Prací prášek/gel pro naše nejmenší, jaký používáte?

lendyn
3. bře 2013

Chtěla bych se zeptat, kdo jaké značky na praní a aviváže používá pro novorozeňátka a prťata a jak je spokojen? Já jsem před 5tilety používala Lovelu a Batole, tak se chci tak trošku "pozeptat" co se změnilo 🙂 Narazila jsem teď i na značku Denkmit Ultra Sensitive z DM - máte vyzkoušeno?

fideho
3. bře 2013

Ahoj, mám vyzkoušen Denkmit Ultra sensitiv, Frosch a Yellow and Blue - vše bez nejmenší reakce u mimča. Nejlepší se mi zdá Yellow and Blue, ale je to troxhu dražší a méně dostupná drogerie. Denkmit i Frosch jsou mnohem dostupnější a plní podobnou funkci.

jarkasj
3. bře 2013

Ahoj, já používám od EuronaCerny prací prášek pro děti, mám od nich i koupelový olejíček a max. spokojenost, jen cena je vyšší. Jinak peru i v mýdlovém slizu nebo v mýdlových ořechách. Sliz je nejlevnější varianta, ořechy jsou kapku dražší, ale pořád vyjdou levněji než prací prášky a gely.

anina32
3. bře 2013

Já používám prášek a aviváž Batole. Používala jsem ho i při prvním dítěti před deseti lety a jsem s ním úplně spokojená. Jednou jsem místo něj koupila Lovelu v akci a byla jsem ráda když došela a mohla jsem se vrátit k Batoleti, malýmu nevadila, ale prádlo bylo tvrdé a nevonělo.

veruska007
4. bře 2013

Prášek, gel nic nevypral. Napřed jsem měla lovelu, ta neprere nic moc. Persil sensitiv - taky žádný zázrak. Teď používám batole, na velké fleky Ariel na skvrny a vyperu všechno.

lendyn
autor
6. bře 2013

děkuji všem za upřímné názory a zkušenost 😉

schnek
6. bře 2013

mám vyzkoušenou řadu Frosch, když jde o jo nějaký fleky, tak to vezmu jednou Persilem, ale vozím si to všechno z Německa, u nás je to buď drahý, nebo kvalita stojí za prd (nebo oboje).

nebetka
14. kvě 2013

používám tekutý Sonett

ivca87
10. čer 2013

Používáme prášek Lovela, aviváž nepoužíváme.. 😉