Poradíte jaký hřeben pro 11měsíční dítě?

nonfood
18. srp 2019

Dobrý den maminky, ještě jednou, poradíte mi prosím, jaký hřeben kartáč, můžu používat pro mimi 11 měsíční s jemnými kudrnatými vlásky.. Viz foto.. Mám pořídit oboje?

jirovapa
18. srp 2019

@nonfood ten druhý jsem používala jen na malé miminko (od narození měla dcera hodně vlasů), protože časem už ty vlasy neučesal tak dobře jako klasický hřeben (první obrázek).

cuuza
25. srp 2019

Ten druhy je na jemné rovné vlasky, ten určitě ne. Osobně bych na jemné kudrnate nebrala ani jeden ale tangle teezer.

ivis04
25. srp 2019

@cuuza Také na něj nedáme dopustit, doporučila mi ho kadeřnice a už máme dva, jeden já a jeden dětský 😀

radullah
25. srp 2019

Dcerka má taky jemné kudrnaté vlásky a jediné, u čeho nekřičí jak tur je hřeben tangle teezer. Tím dokážu rozčesat i za sucha, když je třeba udělat třeba culík nebo tak. Jinak kudrnaté vlásky se češou jen po mytí za mokra a pak zase až při dalším mytí. Jsou prirozeně háklivé na suché konce, často se pak přidávají i olejíčky a takové věci. S takovými vlásky je to trošku boj, ale co já bych za ně dala zrovna (sdědila je po manželovi) :D Vypadají úžasně.

nonfood
autor
25. srp 2019

@radullah děkuji za odpověď, a pobzom mytí se česaji kartáčem nebo hřebenem? Když je má tak jemné a kudrnatí se dule..

6miska4
25. srp 2019

Tangle Teezer 🙂

nazka
25. srp 2019

@nonfood taky máme tangle teezer a jako jediný dcerku netahá

radullah
25. srp 2019

@nonfood češu taky tím tanglem, ono se to trošku zacuchá, jak se vlasy suší ručníkem a stejně by byl u nás řev s obyčejným hřebenem. 🙂 Ale dcerce se kudrnatí už od hlavy, má to celé jako jednu velkou koudel :D Tak třeba vaše snese i obyč hřeben se zoubky dál od sebe

martiniquest
25. srp 2019

Tangle teezer, nejlepsi hreben na svete

zelenaesmolda
25. srp 2019

@radullah
nesusila bych vlasky rucnikem a uz vubec ne kudrnate,nici se.
ja dceri vlasy cesu jenom kdyz je ma mokre,osprchuju vodou tak obden ale samponem myju tak jednou tydne,zbytecne je to vysusuje 🙂

radullah
25. srp 2019

@zelenaesmolda Já ty vlasy nijak ručníkem nefortýruju, jen promačkám, aby ji netekla voda po zádech 🙂 Dceři vlasy myji jen jednou týdně, v létě, když se spotí tak víckrát, ale většinou jen vodou, šampon taky používám tak jednou za 8-10 dní. Potom konečky vlasů promnu s olejíčkem (třeba klidně i olivovým)

zelenaesmolda
25. srp 2019

@radullah
ja mam na vlasy specialni sampon na kudrnate vlasy a bezoplachovy kondicioner taky na kudrliny 🙂
jsem rada,ze nejsem sama kdo diteti myje vlasy samponem takhle malo,uz jsem se bala,ze tu budu za prase :D