Pořád spí. Je to normální?

zdenka26
18. pro 2007

Ahojky, chci se zeptat, malý pořád spinká např.: Ráno se budí kolem 7.30 a usne v 9.00 , vzbudí se v 11.30 a usne hned jak se nají, pak zas v 15.30a hned po jídle usíná. Pak ho budím v 18.30 na koupání, nají se a usne až v 23.00. Pak se budí na jídlo ve 3.00 a pak až v těch 7.30. Mám strach, že se mu málo věnuji. Hrací deka ho moc nebaví ,raději kouká kolem sebe a poslouchá mě. Jak to máte vy?

zdenka26
autor
18. pro 2007

Chtěla jsem ještě napsat,že je nesmysl ho budit když klidně spinká,Ne?

majaaita
18. pro 2007

Zdenko, já myslím, že spinká akorát - dítě takhle malinký vydrží stěží dvě hodinky vzhůru. Možná bych mu po té 15:30 nechala jen kratší spánek a pak ho nějak zabavit, aby po koupání usnul hnedka - nebo dřív. Jinak v noci ti spinká krásně, to závidím 🙂

sisstin
18. pro 2007

zdenka: moje mimčo spí podobně..je to normální až do 3 měsíců 😉

mikca
18. pro 2007

zdenka bud ráda že ti spinká co by jiné mámči za to daly...je to uplně v pohodě..je to malé mimi, takže spinkání je jeho hlavní činnost..teda plus jídlo a azadělávání plen..takže je to určo v pohodě.. 🙂 určitě ho nebud

listicka20
18. pro 2007

Stěží dvě hodinky vzhůru? 😒 Děvčata, važte si toho, že vám robátka takhle spinkají, a nechte je spinkat, naše cácorka přes den usne tak max. na dvě hodinky v kočárku, jinak je pořád veselo. Aspoň že v noci spí.

aponchie
18. pro 2007

necte je spat a budte rady 😀

sakura77
18. pro 2007

zdeni,veru,bud rada,moj chrust mi spaval tak 2 hodky za cely den ked mal 1-2 mesiace a v noci dalsia pohroma,tak si to uzi,lebo babetka si to raz dva rozmyslia a o tyzden uz moze byt vsetko inak 🙂

pessy1
18. pro 2007

užívej, půlroční dítě mi spí půl hodiny denně a malé taky tak spinkalo.

paolin
18. pro 2007

bud rada, ze spinka a je to zlaticko. kamoska nam rikala, ze jeji dvoumesicni holcicka uz vydrzi i hodinu vzhuru! a jak se tesi, az se vzbudi! 😀 ani si nedovedu predstavit, jake to je mit spaci dite...

anatanka
18. pro 2007

Menila bych hned...

johanda
18. pro 2007

zdeni, já myslela, že o takových dětech se jen píše v knihách pro matky 😉

zany
18. pro 2007

Užívej si to 🙂
Měnila bych hned, to prcek takhle spací nebyl... 😒 Ale něco naspal 😉 Teď už je to horší, spí ještě 2x a to max. hodinu a nebo jen jednou a to mu někdy taky stačí hodina 😒
A večer bych ho asi budila dřív, aby ti po koupání nebo později (ne až ve 23 h.) usnul 🙂

dlinduska
18. pro 2007

uzivej si to spinkani dokud to jde ver ze s to zmeni a budes vzpominat na zlaty casy 🙂 urcite mu nic neni proste spinka kolik se mu zachce. hlavne opet plati kazdy mimco je jiny takze se nesrovnavej s jinymi podobne starymi miminky

zdenka26
autor
18. pro 2007

holky takže už je vzhůru,pusa se mu otvírá, očička zavírají a já mu chudákovi nedám pokoj.jsem zvědavá v kolik večer usne.kdzž tak večer písnu v kolik usnul.

niega
18. pro 2007

Zdenko, tak já teda s tebou měním okamžitě! 😀 ... si stěžuj! 😝

zdenka26
autor
18. pro 2007

Tak nic malý usnul a nejde ho vzbudit.Zkusím to v17.30.Já vím že můžu být ráda ,že spí ale zasby čumákoval do půlnoci.

dlinduska
18. pro 2007

ty zdeni jeste jeden dotaz takhle ti spinka od prichodu z porodnice nebo zmenil jen rezim 🙂?

zdenka26
autor
18. pro 2007

Vporodnici spinkal ještě víc ale to měl žloutenku.jinak takhle spí pořád

dlinduska
18. pro 2007

ty zdeni fakt bud rada myslim ze to trochu muze byt tou zloutenkou co mel deti byvaj spavejsi. i kdyz ji ted uz nema (urcite vas hlidala mudr.) tak se mu to asi zalibilo a jede v puvodnim rezimu dal. fakt bych si nedelala starosti. a jestli si chces byt jista neni nic snadnejsiho nez brnknout mudr. ja taky nekdy volam kvuli kazde "blbine"

pokornaivca
18. pro 2007

prosím tě vždyt to je jěště mi inko to spinušká pořád..bud ráda