Porušujete někdy denní režim? Mám ho budit na koupání?

listicka85
16. únor 2010

Porušujete někdy denní režim?? Kubíček je zvyklí koupat v 7 hodin, ale někdy se stane, že nádherně spinká a je mi úplně líto ho budit. Většinou se totiž stane, že je potom děsně protivnej..... Tak by mě zajímalo, jestli nechat vyspinkat, nebo vzbudit????

beruska2x
16. únor 2010

a kolik mu je? ja teda malyho nebudim nikdy 😉 a koupe se -+ pul hodiny a nekdy i vic.. nic se nema lamat pres koleno 😉

bocinka
16. únor 2010

Listicko, nevím jak je Kubík starý, ale já budím... protože koupat v deset večer ji nechci a bez koupání v noci spí neklidně, není tak uvolněná... myslím že výkyv v režimu hoďku tam a zpátky nevadí, ale víc nenechávám... ale je to jen moje volba... malá sice bývá taky potom protivná, ale vanu miluje, tak se vždycky uklidní... 😵

momin
16. únor 2010

listicko to spinka pred koupanim a pak jde po koupani zase....?? 😅 Nebo vy nekoupete vecer?

listicka85
autor
16. únor 2010

Jsou mu 2 měsíce. Většinou je před koupáním vzhůru a spinká až po kopuání...... on ještě svůj pevný režim co se spinkání týká nemá.... Takže to je jak kdy, ale koupeme opravdu většinou v těch 7...... no ale když mi náhodou usne, tak nevím co s ním

misicka85
16. únor 2010

Záleží jak dlouho ti vydrží spát kdybys ho nebudila. My máme večeři v 17h, koupeme v 18h, pak má mlíčko a v 19h jde spát. Jednou se mi stalo že m usnula před 17h a spala celou noc takže bez večeře,bez koupání,bez mlíka, nepřebalená,ale spala naprosto spokojená 😀 😀

beruska24.9.
16. únor 2010

My máme 4m.+3t., koupu kolem 19h. (přesně v rozmezí 18.30-19.15) pak mlíčko a do postýlky.
Přes den také spí všelijak a kolikrát usne chvíli před koupáním. Tak nebudím, hlad vzbudí 😀
Jinak vzbudila jsem jednou a od té doby ne. Byla pak tak protivná, že snad ani to koupání nevnímala 😖 a uspat potom.......také hrůza ☹

momin
16. únor 2010

listicko ja bych ho nechala spinkat.. je prece jenom jeste malicky.. 🙂 On pak prestane spinkat tak vecer az bude vetsi... 😉 pokud ti spi v noci tak bych to neresila 😉

sherry28
16. únor 2010

listicka85: takhle malý mimčo by se nemělo budit 😉 tak se bude koupat hold dýl, stejně vydrží max. hoďku vzhůru a pak je zase ospalý 😔 tohle jsou ještě drobci malý, kterým se postupně rituál vypracuje 🙂

listicka85
autor
16. únor 2010

Omyl......vydrží vzhůru i 6 hodin v kuse ☹ VIZ:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

bocinka
16. únor 2010

lištička, i Sofi vydrží třeba od osmi ráno do tří odpoledne... ☹ pak je těžko budit, ale u nás opravdu funguje, že když nevykoupeme, tak se v noci budí a kroutí a je taková napjatá... 😒

j.kriv
16. únor 2010

listicka: já bych taky určitě nebudila. mně tak zrovna včera usnula v 18:30 (v 19 ji koupu) 😀 no a spinkala až do rána, jen jsem přebalila v noci když se vzbudila na krmení... jednou za čas to rytmus určitě nerozhodí 😉

lucie777
17. únor 2010

Já bych teda rozhodnš nebudila, když by už moje zaltíčko náhodou usnula, tak bych byla jen ráda a nechala jí spinkat.. 🙂

sisi.v
17. únor 2010

nebudila bych, nikdy jsem to nedělala. vezmu si to tak, že když usnu, taky bych se raději vyspala sama než aby mě někdo budil na sprchu 😉. je ještě maličký, pochopila bych to v roce a dál, aby večer spaly.

sherry28
17. únor 2010

listicka85: já bych takhle malýmu dítěti pevnej řád ještě nestanovila, chce to čas a ono to přijde samo i přesto, že vydrží 6 hodin vzhůru 😉

rimmel
17. únor 2010

vo 2 mesiacoch sme rezim nemali.