Používáte vlhčené ubrousky při přebalování?

sabor
12. únor 2012

používáte vlhčené ubrousky a přebalování? a nebo jen vodu(pod kohoutkem)? a když tak jaké máte zkušenosti s Pampers sensitive?

Díky moc.

ffiinnkkaa
12. únor 2012

Používám vlhčené ubrousky, ale vždy utřu do sucha..pro nás jsou nejlepší babylove z dm..(nejsou tak napuštěné jak jiné).

sabor
autor
12. únor 2012

a kolik stojí?

tkanicka
12. únor 2012

používám perlan navlhčený vodou, vlhčené ubrousky na cesty. Jinak ubrousky většinou vyhovují každé mamince a miminku jiné 😉

hasky24
12. únor 2012

Používám Pampers ale po utření ještě namažu niveou 🙂 🙂

ffiinnkkaa
12. únor 2012

@tkanicka U nás teda hlavně mamince 🙂 Malému to bylo jedno 🙂

katyxq
12. únor 2012

Vlhčené ubrousky nepoužíváme, vysušují a odmašťují strašně kůži. Doma umýváme vodou a na cesty máme pratelné látkové ubrousky a v lahvičce, mechanickém spreji, naředěný umývací olejíček s vodou.

pehaka
12. únor 2012

pampers sensitive jsou v pohodě nejvíc mám ale ráda haggis třeba ty z DM babylove to jsem nikdy nepochopila přijdou mi úplně suchý - ale jak je již psáno každé maminka si najde svoje nej...🙂

sussanah
12. únor 2012

Na cesty pouzivam DM babylove, doma (nebo kdekoliv, kde je vodovodni kohoutek) zasadne zadecek malemu umyvam, ubrousky nepouzivam. Mam jedine nastrihanou a oentlovanou obyc ctvercovku, tim setru to nejhorsi, abych mohla dojit k umyvadlu a tam poresim zbytek pod tekouci vodou. Je to nejlepsi prevence opruzenin.

petra49
12. únor 2012

Používám jen babylove z DM - 4x80ks vyjde na 130Kč a jsem naprosto spokojená- používám při každé výměně plenky a koupemew ob den nebo ob 2, když nestíháme. Nikdy nebyl opruzený nic- vše v pohodě

bettyna84
12. únor 2012

DM Babylove (ty bílé) jsou neparfémováné a našemu citlivkovi nic nedělají, jinak používám radši vodu 😉 . (A k ceně těch ubrousků - když máš kupóny z DM baby clubu, tak se koupí trojbalení za cca 60,-.

jenny.kay
12. únor 2012

Souhlas, DM Babylove bílé jsou naprosto perfektní. Měla jsem i Pampers sensitive, jsou prima, ale zbytečně drahé. DM Babylove se jim vyrovnají kvalitou a daleko předčí cenou.

guava
12. únor 2012

DM babylove!!!

beruska24.9.
13. únor 2012

růžové Babydream z Rossmannu - u obou dětí a v pohodě

kasparci
13. únor 2012

My používáme perlan a vodu. A pokud je v plínce víc než mokro🙂, tak jdeme pod kohoutek.

jmisa
13. únor 2012

Na malé mimčo jsem používala doma vodu pod kohoutkem, když byl těžší, tak navlhčený látkový ubrousek na přebalováku.
Venku pak vlhčené z DM nebo Pampers.
Když byl pak větší a na příkrmech a začal kadit 1-2x za den, tak už jsem používala jen ty vlhčené a dneska už jen toaletní papír - chodí už na WC.

sabuse1
13. únor 2012

my používáme látkové ubrousky a vodu🙂 na cesty bílé babylove z dm po ostatních se osypávají

elana
13. únor 2012

já používám když je pokakaný, tak ho tím utřu a potom při dalším přebalení mu tím ještě stáhnu ze zadečku mastičku, jinak když je jen počuraný, tak ho max. osuším obyč. papírovým kapesníčkem

používám nejradši Toujours z Lidla (modré nebo zelené), Hipp a Babylove (zelené); moc se mi neosvědčily Huggies (trhají se a jdou špatně z balíčku, navíc po oranžových Soft Skin se oprudil) a Rosssmann-jak jinak mi jejich Babydream řada přijde mnohem kvalitnější a míň šizená než Babylove, tak ubrousky mají suché a pro mě tak k ničemu.

obecně hodně čtu složení a pokud se aloe, panthenol, heřmánek atd. krčí někde až na posledních místech a jinak je to samá chemie, tak to nekupuju a to je právě u všech těch Pampers, Nivea a Johnsons ubrousků bohužel realita.

nadja73
13. únor 2012

do pul roku jsme umyvalii jen tekouci vodou v umyvadle, pak utirame jen od nejhorsiho ubrouskama, ale stale umyvame vodou. mame to jako ritual a mala to miluje

sabor
autor
13. únor 2012

@sabuse1 a kde jdou koupit látkové ubrousky? to je pak vypereš? a nebo vyhodíš?

sabor
autor
13. únor 2012

@tkanicka kde jdou koupit ty parlen?

evaviki
13. únor 2012

utrela som obruskami a pak umyla v umyvadle.. a nemali sme opruzeniny.. (na rozdiel od kopy mojich kamosiek, ktore pouzivali iba obrusky..)

naty
13. únor 2012

@sabor
Ubrousky můžeš koupit různě, třeba tyhle sou super: http://www.branakdetem.cz/pop-in-bambusove-ubro... ...normálně je vypereš 😉 Dají se koupit i jakoby plenkový ubrousky třeba od Kika, ty vyjdou levnějc...
Perlan je k dostání většinou v lékárnách...
Jinak my sme ještě používali mycí emulzi Medvídek, aby nebyl jen po vodě zadeček vysušenej, a bylo to úplně super...http://www.branakdetem.cz/medvidek-myci-olej-na...
A na cesty nám nejlíp sedly z DM Babylove...i cenově vyjdou úplně krásně oproti ostatním...

mpavlinka
13. únor 2012

V porodce a po příchodu z porodky nějakou dobu jsem používala Pampers takový ty zelenomodrý, ale před použitím jsem ho vypláchla ve vodě. Pak používáme bílý z DM, ty jsou super, neparfémovaný. Blbá zkušenost s Huggies, trhají se ještě než je člověk vytáhne. Když je hodně pokaděná tak ji omyju normoš pod vodou.
Pampers sensitive jsou hodně suchý, dost se jich vyplácá. To už radši ty bílý DM.

levandule_vanilkova
13. únor 2012

Babylove z DMka. Používám tyto ubrousky už od úplného začátku, Naty nikdy neměla žádné opruzeniny, ani suchou pokožku. Navíc jsou cenově dost přijatelné, což je taky velké plus 😉

sabuse1
13. únor 2012

@sabor: ubrousky jdou koupit na jakýchkoliv webovkách kde prodávají látkové plíny, já mám ty od Kikka, ale nevím jestli se ještě vyrábí...jsou asi nejlepší - krásně měkoučké jako plínka a velikost 15x15, super jsou i od Anavy - www.anavy.cz, ale ty jsou menší, nevyhovují mi tolik rozměrově. Normálně je peru, my teda používáme látkové pleny takže s nima, ale jinak není problém to hodit k prádlu

sabor
autor
13. únor 2012

@levandule_vanilkova kolik stojí?

levandule_vanilkova
13. únor 2012

@sabor už to tu někdo psal víše - prodávají po 4 balení (jedno balení 80ks) a celé to stojí cca 130,- Kč

levandule_vanilkova
13. únor 2012

@sabor oprava - výše 🙂 ...jinak jsou to asi nejlevnější ubrosky co vím, ale jsou vážně super 🙂

tkanicka
13. únor 2012

@sabor perlan je netkaná textilie, a dá se sehnat v lékárnách, nebo zdravotnických potřebách. Já koupila celou roli a stříhám si, zatím máme pořád jednu a to používáme už skoro 9 měsíců. Kamarádka ho dokonce i pere a používá opakovaně.

takyja
13. únor 2012

Huggies - PURE. Používáme od narození, vždy při každé výměně plenky a nikdy jsme neměli jakýkoliv problém s opruzením či ekzémem na zadečku. Nedám na ně dopustit. Jsou dražší, ale dají se vychytat v akci a jsou pak cenově stejné jako jiné. Pampers mi nevyhovovaly, měla jsem pocit, že jsou štiplavé. Huggies sedly už v porodnici a tak jsem neměnila.