Porod+šestinedělí mimo bydliště-kontrola miminka po porodu

monihart
24. črc 2013

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli jste některá rodila mimo své bydliště a zůstala tam také na dobu šestinedělí. Ráda bych tuto dobu strávila u svých rodičů, jelikož je manžel často pryč a byla bych tady na vše sama a navíc ještě po císaři. Zajímalo by mě, jak se to v tom případě řeší s kontrolou miminka po porodu. V normálním případě by se měl přijít podívat pediatr domů, když ale budu mít pediatra přes půl republiky, jak se toto řeší? Díky.

zamilovanadonej
24. črc 2013

@monihart Nám se třeba pediatr ikdy podívat nepřišel. Zkus se s ním domluvit, na kontrolu po příchodu z porodnice ale stejně musíš, o tom žádná...

monihart
autor
24. črc 2013

@zamilovanadonej Jasně, to chápu, že na kontrolu musím. Šlo mi o to, jestli se dá domluvit třeba s porodnicí na kontrole a do ordinace k pediatrovi dorazit až po šestinedělí nebo je třeba se registrovat u pediatra u rodičů a po návratu domů se přepsat už v místě bydliště...

ezenduska
24. črc 2013

@monihart no když vezmu kolikrát se chodí k pediatrovi jen během 6 nedělí na kontrolu,nedej bože kdyby se ti něco nezdálo....asi by bylo lepší sehnat si nějakého u rodičů a pak se přeregistrovat

zamilovanadonej
24. črc 2013

@monihart Kontrola v porodce asi nepůjde, jelikož do 3 dnů od propuštění dítě musí vidět jeho pediatr. Asi je schůdnější ta přeregistrace...

tulikiss
24. črc 2013

ale pozor zmenit lekar se muze jenom jednou za 3 mesice, takze s tou preregistraci by pak mohl byt trochu problem, chce si to dobre zjistit at s tim pak nejsou problemy..

hardlove
24. črc 2013

@monihart ja jsem sveho syna rodila u nasich a bydleli jsme jinde sehnala jsem si doktora u rodicu a na ferovku jsem rekla jak to mam a nedela s tim problem ani druhej lekar ke kterymu jsem ho po par dnech prehlasovala s tim nemel problem me se trochu zkomplikovala predstava ze budu po porodu u rodicu