Podložka na zem pre dieťa, keď sa učí liezť. Poraďte!

susik77
22. únor 2008

poradte 😉 mame plavajucu, dala som jej preloz. deku, ale nestaci, pobuchala si hlavicku 😒

petusko
22. únor 2008

ahoj, ja som malému rozkladala penové puzzle po zemi 😉 poprípade tenší paplón 😉 kým nelozil, tak to bolo o.k., potom už nič nepomáhalo 😅

aponchie
22. únor 2008

ja sem dala taky deku a taky s epobuchala ale mela sem jednu starsi perinu nebo spis spacka na zakryvani a povlikla sem ho a dala pod ni

susik77
autor
22. únor 2008

ona sa plazi dozadu+dava sa na kolienka a ako keby skace na kolienkach dopredu.na brusku sa otoci kam chce a potom sa plazi.doteraz som ju mala na rozloz.sedacke, ale uz potrebuje viac priestoru.ked sa otocila ked som ju mala na zemi na chrbat tak si buchla hlavicku...

alami
22. únor 2008

Ja som si na "túto príležitosť" kúpila väčšiu drevenú ohrádku 120x120. Je bez dna, tak tam chcem dať polistirén a na to kúpiť nejaký detský koberec-aby sa na tom dalo potom aj chodiť. Podlahy máme totiž studené. Deka sa mu bude pod nôžkami krčiť, preto radšej ten koberec. Alebo, ak vieš trochu šiť, tak molitan obal do látky a obši. Bude to taká podložka. 🙂
Staršiemu synovi som dávala na zem deku, perinu a na to ešte jednu deku.

yesno22
22. únor 2008

nastastie ja mam v obyvacke pod sedackou a stolikom koberec, na to este deku a bolo...potom sme malemu urobili izbicku a tam ma po celej ploche koberec 🙂
ale ten molitan je super napad, lebo deka sa na plavajucej fakt krci...alebo nejaky mensi koberec s detskym motivom, vacsinou su zospodu protismykove 😉

napr 🙂
http://www.styltex.com/?dir=748

prasiatko30
22. únor 2008

bud koberec alebo to penove puzzle - my mame plavajucu a to puzzle - abecedu - tak to bol dost velky priestor i ked ona potvorka nakoniec aj tak neliezla po styroch ale vymyslela si uplne iny sposob aby si neobuchala hlavu - suchala sa po zadku a posuvala sa rukou 😀

susik77
autor
22. únor 2008

a tie puzzle su dost hrube?

pietra
22. únor 2008

ja som ohradila priestor ohradkou bez dna (200cm x 135cm) a na zem dala puzzle.
susik - to nasle puzzle ma hrubku odhadujem 1cm a vazne dobre izoluje, pod nim uz nic nemam

kupinka
22. únor 2008

Malý je taky na puzzli,ale už se naučil,že plovoučka bolí,tak když se třeba přetáčí,tak zavře oči a točí se úúúplně pomaličku,ať se nebouchne 😀

susik77
autor
22. únor 2008

baby a myslite, ze si moze ublizit, ked sa buchne? ona sa predvcerom buchla asi 3x ☹

saskarisko
22. únor 2008

susik - skor sa len vystrasi, par krat sa buchne, a potom sa nauci si pekne klast hlavicku tak, aby sa o zem neoplieskala.

my mame na podlahe puzzle 200 x 160, a Risko sa bez problemov z nich odgula, a gula sa alebo sa skusa plazit po plavajucej, a pri otoceni si hlavicku pekne kladie na zem.

kupinka
22. únor 2008

susik neboj,ten prcek už je chytrý a naučí se,že to bolí,že musí pomalu 😉

danu
22. únor 2008

susik neboj este tolkokrat padne ze az. Puzzzle na zem su dobre tiez ich mame 😉

biba12
22. únor 2008

Ahoj,

my mame korok, dala som dolu paplon, zatial to vyhovuje.

eva4444
22. únor 2008

ahoj, my sme mali koberec, tam sa naucil na 4, a potom sme kupili puzzle a uci sa uz na nom lozit, spravi par krockov a pleskne na brusko zdvihne sa a znovu - ale najlepsie mu to ide ked ma hole nozky 😕 🙂

nutka
22. únor 2008

ahojky,
no my sme dnes kupili v DIEGU metrazny koberec 4x2 m -taky s cestami a domcekmi a dali ho olemovat. Akurat do stredu detskej...stal sice kopu penazi, ale nech, ved to treba a bude satam hravat s autickami.....!!!!

Nam sa deka tiez neosvedcila a plavajucu mame vsade a je studena tak aspon v detskej nech sa moze hrat na zemi...
a lozi jak tryskac!!!! 😀

karotky
22. únor 2008

Tak my máme v kuchyni napůl lino a dlažbu.Adam je šikula,..............zatím leze s určitou opatrností. 😉
Ale spíš mám strach,aby nenachladnul. 😨 Má na sobě body s punčocháčky a na tom "montérky"(tepláčky).Myslíte,že to stačí,když máme v místnosti 22 C?.......Studené ruce zatím nemá. 😉

slevik
22. únor 2008

Ahojky,
tak u nás když byla Veru menší, tak jsem ji dávala na puzzle. To vydrželo ale jen do doby, než se začala pohybovat po místnosti 😅 . Teď už si vesele lítá jak po linu (které máme skoro všude), tak po dlažbě v chodbě a koupelně...na linu se párkrát bouchla a od tý doby si dává pozor. Ale myslím, že těm dětem se nic tak hrozného nemůže stát, vždyť se nepraští (či nespadnou při přetáčení) z tak velké výšky 😉.
Karot - my jsme na tom stejně, akorát teda máme asi trošku tepleji, tipuju 24st. Veru mívám v tepláčkách, body+kr. tričku nebo tílko+tričko a zima jí není 😉

karotky
22. únor 2008

slevik................tak to si mě uklidnila,díky. 😵