Prdíky. Co na ně?

milly333
27. srp 2007

ahoj maminy,
mám měsíčního prcka a má šílené problémy s prdíkama, budí ho to ze spaní a vypadá to jako když tlačí a a nemůže, když už je to konečně venku tak pak už je klidný!no ale to buzení v noci je taky třeba 6x za noc 😖 nemáte nějakou radu co na to?koupila jsem mastičku v lékárně na bříško ale nějak to nepomáhá!

lucienn5
23. lis 2015

Jedině kapky Coliprev ... jsou přírodní, doplní chybějící enzym takže se předejde samotnému vzniku koliky a hlavně jsou slaďoučké, takže ani malou nemusím přemlouvat, aby si vzala 🙂

pistaoun
26. lis 2015

No já osobně mám nejraději Espumisan kapky...mám s nimi velmi dobrou zkušenost,dětem jsem je dávala od narození a hodně nám pomáhaly...

aklin
26. lis 2015

Dobré na bříško je i přiložení teplé pleny na bříško, nošení v šátku nebo v nosítku.

lucienn5
5. led 2016

Nám pomohly až kapky ColiPrev, které nám doporučila kamarádka. Na ostatní kapky jako by byla naše malá imunní. Zabraly téměř okamžitě a jsou slaďoučké, takže malá je baští jedna báseň. Navíc jsou přírodní a hlavně pomáhají - díky bohu!!

orisekz
24. čer 2016

Musím se připojit se zkušeností s kapkami Coliprev. Hodně nám pomohly a při dodržení diety při kojení, (také bez laktozy) těchto kapkách a podávání probiotik jsme se kolik téměř úplne zbavili.U prvního syna jsem je neznala a bylo to opravdu strašné.Divim se,ze to neporadí žádný pediatr.
Za mě se to rozhodne vyplatí, i kdyz jsou drahe.

orisekz
24. čer 2016

Hlavně je podstatné rozlišit funkci jednotlivých přípravku. Espumisan a podobného řeší už vzniklé nadýmání, ale Coliprev je dodání enzymů které napomáhají štěpení mléčného sacharidu Laktózy a tím tomu nadmuti předcházejí.
Četla jsem jinde spoustu komentářů ķde se psalo proc kupovat Coliprev za 300 když mohu mít Espumisan za 80.... Takže bych to nepletu a dohromady.