Prací prášek pro nejmenší

zuzan88
18. srp 2018

Maminky jdu si pro vaši radu a zkusenost... 😉 Jaký práci prášek doporučujete na praní pro nejmenší, od kdy používat aviváž a jak dlouho žehlit miminkům. Děkuji 😊

zelenaesmolda
18. srp 2018

Pouzivam bud mydlove orechy nebo persil sensitive tekuty,ostatni mi smrdi.Avivaz nepouzivam vubec,je to zbytecne,navic bile pradlo po avivazi sedne.Co se zehleni tyce tak jsme ji prezehlili veci tak 2x a pak uz ne.

laja64
18. srp 2018

@zuzan88 Ahoj, u dcery jsem používala klasicky Ariel a aviváž Lenor-to co používám běžně. Jen kdyby se to pokožce miminka nelíbilo, změnila bych, (sama mam citlivou pleť ale nijak to nehrotím) . Teď u druhého mimina to budu dělat tak samo,nevidím důvod proč kupovat dětský prací gel atd. Zehlila jsem maximálně tři měsíce 😁

timotek69
18. srp 2018

Mame Lovelu sensitive detskou -gel a abivaz lenor sensitive detskou;) nadherne voni!

olga_
18. srp 2018

Lovela, bio d, ecover. Osobně mám ráda prádlo bez vůně. Aviváž je absolutní zbytečnost, pro miminko už úplně - můj pohled. Přežehlila jsem prvnímu synovi jednou před porodem, pak už vůbec. Dvojčatům ani to ne 😀. Všichni žijou a já jsem spokojenější. Žehličku jsem neviděla roky.

brookmichaela
18. srp 2018

Atuttude dětský a aviváž nepoužívám vůbec. Žehlím pořád, nevyšla bych v pomačkaných věcech.

calvac
18. srp 2018

@zuzan88 Zehlim stale vsem clenum rodiny,pouzivam ceske Batole bez avivaze.

smardik
18. srp 2018

prášek persil senzitiv, aviváž žádná a žehlila jsem jak jsem chystala výbavičku a pak snad 2x u toho staršího syna, u mladšího jsem nežehlila nikdy. zkoušela jsem teda i lovelu na oblečky ale měla jsem pocit, že nic nevypere a nemohla jsem se dočkat, až se jí zbavím

zelenaesmolda
18. srp 2018

@brookmichaela kdyz si to dobre povesis tak se zehlit nemusi,vetsina veci dneska obsahuje elastan nebo lycru tak jsou nezehlici 🙂
a na mimco mi prijde zehleni zbytecne kdyz to ma na sobe max par hodin

jaja01k
18. srp 2018

Peru v gelu Persil Sensitiv, aviváž nepoužívám vůbec, miminku jsem nežehlila.

brookmichaela
18. srp 2018

@zelenaesmolda Já dávám věci do sušičky, nejsou vůbec zmačkané, ale já mám prostě ráda vyžehlené věci 🙂

neria55
18. srp 2018

Ariel baby, ten jediný mi voní, po Persil sensitive se mi osypal a Lovela mi smrdí. Aviváž (Chicco softener) jsem začla přidávat abych nemusela žehlit, asi od 2m. Od té doby i žehlím jen plenky a věci co jsou pokrčené.

adau
18. srp 2018

Persil sensitive nebo mydlovy sliz, avivaz nepouzivam, zehlila jsem asi 3mesice (prvni mimi, druhe odzehlim max sestinedeli😀)

xkalisto
18. srp 2018

Zatím první praní Frosh Baby. Aviváž mám doma Ecover ale moc jí nepoužívám ani na naše. Vyžehlila jsem teďka všechno napoprvé a jak se znám tak i naposledy :D

vecerinka
18. srp 2018

Lovela. Asi jen do roka. Pak Ariel. Avivaz vůbec a nezehlim mame susicku 🙂

penelope87
18. srp 2018

Yellow&Blue, prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí. Na většinu věcí. Aviváž nepoužívám. Žehlím, když stíhám, všechno.

carmenz
18. srp 2018

Ariel baby,avivaz nepouzivam,zehlila jsem jen po prvnim prani,mame susicku. Na skvrny zlucove mydlo.

zelenaesmolda
18. srp 2018

@penelope87 zkousela jsi normalni mydlove orechy?on jich totiz ten praci gel moc neobsahuje a navic je to dost drahe oproti mo...

mi35
18. srp 2018

Používám Denkmit ultrasensitive a občas Persil sensitive gel. Misto avivaze dávám ocet a pak dvojí machani. Zehlila jsem jen v sestinedeli.

sarrita
18. srp 2018

Já jsem používala Persil sensitive a Ariel baby, ale musela jsem na doporučení kožní přejít na šetrnější. Tak ze seznamu co mi dali jsme vybrala Jelen a jsem spokojená, i aviváž mám od Jelena. I ekzém se malému zlepšuje. A malému žehlím pořád.

eviicka
18. srp 2018

Lovely nebo Persil sensitive. Aviváž žádnou, žehlím pořád (prádlo je pak i měkčí), ale pro mě to je relax. Když byla horka, tak jsem nežehlila a tolik se nestalo 😀

eviicka
18. srp 2018

Jo a asi do půl roku jsem přidávala máchání. Naopak od půl roku dávám u látkovek předpírku.

pavses
18. srp 2018

@zuzan88 Mýdlové ořechy a na zjemnění a vůni esenciální bylinkový olejíček.

zelenaesmolda
18. srp 2018

@pavses kam pridavas ten olej?ja to parkrat zkusila kapnout do supliku ale nikdy jsem tu vuni necitila...

pavses
18. srp 2018

@zelenaesmolda rovnou na ten látkový pytlíček kde jsou ořechy, tak 5-7 kapek levandule a cítit to je.

lpch
18. srp 2018

Ja pouzivam Persil sensitive, vypere opravdu i vetsi necistoty. Diky tomu, ze krasne voni, neni treba davat avivaz. O Lovele jsem slysela, ze pry po ni pradlo zloutne. Ale ja osobne takovou zkusenost nemam. Zehlila jsem asi prvni dva mesice, pak uz jsem to flakala.

kafr
18. srp 2018

Měli jsme Persil sensitive a osypala se. Teď strouhám Jelena a do kasličku na aviváž dávám trochu octu a je to v pohodě. Žehlím, líbí se mi to nažehlené.

zelenaesmolda
19. srp 2018

@pavses diky,vyzkousim.jaky ten olej pouzivas,je to stejny co se dava do aromalampy?

zelenaesmolda
19. srp 2018

@kafr mydlo by se do pracky davat nemelo,zanasi ji

bartakova_veronika
19. srp 2018

každému dítěti může sednout něco jiného ... úplně ze začátku jsem používala z německa prací prášky a aviváže .. teď už to střídám, lovela, persil a další ... a aviváže používám už od narození a nebyl problém .. též střídám různé značky 🙂 i batole je dobré ... malé žehlím i teď v jejich 10 měsících 🙂

kafr
19. srp 2018

@zelenaesmolda já vím, ale v ruce to prát nebudu 😉😁 a říkám si, že když nám peru v normálním prášku, tak se to snad pročistí. 🤔