• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Poraďte druhé holčičí jméno k Valentýnce

12. června 2011 
Ahoj holky,čekáme druhé miminko a opět holčičku.Moc jsem si přála chlapečka,ale je to druhá holčička a vůbec nevím jméno a nemůžeme se s manželem domluvit co dát aby se to ladilo k první dcerce,která se jmenuje Valentýnka.Mě nic nenapadá,na chlapečka bych věděla ale u další holčičky nevím.Nechce se mi dát typicky české k Valentýnce ale ne zase nějaké "šílené" Margarita,Berenika atd... Děkuji za tipy.
11. čer 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
me by se k Valentynce libila nejvic asi Amalie - Amálka :slight_smile:
11. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viktorie? :slight_smile:
11. čer 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za tipy.Myslela jsem na Viktorii,ale byla by to Viktorie Ondrová,tam mám obavy,aby to neznělo moc tvredě...Amálka,príma,to se mi líbí.To by šlo:slight_smile:.
11. čer 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě napadla Leontýnka :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaliska ta me prvne napadla taky, ale to mi pripada jak Elca a Nelca z reklamy :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valerie? To se líbilo mě :wink:
Valentýna a Valerie?
11. čer 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalie
11. čer 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky Leontýnka nebo Magdalenka :slight_smile:
11. čer 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Kristynka :wink:
11. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka má teda jako druhou dceru taky Valentýnku a první je Vaneska :wink: ,ale ta Leontýnka mě napadla hned taky :grinning: a je to hezké jméno :dizzy_face:
11. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro Leontýnku. Máme jí doma a já doufám, že manžela přemluvím, aby případná druhá holčička byla právě Valentýnka. :slight_smile:
11. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leontýnka... :grinning: a co Adriana? Adrísku máme doma a jsme s Riankou spokojený :slight_smile: a až tak obyčejně to nezní. MNě se zase hrozně líbí Mariana, ale Adriana a Mariana je stejný jako Valentýna Leontýna... ty stejný koncovky jsou blbý
11. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaleilah stejný koncovky nejsou blbý, záleží na vkusu každého. Někdo to považuje za blbé a někomu se to tak líbí. :slight_smile:
11. čer 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sofie,Emma, Já mám kočku co se jmenuje Valentýna Elisabeth :grinning:
11. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kach82 taky si myslím,že stejné koncovky nejsou blbé :wink: holčičky by měly podobná jména,to se mi líbí...my máme Anita a Timea... a kluci jsou Richard a Alexandr...prostě jména k sobě sedící jak p*del na hrnec :wink: :grinning:
11. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valerie :slight_smile:
11. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnka a Jasmínka :wink:

Adélka
Olivie

11. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jéje moc děkuji všem za tipy-je to milé.Budu ted pěkně přemýšlet.
Líbí se mi z vašich Sofie,Jasmínka,Leontýnka a valentýnka nevím..hezké ale už jsem se setkala že na Váju volají Týno a Valentýnka a Leontýnka,aby se to nepletlo.U valerie je to zase Valča a valča.Ach jo já už musím něco vybrat,už mě to stresuje,že miminko nemá jméno a jsem v sedmém měsíci.Měl to být Adámek:slight_smile:.Ale i tak se hrozně na malou těším,i když je ti znova holčička.
11. čer 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se strašně moc líbí jméno Elen, pokud budu mít druhou holčičku (což bych si strašně moc přála), tak to bude právě Elen (Elenka, Eli) :slight_smile:
11. čer 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javurkka my hned na začátku všem řekli, že Týnu nechceme, že malé budeme říkat Leuška a všichni to respektují. Takže já bych chtěla Leušku a Valušku. :slight_smile:
11. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javurkka ta Jasmína by byl dobrý nápad,není to nijak časté stejně jak Valentýna,dá se to zkrátit na Jas a u obou jmen je bezproblémové užití i v cizině.
11. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javurkka ja mam Veronicu a Victorii :wink:
11. čer 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simicak máš opravdu nádherná jména holčiček! :slight_smile: Krásně to ladí i s těmi druhými jmény.
11. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýna a Justýna
12. čer 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Valentýna a Liliana :slight_smile:
12. čer 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě by se k Valentýnce líbyla ta Leontýnka, ale Jasmínka nebo Kristýnka je taky fajn. Mě vůbec nevadí stejné koncovky, Mám Matyáše a Mikoláše a jde jen o to, jak jim budete říkat doma. No a když budeš chtít zavolat obě, zavoláš Týno a máš to při jednom. :grinning: Paráda, já bych do toho šla.Kolikrát jsou v rodině i 3 lidé jednoho jména a vůůůbec to nevadí.Komu není jasné o kom je řeč, tak si to ujasní a zeptá. Myslím tím, když se syn jmenuje po otci a dědovi a tp.
12. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Leontýnku, ale k Valentýnce bych ji asi nedala, tak možná pro dvojčátka :wink: Mně se z těch nápadů, co tu padly, líbí nejvíc k Valentýnce Natálie a Amálie :slight_smile: I ta Liliana není špatná, nebo Julie..
12. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bych také nedávala moc podobná jména nebo ta která podobně znějí. Já mám dvojčátka, Ema byla jasná od začátku a manžel chtěl druhé jméno Ellu, tak jsem mu říkala, že až budeme na jednu volat, přiběhne i druhá, nebudou rozumět, kterou vlastně oslovujeme.
Nevím co poradit, protože sama jsem nevěděla, ale mně osobně se moc líbí Stella :slight_smile:
12. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzau2 A dali jste tu Ellu nakonec? :wink:
12. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marinka nééé, dali jsme Annu :slight_smile:
12. čer 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek