Polohovací válečky. Jsou k něčemu nebo ne?

zazit
27. kvě 2009

ahoj holky, chtěla bych se zeptat zkušených maminek na polohovací válečky - je to něčemu dobré nebo jen to jen další kravina, za kterou se vyhodí penízky?

bubblegum
27. kvě 2009

Ahoj Zazit, my jsme je neměly a nikdy jsem neměla pocit že bych je využila... Podle mě zbytečná investice. 😉

beruska2x
27. kvě 2009

je to zbyrecne, kdyz neco takoveho potrebujes tak staci stocit rucnik ale po par dnech se to nauci odsunout nebo se oni odsunou od prekazky 😉

zazit
autor
27. kvě 2009

holky dik, ja si myslela, ze je to na prd 🙂 , ale chtela jsem se ujistit 🙂

kikimaruska
27. kvě 2009

My je dostali - takovou levnější verzi, ale jak jsme byli malincí a hubení, tak jsme je stejně dostýlali plenkou...a pak jsme spíš používali na polohování plyšáky - což jsme tak dělali i v porodnici. Je to opravdu zbytečnost....poslali jsme je taky dál 😉

matilko
27. kvě 2009

Aj podľa mňa je to zbytočnosť, navyše malá nespí rada na boku, proste len na zádech, keď ju chciem podoprieť, použijem plyšáka, bohate stačí 🙂

dagina
28. kvě 2009

Ahojky, já uvažovala o koupi poloh. válečků, bo malá měla hodně slehlou hlavičku na jedné straně, podkládala jsem ji srolovanou plenkou..., samo se to kolem 3m spravilo, teď ji má pro změnu vzadu placatou 😅 . Jsem ráda, že jsem si je nakonec nekoupila.