Pobyt v nemocnici s batoletem. Teď dělá strašné scény

kasli
12. kvě 2009

Ahojky maminy, určitě se mezi Vámi najdou takové, co už museli absolvovat pobyt v nemocnici se svým prckem. My jsme se akorát z našeho prvního pobytu v nemocnici vrátili domů a náš prcek je z toho všeho totálně rozhozený. Předvání doma strašné vztekací scény, kdy chvilkama i lapá po dechu. Nemáte s tímto některá z Vás zkušenosti a případně pokud ano, jak jste se toho zbavili. Náš kluk nebyl nikdy andílek, dokázal ještě před tou nemocnicí stropit pěknou scénu, ale to co dělá teď jde až do extrémů. Tak prosím napiště své zkušenosti a případně rady jak se toho alespoň trošku zbavit 😉

popelka.miri
12. kvě 2009

Kasli, já byla s klukem v nemocnici v 5 měsících a po měsíci znovu, ale já měla opačný problém..Po návratu byl jako vyměněný, totálně hodný mimčo 😅 Tyhle malé děti potřebují režim a když se jim naruší, tak to prožívají různě. Musí si zvyknou zase na pravidelný režim. Až zjistí, že je v tom řád a pohoda, tak se určitě zklidní, ale nebude ze dne na den..

kometka5
12. kvě 2009

Kasli, my jsme byli v nemocnici před 2měsíci. vrátily jsme se a dítě mi zřejmě vyměnili...ale byla to otázka 14dnů, ale musím říct, že mi stály hodně sil...Sonička mi připadala jako vyděšené káčátko, kdykolivj sme jí zmizela z dohledu (třeba do jiné místnosti), ihned začala brečet, byla hrozně chovací a tulící se dítě, ale zároveň po každém probuzení byla schopná víc než půl hodiny brečet a vztekat. nepřišla jsem na to, proč to tak je, jestli to bylo zlými sny nebo nevím...
ale u nás to fakt během 14dnů přešlo, i když si myslím, že stejně je na mě víc závislá než předtím...

takže přeji hodně sil a pevné nervíky... 😉

petka80
13. kvě 2009

kasli - to je mi líto. Ale pobyt v nemocnici je zátěž i pro dospěláka, natož pro mimčo. Takže holt nezbývá než popřát hodně trpělivosti a pevné nervy, protože to chce určitě čas a hlavně máminu náruč 😔

kristi
13. kvě 2009

byla jsem s malou v nemocnici v breznu. Asi 3 dny, ale sceny mi nedela, byla rada, ze je zase doma s nami.

asi budes muset vydrzet a najet znova na to, co jste delali predtim. Drzim pesti

kasli
autor
13. kvě 2009

Hm, tak u nás to vypadá, že mě naprosto ignoruje, závisláček je na tatínkovi a scény jsou čím dál tím horší. Jediné plus je, že už je jich míň, ale za to trvají dýl 🙄
No uvidíme, jak dlouho ho to bude držet!

reruna
14. kvě 2009

já jsem byla s malým v nemocnici když mu bylo 13 měsíců a snášel to kupodivu docela dobře, první noc se teda pořád budil, ale pak už celkem v pohodě, na sestřičky mával, ale když ho přišel dr. vyšetřovat, tak to bulil, na rentgenu a na očním pozadí děsnej hytserák, ale jinak jsme to zvládli, hlavně že mu nic nenašli, měli jsme úraz hlavy ☹

berynka
14. kvě 2009

Hmmm, tak nám dr. zrušil i měření tlaku... to snad mluví za vše 😀 .