Používáte vlhčené ubrousky při přebalování?

sabor
12. únor 2012

používáte vlhčené ubrousky a přebalování? a nebo jen vodu(pod kohoutkem)? a když tak jaké máte zkušenosti s Pampers sensitive?

Díky moc.

brusinka.pusinka
13. únor 2012

Doma jsem myla vodou a žíňkami klasika a na cesty a venku vlhčení z Dm jak píše
@levandule_vanilkova byli supr a levné

ludmilad
13. únor 2012

Tak nám nejvíc vyhovují ubrousky od Rybilky, používám od narození. Ostatní jsou pro nás moc vlhčené a když byl pokakaný, tak to nešlo pořádně utřít, spíš jsem to rozmazávala než utírala, spotřebovala jsem jich hodně. Rybilka je sice dražší, ale pro nás nejlepší 🙂

kamilka007
13. únor 2012

Nevím, jestli to sem můžu dát, kdyžtak to admini smažou 🙂 : my používáme jen Huggies (různé varianty), a absolutně super cenově vyjdou na netovém obchodě EVA.cz. Nevím, jak je to možné, ale všechny takovýhle věci tam mají o moc levnější.

berinka1
13. únor 2012

používáme Huggies pure (bezove),už od porodky,občas Pampers sensitive-ze začátku ji nevyhovovaly-měla načervenaly zadeček,teď jsem je zas zkusila a dobrý.DM babylove sensitive u nas špatný,strašne suchý,takový divny🙂 jinak po ubrouscich samozřejmě ještě natírám bepanthenem nebo johnson proti opruzeninam..

miskadis
13. únor 2012

Od začátku používáme Babylove z DM bílé a Babydream z Rossmanna modré. Nikdy jsme neměli problém s opruzeninama nebo suchou pokožkou.

zelvy
17. únor 2012

Plenu máme už jen na noc, ale po vyčůrání do nočníku používám stále Babylove z DM, při přebalování jsem je také používala.

slundo
23. únor 2012

Taky používáme od narození, buď pampers nebo hipp, obojí nám vyhovují. Osobně mám raději, když jsou víc vlhké, jinak mi přijde, že zbytečně dřu zadeček a nic neočistím. Zadeček pak vysuším a namažu.

svoba
28. bře 2012

@tkanicka chci se zeptat. ten perlan namáčíš ve vodě a pak tím utřeš zadeček? a není pak vysušený? kamarádka mi ho hrozně doporučovala.

paja1975
28. bře 2012

Od malička u obou dětí používám ubrousky z DM Babylove. nejsou převoněné a ani agresivní. Nikdy žádný problém. A cena je dostupná. Je to hygienické a jednoduché používání. Když se použije sleva co chodí na mimi při registraci jsou za hubičku. Pampers jsem měla jen jednou a malej po nich měl vyrážku. A to samé u plen. u nás jedině DM 😉 Ubrousky u nás jsou plně využity i ted. Na zadeček, pusinku i ručičky. a Matýsek si jimi meje autíčka 😀

reruna
28. bře 2012

Používám Sensitive ubrousky z Lidla. Jediné nám vyhovovaly, vyzkoušeli jsme jich moc. Ale ty jen na pokakaný zadeček, jinak jen vodu v rozprašovači a bavlněnou plenku...
Po použití jakýchkoli vlhčených ubrousků je důležité zadeček opatrně osušit bavlněnou plenkou, aspoň nám se to vždy vymstilo, když jsem neosušila...

tkanicka
28. bře 2012

@svoba navlhčím vodou a otřu (jelikož jsem měla přebalovák v obýváku, každý ráno jsem si převařila vodu do rozprašovače), když byl zadeček mokrý tak jsem osušila plenkou a pak namazala krémem proti opruzeninám, zadeček malá neměla nikdy ani suchý ani opruzený. Pro nás to bylo lepší než jakékoliv ubrousky, které mám vždycky v pohotovosti. Kamarádka perlan dokonce pere a používá opakovaně, já si nastříhala menší kousky a rovnou vyhazuju. Když byla malá ještě malé miminko, používala jsem ho i na mytí místo žíňky.

svoba
29. bře 2012

@tkanicka super! dík za info! určitě objednám taky roli. někdo prý utírá bambusovýma útěrkama a pak namáčí do heřmánkovýho čaje.

diviska
29. bře 2012

Já mám na zadeček medvífdka a bambusové látkové ubrousky od kikko a je to fajn. Opruzeniny malá nikdy neměla. A to nemažeme ničím - medvídek zanechává vrstvičku..

ivasad.
29. bře 2012

Ne. Od miminka to nejhorší utřu toaleťákem, a pak látkovým ubrouskem namočeným ve vodě. Peru s látkovkama. A mimo domov používám nejčastěji Huggies pure, když je možnost tak alespoň ten poslední vypláchnu před použitím ve vodě. Pokud bych nedávala látku a neměla tak ty látkové ubrousky s čím prát, tak bych používala perlan a vyhazovala 😉

evulina77
29. bře 2012

já látkuju a na utírání používám ubrousky bílé z DM. Po kakání doma vždy umývám pod tekoucí vodou. Po čurání utírám ubrousky, které peru spolu s plínkami a pak používám na utření malé po kakání, aby bylo možné přenesení do koupelny na mytí. Dělala sem to tak i u starší dcery a opruzená byla jenom, když jsem kojila a musela brát antibiotika...

popellka
29. bře 2012

Používáme od narození a nejvíc se nám osvědčily Pampers Baby Fresh (zelený) 😉

sabatko
29. bře 2012

taky hlasuji pro huggies pure (béžové), používali jsme je už narození a za mě jsou vlhčené ubrousky super vynález. Syn se narodil 2,28 kg, když se přebaloval, tak mu byla hned zima a vodu jen na zadeček nesnášel (koupání naopak miloval), měl citlivou, rychle se vysoušející pokožku, ale tyhle mu nikdy nevadili. Vždycky při přebalení jsem samozřejmě mazala bepanthenem a nikdy neměl jedinou opruzeninu, vyrážku ani nic jiného. Nicméně je pravda, že každému vyhovuje něco jiného.

anien
29. bře 2012

Používáme Johnson´s růžovo-modré. Na Pampers (bílé i zelené), stejně jako bílé Babylove jsme měli reakci. Jiné druhy jsme nezkoušeli.

camelinka
29. bře 2012

my jeste nemeli problem s zadnyma, nejradsi mam zelene huggies, sice se trhaji,ale taak krasne voni 😵 😵

adeladl
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucifereeek
30. bře 2012

@kamilka007 levnější než v obchodě je možná mají, ale jsou i e-shopy kde jsou levnější 😉

salomee
20. kvě 2013

Mamky, co umýváte pod vodou...jak to děláte? Máme jen malé umyvadlo, tam malého pod kohoutek nenarvu, v kuchyni ve dřezu ho mýt nehodlám..a pak máme sprchový kout. Malý má špinavý zadek, držím ho v jedné ruce, tak abych se nezaspinila, jemu se to nelíbí, ještě než našteluju vodu...tyto akce nemám ráda..ale ubrousky už se mi delší dobu protiví, používala jsem je od narození a teď mě štvou, šudlit dvaceti ubrouskama...to by mělo být fakt jen na cesty a ne standartnisoučást přebalování..a toho odpadu..používám papírové pleny, tak mám co říkat o ekologii..ale už mi to vadí čím dal víc.

kackaj
20. kvě 2013

@salomee ahoj, vy máte pořád řídké? V roce, už by to mohl být jen bobek ne? 🙂 Jinak s tím umýváním, i teď občas, když má Ondra špinavou prcku, tak ho posadím jen na okraj umyvadla, prcku vyšpulí k vodovodu a oplachuji...popř. stejný postup na vaně, máme vedle sebe. Když teda byl mimčo, tak to byla lepší ta vana...jsem ho tam postavila a ospršila. Ale jak říkám, stačí "sednout" na kraj umyvadla, jednou rukou přidržovat, druhou umýt 😉

salomee
20. kvě 2013

@kackaj No my máme celkem problém s jídlem,O. toho moc za den nepojí, od všeho jen trochu..tak pořád pije hodně mléka-to by mohl cucat třeba celý den... to posazení může být dobré.. jinak stát ve sprše moc nejde, to on se chce velice posadit, vylézá ven a tp.To jsou vždycky boje..!🙂

kackaj
20. kvě 2013

@salomee tak to je pěknej mlíčňák🙂 Náš teda celkem jedl, ale taky se pak hodně pokazil a zlepšilo se nám to až ve školce, kde přibral od zač. školního roku 2kg a kde ho motivuje kolektiv. Teď už je to i doma o něco lepší, ale byly časy, kdy narvat do něj jídlo byl nadlidský výkon🙂 Tak hodně zdaru s jídlem a čistou prcku k tomu 😉

miskafl
21. kvě 2013

Ahojte, ja pri malom na zadocek pouzivam z lekarne Liniment Oleo Calcaire (som z FR), a je to naozaj úžasné. Dá sa vyrobiť aj doma, rovnaká časť olivového oleja a vápennej vody, to sa potom musí zmixovať, povariť. Ja som to nepripravovala, len si tento prírodný výrobok kupujem, a som s tým strasne spokojná. Jedna velká flaška ma stojí 5 eur, a vydrží aj 5 mesiacov. Dám trošku na vatu a pretriem zadoček, to je celé, ani vodu nepoužívam (iba keď je fakt moc špinavý). Nič iné nedávam, iba raz za čas keď mu trošku začervená rybaciu masť (ale to sa nám skoro nestalo). Je to praktické, šetrné k pokožke bábätka a skoro nič to nestojí.
Tie vlhké obrúsku beriem fakt len na cesty! Pri dcerke som ich používala stále, a mala neustále problémy s ekzémami a červený zadoček, pri malom my už v nemocnici poradili tento olejček, čo vo FR skoro každý používa, a veľmi to doporočujem! Škoda že som o tom nevedela pri dcerke...

michaelanavrc
23. bře 2016
Uživatel michaelanavrc je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.

taky pouzivam ubrousky 🙂 ted posledne jsem se koukala ze obsahuji i aloe vera a vitamin E, zadna vyrazka nic se neobjevilo. jsem s nimi spokojena

bioneeds
Odpověď byla odstraněná
Zobraz