na boku... na noc davam pampers pants ty jsou top. Gumicky maji kolem nohou...

nekiaxy
10. bře 2019

@ela90 u nas to jsou jedine, ktere neprotecou ani na boku. Protekaly i DM, Dada. Ale to se lisi podobne jako ty opruzeniny, musi se trefit do tvaru postavy🙂 za me jsou lepsi nez DM a jsou o chlup vetsi🙂

frankovamisa
10. bře 2019

Pouzivam od zacatku,male je 9 mesicu a neprotekly nikdy a to v noci neprebaluju

vendes
12. bře 2019

Mám radši ty z Dm, přijdou mi, že líp odvádí vlhkost. Oboje jsem zkoušela na noc a v těch z Lidlu byla dcera v mokru. Jinak neznám pleny, co by v noci neprotekly.

muhehehe
12. bře 2019

Osobně jsem s nimi spokojená, ale každý zadek má jiný tvar a potřeby 🙂 🙂 U nás třeba pleny z DM ani za nic, přijdou mi fakt hrozné. Z Lídlu za nás dobrý 🙂 Taky v noci nepřebaluju.