Prací prášek Jelínek. Máte zkušenost? Jak voní?

widowblack
28. srp 2019

Prosím Vás máte zkušenost ? Jak voní ?( příjemně/ nepříjemně / vůbec....) Bude dobrý i na vkládací plenky z bambusového froté ? Děkuji

jankol
28. srp 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

Já používám Jelena i na dětské věci a látkové pleny a voní mi nevím jak jelinek ale asi ta vůně bude hodně podobná.

widowblack
autor
28. srp 2019

@jankol plenky klasicke ctvercovky ? Pokud s nimi latkujete ditko nená opruzeninky ci podobne ? Vím že je to jedinec od jedince ale kdyz sem cetla slozeni a recenze tak mi vyšel 100x kíp jak lovela

blondynka400
28. srp 2019

@widowblack ono je úplně jedno, jaký prací prášek použiješ. Dobré je používat minimálně dvojí máchání, tak aby z prádla dostaly ven všechny zbytky. Účinná látka je v podstatě ve vše " chemických" prášcích stejná, jen někde jí je více a někde méně. Lovela je třeba dobrým příkladem toho, jak z lidí tahat peníze....

jankol
30. srp 2019
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@widowblack nemám s tím žádný problém teď už sice odplenkovávám takže máme jen na noc ale neměli jsme s tím žádný problém ale já to dávám pak do susičky aby byli pleny měkčí .. jednou za čas na sluníčko aby vytáhlo případné fleky

widowblack
autor
30. srp 2019

@jankol super , susim jen susicce😉 dekuji za odpoved