Popraskaná pusa - co to může být?

anetacizkova239
12. čer 2018

Zdravím chci se zeptat můj syn 20 měsíců ma už 4 dny kašel a rýmu a ma popraskanou pusu a trochu mu z toho teče krev měl tam i malé pupinky ale ty už zmizely co to muže být ? :(

rascal
13. čer 2018

to je otázka, klidně to může mít jen podrážděné od soplíku, přecejen je to slané a tak to kůži dráždí, já naposled měla rýmu a pusu a nos jak kdybych snad chytila nějakou strašnou chorobu. Tak jsem to akorát promazávala bambuckým máslem a v poho 😉 Nejlíp na noc na spaní

reza1986
18. čer 2018

Bambucké máslo je super, malá má někdy pod obočím drobnou vyrážku. tak ji to vždycky máznu. Nemůžu si vynachválit.

marketanova
18. únor 2019

Bambucké máslo opravdu potvrzuji a ještě je super kokosový olej.

marketanova
19. únor 2019

A nevíte co na rýmu a podrážděný nosík? Ćím mažete?

marketanova
14. bře 2019

POrad jsem nic moc kvalitního nenašla, neporadíte?

kittyy17
14. bře 2019

Na rýmu hypertonickou mořskou vodu, pravidelně vysávat nos, zvlhčit vzduch, tepleji obléknout a doma chladněji, chodit hodně ven na čistý vzduch. Pokud je rýma hustá, dát sinupret. Taky pomáhá od Justu Eucasol a Tymianovou mast na hrudník, kořen nosu a zátylek.
Na podreny nos doporučuji odsávačku na vysavač místo smrkání a utírání, a namazat kalciovou mastí

marketanova
17. dub 2019

To je velice zajímavé

leilinka1234
17. dub 2019

Na odřený nos při rýmě používám mast od Saloos - dětský nosní balzám. Je zatím to nejlepší, co jsem měla. Používám i já 🙂