Pozorujete u svých dětí talent?

terezka87
17. led 2012

Milé maminky, chtěla bych se zeptat jestli pozorujete u svích dětí talent. Romanka má dva roky a kreslí na úrovni školčete. chtěla bych aby si tento talent rozvíjela ale nechci na ni tlačit.Prosím o rady a zkušenosti díky 🙂 🙂

jajkax
17. led 2012

Jé to máte krásné moje dcera je o 4 měsíce starší anenamaluje ani kolečko, jen čmáranice.A to jsem si dělala naděje že zdědí talent po mé sestře(je malířka)a učí malování v lidové škole umění a na základní škole.Ale s velkou pravděpodobností nezdědila nic🙂Jinak u vaší dcery bych ji v tom samozřejmě podporovala, a třeba tady u nás můžete už 3leté dítě dovést do lidušky a tam je třeba na základě namalovaného obrázku už můžou přijmout do kroužku malování a věnovat se jím.Tak bych třeba něco takového zkusila 🙂

zabula
17. led 2012

@terezka87 dcera taky od dvou let krásně maluje,vyhrála i nějaké menší soutěže pro děti,tak sme se rozhodli ji přihlásit na uměleckou školu jako po škole 😉 kde všechno možné vytváří,to ji baví.
Ale nechala sem to až začla chodit do školy,dřív tedy nevím,ale pro ty menší taky něco je.

zabula
17. led 2012

@terezka87 dcera taky od dvou let krásně maluje,vyhrála i nějaké menší soutěže pro děti,tak sme se rozhodli ji přihlásit na uměleckou školu jako po škole 😉 kde všechno možné vytváří,to ji baví.
Ale nechala sem to až začla chodit do školy,pač je o od 6roku,dřív tedy nevím,ale pro ty menší taky něco je.

evulinkab
17. led 2012

@terezka87 Mně syn taky krásne kresli, zatim jsem ho nikam nehlásila, ale protoe učim v mš a srovnávám kresby nekterých ostatnich deti, co jsou treba o rok starší, jak muj syn a srovnám pak kresbu jeho, tak on je opravdu šikovný.A bavi ho to.Casem ho asi prihlasim do nejakého kroužku se zamerenim na výtvarku..se uvidi jeste🙂

terezka87
autor
18. led 2012

@jajkax Romanka má docela hezky rovné čáry a kolečka maluje od boku. Já sem na malování levá ale manžel maluje hezky, myslím že to zdědila po něm. Právě si myslím že pokud jí to pude hezky tak bych ji asi ve třech letech nechala zapsat na malování.

jajkax
18. led 2012

@terezka87 Určitě to zkustě, oni tam vetšinou taky dělají takový piditalentovky(přijímačky)tak to určitě posouděj jesli už je pro malování v kroužku zralá 😉