Po kom mají vaše děti vlásky?

duracell79
6. kvě 2013

Maminky, ráda bych se zeptala... Pokom mají Vaše děti, resp. holčičky vlásky?? A kdy začne být patrné po kom je mají?? Jde mi o to, že já se narodila s černými vlasy, které mi vypadaly a narostly mi světlé blond. Nyní mám vlasy špinav. blond, jemné vlnité, celkem husté a po zadek. Můj se narodil skoro plešatý (takový ten sameťák), jako malý byl blonďák, vlasy zdědil po matce, hnědé, tvrdé, hooodně husté, takové ty trčící. Dcerka se narodila s černými vlásky, které ji nevypadaly, ale postupně světlají na takovou hodně světle hnědou, plavou, sem tam blond pramínek... A mě by zajímalo, po kom bude mít vlasy... Jak to mají Vaše holky?? Já bych radši, aby měla alespoň jemné, vlnité a dlouhé po mě... 😕 Díky moc 😵

lucyvivien
6. kvě 2013

myslím, že se to nedá říct po kom bude mít díte vlásky, moje malá má barvu po mně, ale hustotu vlasu spíš po tatkovi, takže asi tak a v prubehu vývoje dítěte se to muže ještě změnit 😉

naomi6
6. kvě 2013

@duracell79 Záleží, kolik je dětem let. Kadeřnice mi říkala, že až kolem 3 let se dá něco poznat, dřív to nemá zatím cenu, vlásky se jim prý pořád mění. Jinak já byla do dvou let plešatá, dcerka má teď ve 2 letech už pěkně dlouhý culíček. Vásky má ale zatím jemné jako já.

dana3262
6. kvě 2013

@duracell79 ja myslím, ze je vůbec nemusi mit stejne jako jeden z vas. Bude to takovy mix nebo treba bude po babicce 😉

horakovatereza
6. kvě 2013

Já se teda taky narodila jako černovlasá vlasatice, pak se mi to změnilo na mírně zvlněné kaštanové - manžel má blond, býval takový ten "bílý" chlapeček, teď blonďatý, ne úplně nejsvětlejší a malý se narodil s černáma vláskama, ty mu zesvětlaly, takže na roce jsem měla blonďáčka a od roku mu začínají zase pomalounku tmavnout. Jinak co jsme ho dali poprvé ostříhat, tak se mu vlasy změnily (už né ty první jemné) a vypadá to, že bude mít stejné jako tchán, tedy ani jeden z nás.

aneta0707
7. kvě 2013

@duracell79 ja se narodila jako blondyna - ted mam spinavej blond a jeden bilej pramen a jemny vlasy. manzel ma husty tvrdy smavy vlasy a nase holcicka? ta se narodila uplne cernovlasa a takovy jemny to mela. ted ma spinavej blond, husty, tvrdy a KUDRNATY 😀 tak mi povez podle ceho se to dedi, protoze ma barvu po me, tvrdost po tatovy, ale vlasy po moji matce nebo dedovi, oba maj kudrny 🙂

maribea
7. kvě 2013

Já se narodila s tmavě plavými vlasy, pak úplně zesvětlala, teď mám špinavé blond. Přítel (teď už ex) byl do 7 let totálně platinový blonďák, pak mu vlasy zčernaly! :D Bibi měla vlásky úplně tmavě hnědé po porodu, skoro do roka a teď výrazně světlají, hlavně na sluníčku ;) vlní se jí po mě, a hrozně rychle rostou! Kdybych jí pravidelně nestříhala konečky, měla by je snad už po zadek :D

duracell79
autor
7. kvě 2013

@naomi6 Děkuji, já jsem to právě nikde nenašla, ale napadlo mě, že od těch tří let, se to bude dát možná poznat. Tak si ještě hold počkám...

duracell79
autor
7. kvě 2013

@horakovatereza Ty vlásky se hrozně mění... Napadlo mě, co by to udělalo, kdyby se jí trošku sestřihly, že by možná zesílily, bo se začaly vlnit... zatím se jí vlní len mírně. Ale ofču má rovnou i po ostříhání. no uvidíme po kom... Doufám, že bude mív vlásky z naší strany...

duracell79
autor
7. kvě 2013

@aneta0707 Tak to je bezva 😀 No kdyby zděděli vlasy z naší strany, tak budu ráda!! Bo z partnerovo jsou opravdu husté, tvrdé dráty :( A bojím se, že ten gen je silný a ty naše jemné, dlouhé, prostě přebije... A to abych se nechala ostříhat. Brala bych, kdyby měla jejich hustotu, ale zbytek po mě, bo po mojí mamce 🙂 No, hold si počkám, co se z ní vyklube...

duracell79
autor
7. kvě 2013

@maribea Jéee, strašně si přeji, aby měla dlouhé vlásky. Já měla vlasy vždycky po zadek 🙂. Naší také rostou hrozně rychle, zatím jsem jí stříhala vždy len ofču. Je jí 15měs. a už by mohla nosit culíčka. Vlásky má po ramena. A vlnily se Vaší malé jí vždy, bo až po tom zastřihávání??

duracell79
autor
7. kvě 2013

Moc Vám všem děkuji za příspěvky 🙂 Takže stejně moc nevykoumám, bo vlásky jsou pěkná směska tatínků, maminek a dokonce i prarodičů 😀 No já budu doufat, že bude mít vlásky po mě, bo z naší strany 🙂

maribea
7. kvě 2013

@duracell79 kroutily se jí konečky, v 10ti měsících je měla po lopatky, a už tenkrát se vlnily. To jsem jí to tenkrát celé ustříhla 🙂 (nahoře je měla kratší, tak aby se srovnaly). Ofinku má rovnou ale zbytek jí jde úplně do lokýnek ;) zastříhout je dobrý nápad, zhoustnou 🙂

duracell79
autor
9. kvě 2013

@maribea Tak to měla pěkně dlouhé!! 🙂 Je pravda, že naše by to teď měla taky po lopatky, ale vyležela se úplně na pleš 😀 A teď tam má po stranách len dva prameny co jí sahají k lopatkám... Ale mě je to líto stříhat :( 🙂 No, uvidíme 🙂 Ale taky si myslím, že ty vlásky tím zesílí. Na té ofině to jde vidět a na těch, co jí dorostly po tom vyležení také. A sotva jsem založila tuhle diskuzi, tak se jí začaly více vlnit 😀