Podložená postýlka. Kolik cm se má zvednout?

werminka
30. dub 2008

Ahoj holky, protože naše miminko "chrochtá" a ublinkává, doktorka nám doporučila podložit postýlku - aby měl hlavičku výš než nožičky..... nevíte, kolik cm se to má asi tak zvednout? máte s tím některá zkušenost?

alterna
30. dub 2008

Přesný sklon kolik cm atak nevim. Ale dat pod nohy napr. knizky, tak treba 4 aby proste byla hlava vejs, mirnej sklon... 😉

navi
30. dub 2008

ahojky, my měli taky blinkací mimčo a dlouho nás trápila rýma, doktorka nám doporučila podložit postýlku u hlavičky asi o 15 až 20 cm

aponchie
30. dub 2008

urcite to je dobry napad,zvedali sme postylku kdyz mela rymu a nemohla dychat,podlozili sme knizkama u hlavicky a byl klid 🙂 cca10az15cm

minea
30. dub 2008

Jsem se lekla, Alterno, že podkládáte miminku nohy, a pak jsem pochopila, že nohy postýlky u hlavičky 😀 . Já jsem používala tenkej šanon a dávala jsem ho pod matraci, cca v úrovni lopatek. Když se to udělá moc strmý, tak se mimino sesune dolů.

luckaa
30. dub 2008

No,to se stalo nám.V porodnici to malá měla taky zvednutý a protože dost blinkala,tak jsme to udělali doma,dost dlouho to klapalo a jednoho dne se rozječela nanny,tak jsme vylítli,a malá se jen sesunula dolu,že už to podložka nepobrala.To byla úleva.

vefa
30. dub 2008

my jsme podložili malým polštářkem...

ina.b
30. dub 2008

Máme také přizvedlou postýlku, asi o 15 cm. Nevěděla jsem, čím to podložit, tak jsem strčila pod každou nohu 4 závaží na činky 😅

malovani
30. dub 2008

Taky jsme zvedali postýlku u hlavičky, asi o 15 cm. Dávali jsme tam německý slovníky 😀 ...

janulinek
1. kvě 2008

My sme tam přidělali kolečka od kola(mám na mysli ta přídavná)

mikulenka
14. kvě 2008

Nám Dr. doporučila sklon cca 45% - myslím, že to je dost. Nechali jsme si v čalounictví uříznout z tvrdšího molitanu klín široký 60cm dlouhý 80 cm a vysoký cca 10 cm. Máme ho vložený pod matrací a myslím, že to stačí. I tak se nám malá někdy sesune.

mysulka
16. kvě 2008

U nás jsme dali pod postýlku, jak je ta příčka mezi nožičkama, 2 balíky plen a bylo to 😉

nissanek
16. kvě 2008

Tak my jsme taky do třetího měsíce podkládali cca 20cm a to učebnicema na postgradualní studium účetnictví a finančního řízení...tak doufám, že si z toho něco zapamatovala a bude ve školce za chytrou 😎 . Nevýhoda bylo, že postýlka byla dost těžká, máme jí na kolečkách a přes den převážíme, teda spíš převáželi, do obýváku.

berynka
16. kvě 2008

Kamarádka dala pod matraci šanon a prý to stačilo 😅 .

krista
24. lis 2008

martina100 • 1d • Dnes v 17:16
Ahoj,
ráda bych se zeptala jak zvýšit polohu novorozence v postýlce (bez toho, abych musela kupovat nějakou podložku). Stačí polštář pod matrací? Jak to řešíte Vy?
Moc děkuju za Vaše rady.
Martina

frog • 1d • Dnes v 17:19
Ahojky.Já to řešila velkou knihou pod přední nohy postele a dětská mi to při návštěvě doma schválila..

lendy1 • 1d • Dnes v 17:27
stejné téma:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

martina100 • 1d • Dnes v 17:30
Knihu vyzkoušíme. Jen jsem se trochu nedostatečně vyjádřila 🙂 - naše postýlka je totiž ve skutečnosti košík na kolečkách, tak mám trochu obavy, aby nám malá z té knihy nesjela

frog
24. lis 2008

martina100:aha tak to je blbý,tak to knihy radši ne.A pokud jo,tak jedině nějaký fakt velký,jinak mě nic nenapadá ☹