Pracujeme na 3 směny. Jak to budeme dělat s mimčem?

lu24
26. dub 2011

Maminky, poraďte. Před MD jsme oba s partnerem pracovali na tři směny a teď bychom se k tomuto modelu měli vrátit, ale nedokážu si představit, jak to budeme dělat 😕 Máme jedno mimčo, babička, která přichází v úvahu s pomocí, ještě pracuje 😖 Jak se doma točíte?? Jak vyzvedáváte ze školky??

kim
29. dub 2011

Ahoj Lu24, asi hodně záleží na tom, jak by Ti vyšli v práci vstříc...já v tom problém nevidím, pokud budete mít směny prostřídané!!!
Např.Ty ranní, partner odpolku - odvede ráno do školky on, Ty odpo vyzvedneš
další týden: Ty odpolku - ráno vodíš, partner noční - odpo vyzvedne, až se vyspí
a další týden by vycházel, že Ty noční a partner ranní - musel by počkat, až přijedeš z noční a pak teprve jet na ranní, tudíž by přijel později, půjde-li to!!!!!!!!
My to máme tak, že manžel dělá na tři směny a já dělám jen ranní, ale mám klouzavou prac.dobu, tudíž, je jedno, kdy ráno dorazím a když vodím já, tak prostě jezdím až na osmou a jsem tam do čtyř, jinak jezdím na šestou 😉 zkus se popídit třeba v podniku, kde děláš, je tam určitě víc takových maminek 🙂 hodně štěstí 😉

berynka
30. dub 2011

Ahoj, já mám poměrně volnou pracovní dobu (a 39hodinový pracovní týden) a manžel dělá dvanáctky (také noční a vychází i víkendy), takže dvakrát v týdnu vyzvedávám malou ze školky já, jinak on. A jednou za 14dní pro ní jde jeden den babička. Ráno jí v pohodě zvládám do školky odvést. Je to vpodstatě ten systém, jak píše @kim. Pro zaopatření dítěte dobrý, ale společně se teda moc neužijem 😅.