Pořád řve. Pomůže přejít na umělé mlíčko?

romik123
11. dub 2011

Ahoj mamky mám problém pořád válčím s prckem ☹ jsou mu 3 m.trvá to už od narození , ale dr.pořád jednou to přejde po 6 týdnu pak zas po se srovná po 3měsíci a už toho mám opravdu dost déle čekat nebudu končím s kojením ! Kolikrát ani ode mě nechce jí max 5min.pak se už nechytí a řve od říhne přebalím většinou se u toho pokadí a uspat protože s nim nic není a tak pořád dokola jenže nezabere a spí max 30 min ☹ je hodně ubrečenej až vzteklej , protivnej na nic nemá náladu po jídle řve , vzbudí se řve , de do kočárku řve , chová se řve , přes den nedokáže usnout když ho uspím buď v kočárku nebo v ruce je to násilím a se vztekáním nikdy nepadl únavou po krmení . Teď zkouším před nočním spaním UM , ale žádná změn déle nespí a pak je každé 2h.vzhuru sice jen nakojím a zas položím a spí , ale přes den zas stejnej protiva ☹ Jak dál s takovím řvounem ?????během toho dle týdne chci skončit s kojením a přejít plně na UM pomůže to ?? Včera večer ani po koupeli jíst nechtěl byl natolik vzteklej že sem ho musela násilím uspat po 30 min.se vzbudil tak sem mu dala flašku kde vypil 80ml a po hodině a půl usl o půl noci vzhůru a opět jídlo každé dvě hodiny ☹
Všichni se mě jen ptají proč je tak vzteklej proč se mu nic nelíbí a hlavně nesnese stereotyp co dál jak donutit dr.aby nás někam poslala že to není normální ani u jednoho jsem toto nezažila byly oba pohodáři až tento je já už říkám za trest ☹

latvia
11. dub 2011

@romik123 neboli ho brusko? ako pribera? pouzivas nejake kvpaky alebo masticky na brusko? je mozne ze ma koliku, u nas ten isty scenar trval 5 mesiacov 😅

k.jolanka
11. dub 2011

@romik123 já to měla úplně stejně...každé dítě je jiné, to neznamená přece že když jsi měla pohodové dvě děti, že třetí bude stejné 😉 náš syn nebrečel- hystericky řval už v porodnici a skončil někdy ve 4.měsících a nebylo to proto, že byl nervák, ale proto že měl urputný koliky, na který nic nezabíralo, řval ve dne v noci, přes den mi vůbec nespal až od 3 týdnů v kočáru a když se náhodou probudil tak okamžitě hysterický řev, uklidňovalo ho hodně prso a doma sem ho musela neustále nosit, jinak brečel, brečel, brečel..byla jsem vyřízená 😒 a v noci se budil tak 10krát na kojení.. takže dost chápu, jak ti je a zvlášť, když máš ještě dvě další děti...pomohli probiotika Bio Gaia, jinak vše bylo úplně marné, přešlo to časem a nejsem si jistá, jestli pomůže, že přestaneš kojit..kluci mají delší střeva a UM není podle mě řešení, jestli to teda jsou ty koliky..pokud ho doktorka prohlédla, viděla ho a řekla, že je ok, tak to bude fakt to bříško, dej si ho třeba do šátku, nebo do nějakého nosítka aby jsi ho nemusela furt tahat na rukách a mohla se věnovat i ostatním dětem a on bude u tebe víc vklidu..přeju pevný nervy, je to fakt záhul, ale je to normální, bohužel ty prdíky, 3 měsíční koliky k některým dětem patří 😖 a na ostatní se vyprdni, neboj bude to lepší a určitě vzteklý dítě nemáš, jen ho něco trápí 😔

eloana
11. dub 2011

Ahoj neblinka?? ja mela to same s malym.... a bylo to refluxem .od 3 mesicu mi spal 10 minut odpoledne a 10 dopoledne -jinak furt nosit -bylo to docela naroce, ale uz je to mnohem lepsi co se zabavi....

marda
11. dub 2011

taky me napada reflux,jak pise eloana....my si taky uzili...bylo to k zblazneni a presne jak pises....jestli nezvraci,treba ma skryty reflux a odmita jist,nebot se mu ty kyseliny vraci...

zuzannes
23. dub 2011

ahoj Romik, i my měli u prvního mimouše podobný scénář 😒 Jen s podstatným rozdílem, že malá dobře spala v noci. Ale přes den, nosit, vymýšlet zábavu, ukazovat, nosit a ze začátku jen houpat na míči...tam byl klid 😅 co my se nahoupali 😝 Kočárek taky nesnesla, vyřešila jsem Manducou. První minuty sice řvala, ale jak jsem vyšla ven, chvíli koukala a pak spinkala třeba hodinu. Takže dopoledne a odpoledne procházky s Manducou. To mě zachránilo, být s tim křiklounem jen doma (venku jsem se styděla) bylo o nervy. Snad Tě potěší, že dnes je z ní úžasná dvouletá slečna, velmi šikovná a bystrá 😎

kalo
23. dub 2011

Já myslela, že takto pořád řvou všechny miminka, protože ty první měsíce mají koliky 😅 Naše teda přoplakala čtvrt roku ve dne v noci...Pak to samo skončilo...

kalo
23. dub 2011

PS: je opravdu ještě hodně maličký a já bych vsázela na to, že ho bolí bříško...Dodržuj také mezi kojením aspoň 3 hodiny (dřív to nestráví a pak má křeče). A na UM bych něpřecházela- nic to nevyřeší a jestli je to tímhle, tak bude ještě větší řev, než si trávicí ústrojí na nové mléko zvykne...

simounah
23. dub 2011

Známým řvalo mimčo zhruba do 10.měsíce , až pak nastal zlom. Buď jedlo, nebo řvalo - nic moc mezi tím nebylo. Pokud se na něj podíval někdo cizí řvalo ještě víc. Kočárek nesnášelo, jen chovat a chovat, ale řvalo i tak. Bylo to strašné, když jsme přišli na návštěvu neznám nic jiného než jejich plačtivé dítě - vzteklý pláč. Některé děti jsou asi takové, ale jednou to přestane 😉

marecek4
23. dub 2011

pokud máš dost mlíka a malý přibírá,je UM zbytečné a kojit můžeš klidně i po půl hodině-náš prcek to tak měl taky nějak do pátého měsíce,pak se začal zklidňovat-zabavil se už hračkama,kojila jsem co chvílu i po 20minutách-jen se napil a bylo,když kojíš tak nemusíš dávat čajík nebo vodu a malý si jen třeba cucne a stačí mu to,možná mu děláš zmatek právě s tím UM