Podložka Little Angel z Outlastu

kachita25
14. dub 2018

Ahoj maminky,
máte prosím zkušenost s touto podložkou? Jde mi hlavně o to, zda se opravdu miminko méně potí, zda neklouže ve sporťáku.. prostě zda se investice vyplatí 🙂 Děkuji

maaaja12
15. dub 2018

Je to s tou visco pěnou uvnitř? Tu jsem musela reklamovat, protože po prvním vyprání se celá pokroutila a vrátili mi peníze s tím, že o problemu vědí a teď už je víc prošívají, ale stejně se ten vnitřek po namočení zvětší, takže bych ji nekupovala. Jinak Outlast funguje, takže bych šla do podložky jen třeba s obvyč molitanovou výplní uvnitř.

kachita25
autor
15. dub 2018

děkuji za názor, škoda, už jste druhá, o které vím, že s tím měla problém 😞

maaaja12
15. dub 2018

@kachita25 já jsem nakonec koupila obyč podložku a dvě body s outlastem 😉 Doporučuji však kupovat větší velikosti, po vyprání se trochu zmenší.

pucmelinka
15. dub 2018

Tak ja ji koupila ve ctvrtek, doted neuschla a je zkroucena, takze ji nejspis pujdu reklmovat a doufam ze mi vrati penize

@maaaja12 cekala jsi tech 30 dnu, nebo penize vratili hned?

majovasnazilka
15. dub 2018

Osobně se mi nejvíc osvědčila CuddleCo, ale docela mě překvapuje, že jsou Little Angel tak nekvalitní, mám od nich oblečení, fusak, čepice a všechno super.

maaaja12
15. dub 2018

@pucmelinka no mě také neuschla ani za tři dny pořádně. Nechápu proč tam nedají tu výplň jinou 🤔 Já jsem ji prala asi až po 3 mesicich používání. Posílala jsem ji zpět ještě trochu vlhkou a peníze mi přišly asi za týden po tom co jim podložka přišla. Paní se velmi omlouvala a poslala i peníze za dopravu zpět - naskenovala jsem ji doklad z pošty.

kachita25
autor
15. dub 2018

@maaaja12 tak aspoň, že mají takový dobrý přístup k reklamaci. Já od nich mám zavinovačku, zimní overal i fusak a se vším jsem právě byla spokojená... škoda, snad to vyladí. Ty podložky jsou moc hezké...

pucmelinka
15. dub 2018

@maaaja12 tak to ja ji tam odnesu osobne, nastesti na postu nemusim... pokud uz uschla,tak tam nabehnu uz dnes...koupila jsem ji prave ve ctvrtek a katastrofa

pucmelinka
15. dub 2018

@majovasnazilka
@kachita25
Ja mam od nich prave hodne veci,ale treba rada mazlik teda nic moc, site horkou jehlou, vsude mozne ce vsech se to rozparalo ☹ Na bundicce se po prvnim prani oloupala barva na zipu... jinak mam body, fusak, deku, zavinovacku, rukavnik a az na obleceni rady mazlik vse super