Po stažení předkožky se objevila žlutobílá tekutina

jenjanka
2. lis 2008

Ahojte,potřebuju poradit jsem vystrašená.po koupani maleho vždycki stahujeme co to jde,tak jsem mu to trošku stahla a ono se objevila nějaka žlutobila tekutina nevim co to je,něco jako hnis.Nevite sčeho by to mohlo byt????moc moc děkuji

belda
2. lis 2008

já myslím,že by to mohl být mázek,který se tvoří pod kůžčkou.jestli jsi zabrala trošku víc,mohla se kůžička uvolnit a tím tedy i mohl odejít mázek.nebo měl překožku zcela volnou i před tím?

radka.m.
2. lis 2008

ahoj,tak mi tohle máme už asi měsíc po narození a prý to tak má být,je to něco jako maz,co má každý třeba v uších,nemusíš mít strach.

petule.h
2. lis 2008

to nevm, ale mě doktorka řekla, že by se mělo až po roce stahovat, já teda přetáhla až ve 2 letech, asi každý doktor má jiný názor...tak vám přeji aby to nebylo nic vážného, možná se mu tam něco zanítilo... 😒

petule.h
2. lis 2008

maz jsme my nikdy neměli

miaa.r
2. lis 2008

Ahoj,doktor nás na tohle upozornil,že to může být a prý se to nemá odstraňovat,asi je to normální..Tak se neboj..pokud ti to nedá,zavolej si zítra raději k doktorce,ať jsi klidná🙂

jenjanka
autor
2. lis 2008

No ja nevim nikdy to tam neměl,mu to nejde cele stahnout jenom tak ta špička a jak jsem to měla stahnute trošku tak se najednou něco vylilo a bylo toho celkem dost že jsem ani už žaluda neviděla.

alishia
2. lis 2008

nam v porodnici taky rikali, ze se to do roka nema stahovat.

radka.m.
2. lis 2008

nám taky mudr řekla,že se to nemá odstranovat.jenjanka-ono se taky stává,že když se prcek narodí,tak mu to jde krásně přetahovat,ale postupem času to zaroste,i když poctivě přetahuješ.my jsme to měli takhle u prvního syna a doktorka nám tehdy říkala,že se to stává normálně.

jenjanka
autor
2. lis 2008

no jo,mě doktorka řekla přetahovat,ale to je jedno,vubec nevim co to bylo.nevim sčeho by se tam mohl dostat hnis

jakoubka
2. lis 2008

ahojte.Ja stahuji občas.Poraďte prosím,malýmu u té dírky na čurání se udělalo takové červené místečko.Nevíte co to je?děkuji.

s2007
3. lis 2008

Ahoj holky tak já mám tu zkušenost stím žlutím hnisem je to podkožní tuk tvoří se z čuraní apoceni , když se prckum pomalu stahuje tak se kuže uvolní tam se dostane ten potkožní tuk a pak se muže stat, že to zase zaroste nic važneho to není muj první syn to tak měl ašel na přetahovaní až v 5 letech když už toho fakt měl moc jinak mě řekla doktorka nenasilím stahovat a omyvat tak to tak děláme a taky máme ten mazek a dneska se to uvolnilo tak jsem to obetřela čistou vodou a namazala kalciovou masti od te doby co mi ji poradili u staršiho kluka jak jsme byli na to přetahovaní, že ta mast je skoro jako framikoin .

s2007
3. lis 2008

jakoubka -ten červeny fliček u čurani ,pokud ho to neštipe tak to muže mít z mydla podržděne nebo zapařene z pamprsekto mi doktorka taky řekla my to taky ted máme a opět mažu kalciovou masti a myju vodoua nic mu není tak možná tě to uklidní joa jak jsem mu to dneska omyvala tak mu ten tuk vytekl a praskla mu nějka blanka tak jsem zvědava co zitra stím budem dělat ale myslím že to bude dobry tak se mějte pa