Používáme cookies. Více informací zde. OK

Po změně času je od 6 vzhůru. Co udělat, aby spal dýl?

efea1986
11. lis 2015
Hezký den přeji všem maminkám.
Máme menší problém.Synovi je 8.5měsíce.A od té doby jak se změnil čas, tak je od 6hodin vzhůru, a nechce spinkat.Je hysterickej,vzteklej, dokud si ho nevemu do náruče a pak k sobě do postele.Přijde mi že si ještě nezvyknul na prohozenej čas.Máte nějakou radu jak mu pomoci aby si to přehodil, nebo aby spinkal dýl?Předtím spinkal někdy i do 8hodin třeba ale ted to vůbec nehrozí.
editah222
11. lis 2015
@efea1986 Jo tak radu nemám, jen tě můžu ubezpečit, že jsou děti které vstávají v 5 😃 A to jsou ty moje. Do práce jsem vždycky vstávala po 5 a těšíla se jak si na rodičovské pospím a ono to tak nebylo, vstávala jsem furt stejně 😃 Ted už je to lepší, někdy vstavají až v 7.
efea1986
autor
11. lis 2015
@editah222 Tak já jsem do práce stávala v 6.00.A ted to mám to samé. 🙂 Tay jem si mylela že si trošku přispím, ale to naše zlato si prostě usmyslelo, že bude od 6.00.vzhůru a nikdo sním nehne.Třeba na dnešek, se vzbudil před šestou , tak jsem mu dala UM, najedl se, a myslela jsem si že bude ještě spinkat, chvilku to tak vypadalo, ale bohužel omyl.Zkoušela jsem si ho i nevšímat, aby věděl , že né vždy když se vztekne že hned zaním půjdu, ale to prostě nešlo, ještě schválně zvyšoval hlásek, a že ho má hezky upištěnej, to má od narození.Tak jsem musela vstát, vzít si ho do ruky, a byl za chvilku klid.Lezl po posteli, hned k oknu , závěsi a záclona, to bylo jeho, No a tak jsem šli vstávat.A ted mi spí od 8.30 v kočárku .Páč mi přes den postýlce neusne.
zazana81
11. lis 2015
Naše dcera vstává velmi brzy už 5,5 roku, je to beznadějné. Má nějaké vnitřní hodiny. Když se změní čas, je to ještě horší ... Nepomáhá nic, ani když jde dýl spat, ani den před tím nějaká větší fyzická zátěž, nic..
efea1986
autor
11. lis 2015
@zazana81 To taky jsem ho zkoušel udržet co nejdýl, větší únavová zátěž, a taky nic nepomohlo.Takže je to asi beznadějný .
meyryen
11. lis 2015
@efea1986 Nám je 10 měcíců a vstáváme v 5hod....je to šílený, znovu uspat už se nenechá, v naší posteli být nechce.....Večer chodí spát cca v 19hod a to je pro něj fakt maximim, dýl nevydrží.......to je pak sakra dlouhý den ]-(
efea1986
autor
11. lis 2015
@meyryen To věřím.Taky mám ten den hrozně dlouhej
veruska007
11. lis 2015
Naše děti jsou ranní ptáčata, od malička vstávají ráno okolo páté, v květnu/červnu i před čtvrtou, v zimě nejpozději v šest. Zkoušela jsem je mockrát posunout, marně. Skřivani, po manželovi.
milius
11. lis 2015
naše malá se v tomto věku taky budila okolo půl 6. dřív stačilo dát mlíko a spala třeba ještě hodinu. a pak jen do půl 6!!!!! no hrůza, ale nedalo se svítit. pak byla v 8 unavená a ještě usnula na 45 minut. Teď v roce a 8 měsících už spí ve svém pokoji a je to neskutečný rozdíl. spí celou noc bez jediného zásahu a pudí se mezi 7 a 8hod. přes den spí už jen jednou, to taky dělá svoje. takže moje rada - nech ho spát jak chce sám, v 6 není tak brzo a až ti bude spát jen jednou, tak si ráno pospí taky dýl. chce to jen čas!
efea1986
autor
11. lis 2015
@milius Děkuji , no me se ráno vždy dotáhne ještě v kočárku , třeba dneska spal 2hodiny,
naomi6
11. lis 2015
@efea1986 Tak v šest hodin mi nepřijde nijak zvlášť brzo. Naše malá měla také období, kdy byla vzhůru i v 5. Časem se to zase upraví. Nijak bych to neřešila. Aspoň půjde zase dříve spát 😉.
kkouzlo
11. lis 2015
u nás je jednu dobu vstávalo ve 4 😞 a to mi přijde velmi brzo. v 6 pak usínal na první denní spánek 😃 ale celkově vstává celou domu mezi 5 a 6 a nepomáhá vůbec nic
saurian
11. lis 2015
@efea1986 radu sice nemam ale stavat o 6tej nie je zas az tak skoro 🙂
m21elis
11. lis 2015
jé, malá měla období kdy vstávala 5, po obědě 2 hodky, teď občas do 6, ale když si někdy přispí třeba do 7, tak odpolední spánek nehrozí, nevím, co je horší varianta 😃
scruffy
11. lis 2015
Mně taky malá vstávala před změnou času tak v 8, teď se budí mezi 6 a 7 a přijde mi to brzo, ale vždycky se uklidním, protože kamarádce vstávají děti tak ve 4 ráno, to by mě trefilo.
efea1986
autor
12. lis 2015
Tak najednu stranu můžu být ráda že vstává v 6hod,Kdyby vstával řív tak to by bal mazec.Tak všem moc děkuji 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli