Pořád pláče, nespí. Máte zkušenost?

elzik
23. lis 2009

☹ Dobrý den maminky,
snad mi některá poradíte. Mám 6týdenního chlapečka a dvouletou cácorku. Po návratu z porodnice byl Šimonek pohodové miminko, spinkal, papal, koukal 🙂 Poslední týden nevím, co se děje. Pořád pláče. V noci spí jakž takž pěkně, ale přes den je to děs. Jakmile je vzhůru pláče až křičí, když ho vezmu na ruce a uklidním ho, je to chviličku v pohodě. Většinou na rukou dřív nebo později usne, ale jakmile ho uloží do postýlky začne vše na novo. Během 15 minut šílený pláč a opět stejná scénář. I když je nakrmený, vyprděný, pláče. Neexistuje, že by byl bdělý a třeba koukal. Nevadí mi ho nosit, vím, že miminka potřebuji blízkost maminky. Spíše mě deptá to, že nedokáže zaspat a přitom tak malé miminka spánek potřebují. Ze začátku to bylo v pohodě, spinkal v kuse třeba i dvě hodinky. Poslední dobou je to strašné. Určitě je tak mrzutý i proto, že je unavený, ale já nevím, co dělat. Nejspíš to zní trošku zmateně, ale snad mi některá maminka poradí anebo alespoň přispěje svými zkušenostmi. Moc děkuji.

bachovy_esence_poradna
6. říj 2016

@tahejhula ano, to je pravda, mohu potvrdit

hodně to závisí také na tom jak se cítí maminka, protože napojení maminka-děťátko je enormně silné...
pokud je maminka v tenzi, vyčerpaná, nejistá, netrpělivá, tak se koliky a vyžadování pozornosti hodně zintenzivňují...

monikagurthova
6. říj 2016

@elzik nema hlad? Ja mela to samé protože me mléko bylo slabé a pomalu docházelo...

monikagurthova
6. říj 2016

@elzik aha promiň nečetla jsem zbytek 🙂 tak snad budes kojit dále u nas to nedopadlo